yaa :( siirt le ilgili bilgi istiyorum sizdeN ?

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve esmerimm tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : esmerimm
  1. esmerimm

esmerimm herşey yolunda.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    askerliğini siirtte yapann sevgilileriniz eşleriniz kardeşleriniz... yani kim olursa olsun siirtde askerlik nasıll bilen varsa LüTFEN anlatabilir mi ? cok merak ediorum oraya gidince napıcak nelerle karşılaşacak die cok araştırma yaptım ama ben genede sizden bilgi almak istiyorum.. Mart da siirte gitcek :KK43::KK43::KK43::KK43: mafoldumben:gitme:

2. 26 Şubat 2010
  3. Cazu

Cazu non je ne regrette rien!! Üye

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    113
    canm öncelikle hayrlı teskerelr diliyorum benm kardeşimde şuan asker kırakağçta yeni gtti dağıtımlarını yoğunlukla oralara yapıyo iş arkadsımn kuzeni orda yapmış ben konuştum çok rahat yaptığını söyledi üstelik jandrma komando çok sıkıntılı bi bölge değilmiş için rahat olsun karakollarda sürekli ense yapmışlar o kadar söyliyim sana:)ama tabi yinede şans meselesi gibi bişey bu inşalhh iyi komutanlara düşer ne olarak görev yapıcak?

4. 27 Şubat 2010
  5. esmerimm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım sanırım çavuş dedi ama bilmiorum :KK43: inşallah rahat askerlik yapar ya telefon sokma ihtimalii kaç ki ?

6. 27 Şubat 2010
  7. Cazu

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    113
    vala rahat olur canm ama tabi dedğim gibi şans telfn sokma şansı var komutanın yanında kullanamaz ama orda komutanlar askerleri pek sıkmıyolar o yüzden rahat olur inşalhh çok çobuk gecsin şu askerlik benmde biricik kardeşim askerturkbayragi

8. 27 Şubat 2010
  9. Rapunzel4

Rapunzel4 bal küpüymüşüm :) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106

canım merhaba benim nişanlımda 1 sene önce askerliğini yaptı Siirtte komanda olarak yaptı
    hemde çook rahat.. masabaşındaydı ve msne bile girebiliyordu.
    tabi arada sıkı zamanları muhakkak olurdu komando eğitimi çünkü bu okadarda olsun kaydirigubbakcemile3
    ama siirt bölge olarak istanbula göre yada rahat bilinen diğer bölgelere göre çok daha iyiymiş nişanlım derdi doğunun adı çıkmış sadece.. için rahat olsun opuyorumnanaktan

10. 27 Şubat 2010
  11. esmerimm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    çok sağolun içimi cok rahatlattınız.. ama benimki siirtin pervari ilçesi doğan köyünde yapıcakmışş.... burasıya ilgili bilginiz var mı?

12. 5 Mart 2010
  13. esmerimm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    senin kardeşinde mi siirtte yapıyor yoksa? ya benimki telini sokmucakmış :KK43: yane yakalanma korkusu war.inşlahh dediğin gibi askerleri sıkmazlar :KK43: siirtden bahsedioruz dimiiii ????eyvahedigeldismile

14. 15 Mart 2010
  15. Cazu

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    113
    canm konuyu takip edemedim kusuruma bakma olurmu:sinifsinif:ben kardeşim şuan kırkağaçta komando eğitimi alıyo onun gideceği yer komutanları söylemiş şırnak hakkari tarafı olucak mafoldumbensiirt bi bakıma yinede iyi ama orda bi arkadsın kuzeni yaptı işte eruğ diye bi bölgede jandarma komando olarak karakoldydı çok rahat olduğunu konuşmuştk bütün askerlik boyunca yatmışlar vala telfnda serbest çok rahat kullanabilmiş hayrlı teskereler diliyorm tekrardan umarım herşey gönlünüzce olur en azından nerde olucağı belli bizm bu belirsizlik mağvediyo insanı :gitme:allah sağ salim kavuştrsun bizi askerlerimize

16. 15 Mart 2010
  17. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    canım bız sıırt merkezdeyız evet rahat ama esım astsubay oldugu halde tlf kullanamıyor kesınlıkle yasak bızım karsı komşumun esı doganda uzmançavuş rahat ama carsı ıznı yok kesınlıkle belkı nısanlını bu bunaltabılır.

18. 17 Mart 2010
  19. esmerimm

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yaa komşunuzla doğan hakkında konusamaz mısınız??? rahatmış mı ? izni olmadığını ikimizde bilioruz :KK43: mecbuır katlanıcakkk napalımm.. sesini duysam hergün yeter bana.. izinde kullanmıcakmış inşlh BUNALMADAN GELİR ..mafoldumben