Ya yalan sylyorsa?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve FashionbyHatis tarafından 12 Aralık 2009 başlatılmıştır.

12 Aralık 2009
    Konu Sahibi : FashionbyHatis
  1. FashionbyHatis

FashionbyHatis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bnm sevgilim aykkabı toptancısı,
    mağazalara fln ayakkabı veriyor.marka fln deil, ama bana kadın müşterisi olmadığını söledi.
    sonra, aradım azönce, bana yanında kadın sesi geldi, bnde kim o dedim kimse deil diye bağırdı sonra tartıştık sen varsın diye kimse ile iş yapmıcam mı bn kapatıyorum dedi,
    kapat hep yaptığın bu dedim,kapattı.
    ve bana tahsilat için bakırkköydeki müşterisinde olduğunu söledi
    ki orasının adıda havva olarak kayıtlı idi kağıtlarda mağaza ismi demişti allah aşkınaöle bi mağaza ismi varmı?
    bn napayım şimdi
    her kızdığnda tlyi kapatıo,
    iki üç gündür ben aramıorum o arıo
    ayrılmak desem gözüm yemio hatasızını bulamıyoruz
    evleneceğiz diyoruz para biriktirmiyor, milyar maaştan 400 koyarım dior, kendi ihtiyaçları varmış altıyüz için
    hiç parası yok.
    yardım edin nasıl bu yüz bulmuş halini düzeltebilirim

geçmiş konularımdaki değerlendirmelerle kimse bana msj atmasın lütfen . inanın buraya derdim olduğu için yazıyorum hakaret için deil.

2. 12 Aralık 2009
  3. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ya kusura bakma ama bastan sona hatalı sensin sevgilin hayatında sen varsın diye hiç bi kadınla iş yapamazmı kadın sesi geldi die adamın basının etini yersen yalanda söyler aldatırda telefonuda kapatır böyle yaparak adamları isyan ettiriosunuz ya sonrada çare ara böyle

4. 12 Aralık 2009
  5. lalelal

lalelal Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Eğer bir erkek sinirlenip,senin örneğindeki gibi teli kapatıyorsa mutlaka bir nane yiyordur canım.Gardını al,aldatıyor muhtemelen,ya da kadınlarla diyalog halinde bilmiş ol...Bu adama fazla zaman harcama derim.

6. 12 Aralık 2009
  7. FashionbyHatis

FashionbyHatis Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    peki erkek var diye bnm eğitimime engel olduğunu billiyormmusunda bukadar sert konuşuyorsun

8. 12 Aralık 2009
  9. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    geçmiş konulara bakarak yorum yapmayın demişsin valalhi canım eğer sadece sevgilinse ve senin eğitimine engel oluosa ve sende bunu kabulleniosan sana bişi diyemicem bu kadar ezdirmeyin kendinizi ikinizde insansınız onunda hakları var seninde neden kabul ettin peki eğitimine engel olmasına nişanlınmı eşinmi yada ailenden birimi

10. 13 Aralık 2009
  11. island

island Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.316
    Ödül Puanları:
    163
    Oldu olacak birbirinizi cam fanusun içine koyun.:nazar:
    Bu nasıl bir ilişkidir. Mesela eğitimine onun yüzünden devam etmemen senin için bir fedakarlık mı yoksa hayatından vazgeçmek mi?
    Hem para biriktirsin istiyorsun hem de iş icabı dişi sinekle bile muhatap olmasın istiyorsun.
    Hem dürüst olsun istiyorsun hem de üzerinde baskı kuruyorsun.
    Birbirinizi kısıtlayarak ilişkinizi 1 adım ileriye götüremezsiniz. Bu kıstlamalarla ömür boyu sana sadık kalacağına yalan söylemeyeceğine inanıyor musun canım?
    İnsanın içinde varsa bir şekilde fırsat yaratır ve yine de yapacağını yapar senin de ruhun bile duymaz. Öncelikle birbirinize güvenmeyi öğrenmelisiniz.
    Ne demek eğitimine engel olmak, bu senin en doğal hakkın. Aynı şekilde sen de onun ekmek parasına mani olmamalısın. İş hayatı bu elbette bayanlar da olacak. İçin rahat etmiyorsa çalıştığı yere uğrarsın arasıra ortamı görürsün. Ama sırf sen istiyorsun diye dükkana gelen bayan müşteriyi kovsun mu, kusura bakma sevgilim kızar bana diyerek sence bu ne kadar mantıklı?

12. 13 Aralık 2009
  13. mahsunmenekse

mahsunmenekse Ada Maria :) Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    hayır o değilde iş konusunda ki tavrın bana saçma geldi güzelim eğer sevgilin seni seviyorsa zaten bayan müşterileri bile olsa onlara bayan değil müşteri gözüyle bakar.ama evlilik diyorsun bişi yapmıyor diyorsan!bence bil ki seni oyalıyordur çünkü başımdan geçti biliyorum bu kadar üstüne gidip adama koz verme bence bir sakin olmayı dene kıskançlık yapma sevglinin tavırlarını gözlemle iyice derim ondan sonra karar ver devam mı tamam mı ?:eek:lmaz:

14. 13 Aralık 2009
  15. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

ikinizde biribirinizi evlere kapatın.
    böylelikler kaşrı cinslerinizle iletişime gecmezsiniz -tatlicadiarzu-

al sana karşı cinsle konuşmadan iş yapmadan bi ortam :hulya:

akrabanızdaki karşı cinsleriniz nasıl yok ediceksiniz :nazar:

16. 13 Aralık 2009
  17. Asmin

Asmin Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    193
    Ödül Puanları:
    153
    erkek var diye egitimine engel olmak mi?

haaah tam birbirinizi bulmussunuz ikinize de mustehak. afferin ver boyle ipleri eline dolastirsin seni pesinde.
    bu kizlar akillarini nerde kaybediyor cok merak ediyorum cidden!

18. 13 Aralık 2009
  19. susu_

susu_ 22.06.2013 :) Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    abartmısssınız ıkınızde:eek:lmaz: