yaa arkadaşlar ablalarım bana düşman sanki

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve meldaela tarafından 5 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    5 Ekim 2010
    Konu Sahibi : meldaela
  1. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    mrb kızlar ne zaman kendimi inanılmaz kötü hissetsem,buraya yazıyorum çünkü sizlerden başka paylaşacağım,dertleşeceğim kimse yok..nişanlandığımdan bahsetmiştim daha öncede..ailenin en ufağı benim 2 de ablam var ama sanki abla değil 2 düşmanlar benim için..daha doğrusu onlar beni böyle görüor..onlar henüz evlenmedi çok istemelerine rağmen..ancak nişanlandığımdan belli büyük olanı düşman gibi görüyr beni ve elinden gelse bir kaşık suda boğar sanırım..diğeri ise hep onnla beraber bereber yiyor içiyor,sabahtan akşama kadar daya giriyor ve gece yatana kadar diğerininde neredeyse yüzünü göremiyorum..büyük olanı ile aram kötü ve konuşmyorum yanii ben tek yapayalnız kalmış durumdayım..az öncede bir tartışma yaşadım yine..diğer ablama tepki gösterdim yaptığı bişeyden dolayı,sonrasında küs olduğum devreye girdi sataştı bana yine nunla alakalı bişey olmadığı halde...yaa kızlar inanın dayanacak gücüm kalmadı..mutfağa ile giremiyorum bir çrba bile yapacak durumum kalmadı yaa huzurszluktan.nişanlımı sevmiyorum ama iyi bir insan ve sırf bu yüzdende kendi evim mutfağım olsun istiyorum..daha öcede tartışmalar oluyordu ama sanki büyük olanı nişandan snra daha çok sinir oluyor bana yaa düşman gibi görüyorum artık..bir abla kardeşine ki;aramızda 8 yaş var böyle düşman olurmu arkadaşlar

2. 5 Ekim 2010
  3. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    nisanlını niye sevmiyorsunki ben oraya takıldımbilmiyorumkismile

4. 5 Ekim 2010
  5. CeYLo

CeYLo Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    nişanlını sevmiorsan niye nişanlandın
    hadi ablanlardan kurtulmak için desem onlar zaten sen nişanlanınca böylr olmuş
    yani anladığım kadarıyla nişanlanmadan böyle değillerdi

6. 5 Ekim 2010
  7. GezegeNKralicesi

GezegeNKralicesi Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    2.595
    Ödül Puanları:
    238
    Bırak ablanlar evde kaldı diye seni cekemiyor.
    Ohh miss..
    Bak rahatına onlarda catlayıp dursunlar.
    Seni dıslayanla işin olmasın.

olumunekankayizsmile

8. 5 Ekim 2010
  9. sacsizrapunzel

sacsizrapunzel -ersanilyasova- Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    kıskanıyorlar sanırım seni ama sen sevmedigin kisiyle zaten mutsuz olursun.:eek:lmaz: ha ablanların kafa ütülemesi ha senin müstakbel kocanla mutsuz olman. hem ablanlar sonradan boyle olmuslar, sen nisanlanınca. mutsuz bir evlilik ve sana düşman iki abla. garip. 0 a 0 elde var 0 arkadaşım malesef...:1no2:

10. 5 Ekim 2010
  11. SUTASAYRAN

SUTASAYRAN Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar yanlış bi yorum..
    arkadaşından bahsetmiyoruz ablasından bahsediyoruz..
    kardeşler onlar nasıl birbirleriyle işi olmasın..
    et tırnaktan ayrılırmı..bu yorum anca kardeşlerin arasını açar sorunu halletmez..

bak arkadaşım ablan onlar senin..
    kardeşsiniz siz..sen onların küçüğüsün..kayınvalide görümceden yada sokak arkadaşından bahsetmiyoruz ablalarından bahsediyoruz..
    alıcaksın ablalarını karşına ben sizi nasıl kırmış olabilirim die sorucaksın..
    dinliceksin onları..birbirinize tavır almakta ne oluyo..sizin birbirinizden başka kiminiz var..birbirinize muhtaç değilmisiniz..saçının kılına zarar gelse herkezden önce onlar koşmazmı..
    benim ablam benim için dünyalara bedeldir..neolursa olsun ben onun küçüğüyüm..saygısızlık yapsamda yapmasamda o benim büyüğümdür..
    sende ablalarının yanına git bize burda anlattıklarını onlarla paylaş..
    cansınız siz kolay mı öle düşmanlık..

12. 5 Ekim 2010
  13. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    haklısınız ama dışardan bakınca böyle görünüyor ne yazıkkii..yabancı yapsa onların yaptığını zaten buraya knu açma gereği bile duymam ama aynı kanı taşıdığınız kişilerin böyle (el)gibi tavır almaları dışlamaları,kıyas yapmaları ne kadar doğru sizce??ayrıca madem ben küçüğüm büyük neden olgun davranmıyor ablalığını göstermiyor??neden kardeşim deyip gurur duymuyor..üstelik 8 yaş var aramızda yaa lütfen düşünün siz kanınızdan canınızdan bunlara maruz kalsanız aynı duygularda olurmuydunuz??bence kocaman HAYIR

14. 5 Ekim 2010
  15. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    sevmediğim derken tabiki seviyorum iyi bir insan ama aşık olmadım hiç..aşk evliliği değil yanii

16. 5 Ekim 2010
  17. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    ne kadar kötü öz kardeşlerinin bu konmda olması

18. 5 Ekim 2010
  19. meldaela

meldaela Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    nişanlanmadan öncede beni dışlıyrlardı ama nişanlanınca sanki bir rekabet içinde yaa özellikle büyük olanı..mesela benim düğünle alakalı konu açıldığında ortamı bırakıp gidiyor suratlar asılıyor...vs vs

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.