Yabanci gelin

Konusu 'Diziler - Yeni Sezon' forumundadır ve EU1 tarafından 8 Ocak 2009 başlatılmıştır.

8 Ocak 2009
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Yabancı Gelin

Kizlar bu aksam basliyordelikafadulden

Star TV ekranlarında kısa zamanda tiryakisi olacağınız yepyeni bir program!Yepyeni bir yarışma: Yabancı Gelin!

Sunuculuğunu Sema Öztürk’ün yapacağı programa dünyanın farklı ülkelerinden genç kızlar evlilik hayallerini gerçekleştirmek için Türkiye’ ye geliyor…
    Ayrı ülkelerden, ayrı kültürde, ayrı dillerde, ayrı renklerde kızlar evlilik umutlarına kavuşmak için kilometrelerce uzaktan gelecekler ve Türk gençleri ile buluşacak.

Kameralarla dolu bir evde yaşayıp, kendilerini hem Türk gençlerine, hem de annelerine beğendirmeye çalışacak.

Yarışmacı olan her Yabancı Gelin adayı , 3000 Euro almaya hak kazanırken, yarışmanın birincisi olan çifte 50.000 Euro ödül verilecek. Yabancı Gelin Yarışması ekranların yeni favori yarışma programı olmaya aday. Yabancı Gelin Yarışmasını kaçırmayın.

2. 8 Ocak 2009
  3. sbnmfrh

sbnmfrh Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    anaam gelin kaynana kabusu gerimi dönüo ne ....bu avrupalı gelinler çok çekecek Türk kaynanalardan ben diyeyim size...bakalım izleyip görücez

4. 8 Ocak 2009
  5. EU1

EU1 Guest

Evet geri geliyooo
    Ben bakicam güzel olur hadi baslasin kavgalardelikafadulden:mymeka:

6. 8 Ocak 2009
  7. D e r i n s u

D e r i n s u Elinebelinedilinesahipol. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Suan izliyorum.Benimde esim yabanci.Yabanci damat yani sırnaşık şey ilgimi cekti.Bakalim nasil bir program olacak.Ama tahmin ediyorum.Olayi yine showa cevirecekler.:kahve: Bir isimizide adam akilli yapsak.Reyting ugruna sacma sapan diyaloglara girilmese.

8. 8 Ocak 2009
  9. kedicik81

kedicik81 işte yanlızlık ben buyum Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    bende merak ettim şimdi kaynana semra sendromundan sonra bakalım ne çıkacak

10. 8 Ocak 2009
  11. EU1

EU1 Guest

Bende izliyorum suan, hatta esimle diyoduk keske yabanci damat olsaydi dahami degisik olurdu kaydirigubbakcemile3

Ben seviyom kiz polemik filan tadi tuzu oluyo bol kavga seyrederiz kaydirigubbakcemilehihoyyytkaydirigubbakcemile5

Ama kizlarin hepside cok güzeller ya:jeyyar::icecream:

12. 8 Ocak 2009
  13. D e r i n s u

D e r i n s u Elinebelinedilinesahipol. Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    86
    Evet güzeller yanliz yazik yaa hepside kayinvalide adaylari icin cok iyi,güler yüzlü,sicak kanlilar diyorlar.Ayyy canimm yaa bilmiyorlarmi bizde kaynanalar dünyaca ünlü.:hooray:Bir iki gün sonra gelin adaylarinin agizlarindan dökülen cümleleri duyar gibiyim.Senlik var yine delikafadulden:roflol:

14. 8 Ocak 2009
  15. L0nginG

L0nginG Guest

Azicik izledim cok sacma geldi, kaynanalar ingilizce bilmiyor, gelinler türkce :) nasil anlasacak bunlar...

16. 8 Ocak 2009
  17. EU1

EU1 Guest

Hollandali kiz dedi zaten türk anneleri ogullarini cok sahipleniyor, serbest biraksinlar
    Basda güler yüz sonraaaaakaydirigubbakcemiledelikafaduldenkaydirigubbakcemile:mymeka:

Simdiye kadar En cirkinide rusya ne is?? rusyanin en cirkinimi gelmis ne???:roflol:

Hollandali ve latvinya güzeller yaf

18. 8 Ocak 2009
  19. EU1

EU1 Guest

Kizin biri dedi ya vucut diliyle kaydirigubbakcemile2:nazar:
    Zaten konusmasalarda olur :mymeka:patküt yeter:roflol: