Yaadmz en byk cilt sorunu ve doal zmleri

Konusu 'Evde Yapılabilen Doğal Cilt Bakımları' forumundadır ve turkuazz tarafından 24 Kasım 2008 başlatılmıştır.

24 Kasım 2008
    Konu Sahibi : turkuazz
  1. turkuazz

turkuazz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    hepimiz cilt sorunu yaşıyoruz ama özellikle bazıları canımızı çok sıkıyor.burda bu sorunları ve önerdiğimiz çözümleri paylaşalım dedim bilmem nası ettim kaydirigubbakcemile2 daha önce yaşayıp çözümünü bulup tarihe gömdüğümüz sorunlar da olar tabiii a.s

2. 28 Kasım 2008
  3. SEPTEMBER LOVE

SEPTEMBER LOVE eylül gelini Üye

Beğenildi:
    255
    Ödül Puanları:
    153
    bır cok konu ya yazdım buraya da yazayım kaynar su ıle yuuzm ve vucdum yanmıstım yan ayenı ramazanda abı bır sru ılac pansumanlar kabus gubu gunler gecırdım aynaya bakamadım sokaga cıkamadım ALLAH bırdaha gostermesın sukur gectı yanıklarım ama bence gecıren ılaclar degıl yumurtaydı ısteyen varsa yumurtası anlatırım

4. 28 Kasım 2008
  5. begum1717

begum1717 Guest

bnımde bi sorunum war yuzmn yarısında bı dogum lekesi war gozukmemesi için sacmla kaptıorum ama en kck ruzgrda acılıo we cvrmdekılerdn tpkı goruom hatta dalga gecnler bıle oluyor.yrdm edebılecek bırı warmı lutfen son carem buraya yazmak oldu

6. 28 Kasım 2008
  7. darkblue

darkblue Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    [SIZE="2"]insanların kusurlarıyla ve özürleriyle alay etmek çok günah ve ayıptır profilinde öğrenci yazıyor sanırım yaşın küçük bunu sorun ettiğine göre bu tür lekeler estetik merkezlerinde lazerle yok edilebiliyor ama maliyetleri yüksek olabilir bu yöntemi deneyerek o izi sildirebilirsin. [/SIZE]

8. 8 Mayıs 2010
  9. mnesli

mnesli ERMİŞ Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    GÖZENEKLERİN SÜREKLİ TIKANMASI BENİM AÇIMDAN EN BÜYÜK CİLT PROBLEMİ PEELİNG BAĞIMLISI OLDUM RESMEN:KK43::ecrin_bebek:

10. 13 Mayıs 2010
  11. kalinka

kalinka Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    ben süt ve maya ile yapılan maskeyi öneriyorum.