Yabancı Kozmetik Markaları-Olmazsa Olmazlarımız Hangi Ürünleri ?

Konusu 'Makyaj Ürünleri İçin Öneriler' forumundadır ve donut tarafından 12 Mart 2010 başlatılmıştır.

12 Mart 2010
    Konu Sahibi : donut
  1. donut

donut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    Ozellıkle tercıh ettıgımız yabancı kozmetik markaları ve olmazsa olmazlarımız neler acaba ?

Mesela benim olmazsa olmazım Guerlain Terracottam ve Shiseido Pureness Pudram.
    Yaglı cildimde akne olusumunu ve yaglanmayı onleyen pudramdan asla vazgecemem.Guerlain ise sahane,turuncu bır goruntu bırakmadan camur gibi durmadan bronzlastırıyor.

2. 14 Mart 2010
  3. donut

donut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    vay be demek kimse tercih etmiyor..

4. 15 Mart 2010
  5. Womanizer

Womanizer Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    106
    ben de shiseido purenessle yeni tanıştım canım :)

öncesinde clinique almost powder kullanıyordum ondan da memnundum ama shiseido alayım dedim bitince.

pureness in 30 numarasını aldım clinique kadar kapatıcı değil ama benim için sorun değil bu çünkü kapatıcılık aramıyorum parlamayı engellemesi yeterli bana

ve bu konuda çok memnunun pureness ten çok daha uzun süre parlamayı engelliyor sadece ufak bir sorunum var o da aldığım tonun biraz bana koyu gelmesi özellikle gün içerisinde ilerleyen saatlerde koyulaşma yaptı bende

bu bitince bir ton daha açığını almayı düşünüyorum ve değiştirmeyi düşünmüyorum pudramı.cildimin nefes aldığını hissediyorum

onun haricinde öyle vazgeçemeyeceğim bir ürün olmadı ama senin de tavsiye ettiğin ysl rujları en kısa zamanda deneyeceğim canım

Son düzenleme: 15 Mart 2010
  6. 15 Mart 2010
  7. donut

donut Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bende light ivory no 10 kullanıorum canım ama cok haklısın.renk skalası cok dar.

clinique ben uzun sure kullanmadım.daha once fondoten kullanıordum,hıc yaramıyordu cıldıme.pureness gercekten cok guzel.

8. 16 Mart 2010
  9. Amber83

Amber83 Artık çok meşgul!!! Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Guerlain Terracotasını bende severek kullanıyorum, bunun dışında Clinique'in pudrası, MAC'in göz kalemleri ve allıkları benim için olmazsa olmaz! Benim cildim yağlı olduğu için özellikle kullandığım ürünlere dikkat etmem gerekiyor...cildim çok hassas değil ama dikkat etmezsem sivilceler çıkmaya başlıyor.....opuyorumnanaktan

10. 25 Mart 2010
  11. whitelily8

whitelily8 gözler kalbin aynasıdır.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    makyaj ürünlerinde allık far ruj parlatıcı cristian dioru tek geçerim harikaaaaaa
    clinique yüz yıkama jeli toniği kremini kullanmıştım ama makyaj ürünleri hakkında bilgim yok

12. 26 Haziran 2010
  13. tourmaline

tourmaline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    bu topic güzel olmuş aslında ama fotolu yapsak daha güzel olur , daha çok reytingi olur bu topiğin.. kaydirigubbakcemile2 guclubacismile
    özellikle mac , nars ve inglot ürünlerini merak ediyorum..

14. 27 Haziran 2010
  15. ben de shiseido renkli nemlendiricim ve estee göz altı kapatıcım olmadan yaşayamam:hulya:

16. 30 Haziran 2010
  17. poldi

poldi Bir umut var mı? Üye

Beğenildi:
    683
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar Sephora ürünlerini kullanan varmı? ben özellikle fondoten, pudra, kapatıcıların nasıl olduğunu merak ediyorum.

18. 30 Haziran 2010
  19. tourmaline

tourmaline Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    82
    Ödül Puanları:
    148
    sephoranın iki fazlı makyaj temizleyicisini meth ediyorlardı fiyatı da uygunmuş..