Yaaa şu doğum kasilmalari neye benziyo kizlar

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve TRAKYALI tarafından 1 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

1 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : TRAKYALI
  1. TRAKYALI

TRAKYALI Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    106
    Hep merak etmişimdir doğum sancisi ve hani şu doğumun yaklaştiğini haber veren rahim kasilmalari neye benzer diye yaşayanlar azcik bahsedebilirmi lütfen.

2. 1 Temmuz 2008
  3. TATOSH

TATOSH Ask dolu Üye

Beğenildi:
    27
    Ödül Puanları:
    148
    canım aniden kasığına veya beline bıçak girmiş gibi acı hissedersin..,kısa ve aralıklarla devam eder..
    o anda nefes alsan bile canın yanar..sık sık tuvalete gitme ihtiyacın doğar aslında rahim açılmaya başlamıştır...doktorlar tuvalete gitmeni istemezler aniden doğum olabilir diye...işte böyle bu kişiden kişiye değişir canım...
    rabbim hepimizin o anda yardımcısı olsun...

4. 1 Temmuz 2008
  5. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kisiden kisiye degisir mutlaka mesela bende azar azar baslamadi su geldi ama agrim yoktu suni sanci verdiler ve bir anda siddetli sancilar basladi 3 saat surdu ve dogum oldu.Allah herkesin yardimcisi olsun. normal olarak sanci devam edince daha kolay oldugunu duydum suni sanci hakikaten zor ya mumkunse tehlike yoksa suni sanci istemeyin arkadaslar.

6. 1 Temmuz 2008
  7. Kancicegim

Kancicegim Aysima´nin Annesi:) Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    106
    ay kizlar ya yazdiklarinizi okudum,dogumdan cok korkuyorum ben nasil dogrucam ya....o kadar cok mu sanci oluyor????

8. 2 Temmuz 2008
  9. gulce2008

gulce2008 zeynep Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    canim korkutmak istememistim biraz oluyor tabii agri ama bebegini kucagina alinca herseyi unutuyor insan Allah kolayliklar versin hayirlisiyla bebeklerinizi kucaginiza almayi nasip etsin.