Yaftalanmak

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve pukaa tarafından 30 Aralık 2009 başlatılmıştır.

30 Aralık 2009
    Konu Sahibi : pukaa
  1. pukaa

pukaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    girdiğim işyerlerinde bi türlü duramıorum mutlaka bana sıkıntı verecek bişeyle oluo ve ben hep istifa ediorum aslında sorun kaliyesiz yerlerde çalışmam sonuçta sağlıkçıyım ve sağlıkta kalite çok öneml benim için
    ama eşimin tarafı hep hakkımda yorum yapıolar çalışmak zor gelio o çalışmaz falan die halbuki çalışmak çok sevdiğm bşey durum öyle değil kafama göre byer bulsam çalışacam en sonunda zaten memurluğu düşünüorum yazdım bu tercihte doğuyu sırf onlara çalışacağma kanıtlamak için
    ama nie hakkımda yanlış konuşuolar allahtan eşim ağızlarını tıkıo ama ben bliorum ne düşündüklerini ve çok üzülüorum hep gelinler böle yaftalanır mı :çok üzgünüm:

2. 30 Aralık 2009
  3. mazot

mazot Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eee gelinsin eşinin ailesinden kültürlü oldunmu çakemezler bunu benim arkadaşım eşiyle nişanlıyken üniversite mezunuyum dedide ayağa kalktılar bi konuydu ne oldunu hatırlamıyorum sonra arkadaşımın nişanlısı dediki ona bidaha toplumda ben üniversite mezunu yum deme lafa bakarmısın yaa...

4. 30 Aralık 2009
  5. pukaa

pukaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    ne diyim bilmiorum valla yoruldum

6. 30 Aralık 2009
  7. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Kıskanıyorlar :hulya:

8. 30 Aralık 2009
  9. kar

kar içim buz tutmuş.. Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    boş konusan yada agzı olan konusur işde..
    herseye bukadar takılmanız sızın ıcın ıyı olmaz bısıler yapıcaksanız eger onlara ınat degıl kendııstegınız ve ıyılıgınız ıcın yapmalısınız..

10. 30 Aralık 2009
  11. prensesim87

prensesim87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    amann salla gitsin kültürlü adam görünce çekemiyolar işte nie sıkıntılanıysunki çatlasın dursunlar canım
    boşverrrrrrrrrrlaelaelaelaelae

12. 30 Aralık 2009
  13. pukaa

pukaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    üzülüorum işte inanın şuanda çalışmıorum ama eşime de hiçbir masrafım yok keşke herşey güzel gitse hayatımdaki tek dert bu değil ki en azınddan sebepsiz yere sorun çıkartmasınlar ya

14. 30 Aralık 2009
  15. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Sizin hayatınız. Başkasının iğneliyici sözler söylemesi gereksiz... Çalışırsınız yada çalışmazsınız...
    Fakat şu da bir gerçek ki istediğimiz gibi bir iş bulmak bu devirde gerçekten çok zor...
    Her yerin bir eksisi var. Bazen de sorunların boyutu büyük olmadığı sürece göz yummak gerek diye düşünüyorum...

16. 30 Aralık 2009
  17. pukaa

pukaa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım doğru sölüosun gerçekten güzel bi iş ortamı bulmak zor ama ben insan sağlığıyla uğraşıorum sırf ticaret amaçlı özel hastanelerde yapılanlara inanamazsınız neler neler var ben bunlara ortak olmak istemedim bu yüzden ayrıldım

18. 30 Aralık 2009
  19. Duygu

Duygu Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    146
    Haklısınız. Mesleğiniz icabı birçok dalavereler dönüyordur. ınsanların özel hastanelere güveni kalmadı maalesef. Para kazanmak uğruna insanların sömürüyorlar sağlıklarıyla oynuyorlar... Tabii istisnalar da vardır onlara sözümüz yok. Gerçi devlet hastaneleri de insanların suratına bakmıyor. Ağır hasta olacaksın belki...
    ışte geldiğimiz nokta...
    Gün geçtikçe ilerleyeceğimize geriliyoruz...
    ınsanların gözünü para hırsı bürümüş...
    Gelsin sadece gelsin nasıl geldiği önemli değil...