ya lütfen yardım edin :(

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve ncakir89 tarafından 12 Ocak 2010 başlatılmıştır.

12 Ocak 2010
    Konu Sahibi : ncakir89
  1. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    konuyu doğru yeremi açtım bilmiorum ama sabah sabah çok moralim bozuk :çok üzgünüm: akşam nişanlımla biraz tartıştık.konu ise güvensizlik o bana sonsuz güvenio ama ben birtürlü şu güven konusunu atlatamadım.çok dürüst çok doğru bi insan.asla güvensizliğimi başlatıcak bişi yapmadı ama ben herşeyde bir güvensizlik arıyorum akşam mesaiye kaldı 11 e kadar işi uzadı.hemen ben ne işiymiş bu falan demeye başladım.bir yanım asla öle bişi yapmaz o diyor.diğer yanım ya yaparsa? fisfisfis

etrafımdaki aldatma olayları televizyndaki aldatmalar çok hemde çok etkiliyo beni.görüorum adam aldatıo kadının ruhu bile duymuo.birde aldattığı halde eşine çok güzel davranıo.bende çok aldatıldım zmanında bunları sindiremiorum.bunları gördükçe benm içimdeki belkiler dahada çoğalıo.ve bizim kavgalarımız hep bu yüsden oluyor.akşam yne tartıştık bana dediki bana güveneciksen sonsuz güven yada güvenme! bittimi söliceklerin dedm bende ewet dedi iigecler dedim kapattım teli.kahretsinnnnnnnnn birde soğukkanlılık gibi bi huyum varrrrrrrrr. :kızgın: üzülsemde belli etmem.hersabah günaydın aşkım die mesaj gelrdi telime bu sabah uyandım gerçi pek uyudum denmez ama telimde ne mesaj vardı ne başka bişi.çok mutsuzum.korkuorum birgün yetti canıma artık deypte beni terk etmesnden.

2. 12 Ocak 2010
  3. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ah be güzelim ozaman ne bu kapris bi kere oldu diye tüm erkekleri yargılamamalısın.
    bence çok doğru demiş ya tam güven ya hiç güvenme
    bi ilişkide bence olmazsa olmazdır güven

4. 12 Ocak 2010
  5. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    ha bide madem nişanlısınız bu sabahta sen ona at günaydın aşkım diye.
    eşimle benim en ii formülümüz tartışma konumuzu bidaha açmıyoruz yok sayıyoruz.çok işe yarıyo.akşam bişey olmamış gibi msj at yada ara

6. 12 Ocak 2010
  7. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    ya işte sorunumda bu nie yapıorum bu kaprsisi bilmiorum ama kendime bi anda hakim olamıorum nesaman mesaiye kalsa hemen şüpeleniorum.kaybetmekten çok korkuorum.inanın hiç ii değilim.kimse anlamıo beni

8. 12 Ocak 2010
  9. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    düşündüm mesaj atmayı ben atayım dedm ama taviz vermekde istemiorum ya gerşçekten öle bişi varsa offffffffffffff saçma düşünüorum çok yaaaaaaaaa

10. 12 Ocak 2010
  11. _NURUM_

_NURUM_ Guest

korkuosan onu kaybetmektenn böle düşünmekten wazgeçiceksinn canımm.güwen olmayan bi ilişki nası yürür ki zatenn.olmayann şeyler için birbirinizi üzmeyinnn:eek:lmaz: ara msj at özür dilee.onu sewdiğini bi daha böle bişey yapmıcağını sölee.aşkınla hayatın tadını çıkarmaya bakk güselimm:teselli:

12. 12 Ocak 2010
  13. _NURUM_

_NURUM_ Guest

ha bide canımm tawiz wermek deil bu.hatalı kimse arıcakk özür dilicekk.bu onun içinde geçerliii.birlikte bi hayat düşünüosanız orta yolu bulmanız lazımmCADIARZU

14. 12 Ocak 2010
  15. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    doğru sölüosun canım arıcam arıcamda her seferinde ben aynı şeyi yapıorum o okadar sabırlı ki birgün bu sabrını yitircek die korkuorum

16. 12 Ocak 2010
  17. _NURUM_

_NURUM_ Guest

huylu huyndan wazgeçmez derler canımm ama o sabrını yitirmedenn bu kıskançlıkk aldtma düşüncesi hyunu deiştrmeye çalışşş.
    inş herşey yoluna girer tatlımm

18. 12 Ocak 2010
  19. ncakir89

ncakir89 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    148
    az önce msj atttım seni çok seviorum die ondan 5 dk sonra msj geldi bende seni çok seviorum aşkım die :kedi: aşkım o benim ya bitanem :kedi: