Yağ enjeksiyonu

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve derenna tarafından 3 Haziran 2008 başlatılmıştır.

3 Haziran 2008
    Konu Sahibi : derenna
  1. derenna

derenna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba arkadaşlar
    Ben siteye yeni üye oldum. Benim yanaklarım çok çökük. Bu nedenle yüzüme kendi yağımdan enjeksiyon yaptırmak istiyorum. Fakat doktor konusunda ve bu konuda bazı tereddütlerim olduğu için karar veremedim. Tecrübeli arkadaşların önerilerine ihtiyacım var. Önerilerinizi ve varsa tecrübelerinizi benimle paylaşırmısınız. Teşekkürler.

2. 3 Haziran 2008
  3. basingazete

basingazete Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Arkadaşım ben değil ablam yaptırdı. Şunu söylemeliyimki eğer bir kaç haftanı evde geçirebileceksen bu yağ enjeksiyonunu yaptır kendi dokusundan alıp yanaklarına enjekte ettiler (ablamın) ilk haftalar tam bir homoseksüele benziyordu ancak ameliyetın etkisi geçtikten sonra ki bu da 1 ayı buldu çok güzel görünüyordu harikaydı 3500 dolara yaptırmıştı ablam.. eğer kafanda soru işaretleri varsa bunları yok edecek ve insanı düşünmüyorken bile estetik yaptırmaya ikne edecek kadar tatlı dilli ve insan pskolojisinden anlayan bir doktor öneriyorum ibrahim oskui internet sitesi de ibrahimoskui.com bence telefonla bi konuş randevu al ameliyat sonuçları da mükemmel sen yine de kendin git geçmiş olsun şimdiden

4. 5 Haziran 2008
  5. derenna

derenna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili papatya verdiğin bilgiler için çok teşekkürler. Ablan yağ enjeksiyonunu yaptıralı uzun süre oldumu bilmiyorum.Ama sonuç iyi diyorsun. acaba ilk hafta yüzünde çok morluk var mıydı. Kalıcılığı bünyeye göre değişebiliyormuş. tekrarlamak gerekebilirmiş. Çünkü benim yanaklarım epey çökük.Bir de Teoman Doğanı da önerdiler ama ben bu doktor hakkında bir şey bilmiyorum. Çünkü İzmirde oturduğum için araştırmam zor. Oskui yi duymamıştım. Siz memnun kalmışsınız.

6. 15 Haziran 2008
  7. basingazete

basingazete Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım ya korkma istediği kadar çökük olsun hallediyorlar oskui yi de şöyle yaptığı bir ameliyetı gördüm sitesine gir istersen orda da var görüntüsü inanlımaz bi de çok pozitif bi doktor. Teoman Doğanı ben de duydum çok övüyorlar artı TED kleji mezunu olan bi doktor v e bildiğim kadarıyla para göz bi adam değil
    umarım hallolur soruna gelince morluk değil ama çok şişlik olmuştu çok çok şişti hatta ben kaygılanmıştım baya bi '' ya ablacım bu şişlik inse inse ne kadar iner ki acaip şiş yüzün diyodum ama İNDİ'' bence hemen bi doktoro muayne ol sorularını ona sor seni daha bi tatmin eder geçmiş olsun

8. 18 Haziran 2008
  9. derenna

derenna Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sevgili papatya tekrar teşekkürler. En kısa zamanda şu anestezi fobimi attıktan sonra sanırım doktor ile görüşeceğim. Teoman Doğan ıda iyi diyorsun bir randevu alayım.Internetteki sitesine girdim. Özgeçmişi çok iyi. Aklım biraz yattı bu doktora. Ablan bu enjeksiyonu yaptıralı nekadar zaman oldu acaba? İnşallah çoğu kalıcı olur.

10. 8 Kasım 2008
  11. kuzey yxixldxixzxix

kuzey yxixldxixzxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    göğüse yağ enjeksiyonu yaptıran varmı.çok acil bilgi verirmisiniz

12. 16 Ocak 2009
  13. siss

siss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Kızlarrr "elmacık kemiğine yağ enjeksiyonu "yaptıran var mı?Sonucundan memnun mu?Bildiğim kadarıyla çok ehil ellerde yapılmayınca korkunç olabiliyor.Bir de tekrarlanan bi işlem (eriyormuş bi kısmı)..Senede bir yada iki defa yapılınca kalıcı olma oranı artıyormuş..Ben bikaç dr un hasta resimlerini gördüm ama hoşuma gitmedi.Bence çok dikkatli ve estetik bakışı mükemmele yakın bi dr çok iyi bi sonuç çıkarabilir ancak.Önerebileceğiniz bi dr var mı?

14. 19 Ocak 2009
  15. siss

siss Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlar,"elmacık kemiğini dolgunlaştıran"(yağ,dolgu ,implant vs.)yok mu?fikirlerine ihtiyacım var.yağ enjeksiyonu kaç kez tekrarlanmalı sizde nasıl oldu pleaseee:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

16. 26 Ocak 2009
  17. aysemelissa

aysemelissa Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    sevgili basingazete,

ablan kendi yağından yptırdı değil mi, peki ne kadar kalıcı oldu? dudaklardaki kalmıyor geçiyor diye duydum, ben iki gün önce liposuction yaptırdım, doktorum kalıcı olmayacaktır ama istiyorsan gene de deneylim dedi, kabul ettim, çıkan yağı yüzüme enjekte ettirdim. elmacık kemiklerim, çökük yanalarım ve dudaklarım şişirildi. şu an dönmelere benziyorum, yüzüm şiş. ancak 2 hafta sonra normale döner deniyor bekliyorum. ancak kalıcı olacak mı merak ediyorum. biraz acı çektiğimi itiraf etmeliyim.

18. 27 Ocak 2009
  19. jayjay

jayjay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    kızlar ben de bı enjeksıyon ısıne gırısıcem
    fakat malesef yag cabuk erıdıgı ve bıraz rısklı olup amelıyathane kosulları dısında yapılamadıgı ıcın
    ayrıca pahalı oldugu ıcın tercıh etmıyorum
    daha once de yazdım radıesse ve hyaluronıc acıd-puragen yaptırıcam
    ama yag enjeksıyonu bana ankarada 3500 dolar denıldı, ıstanbulda coskun tascı var plastık cerrah
    o 1500 ytl demıstı sanırım
    sonra ben arastırdım yag cabuk erıyormus
    bı de dr dedı kı yag alınıcaksa dızden alınmalı
    gobekten alınan cabuk erıyor genelde sısmıs oluyor ya o bolgedekı kaslar cok calısmadıgından
    ve yuze konunca daha cabuk erıyormus... yuz kasları karın kaslarından cok calıstıgı ıcın
    ama dızdekı karın yagı kadar cabuk erımıyor demıstı...
    bence yag daha zahmetlı-daha pahalı radiesseden
    radiesse yaptıran varsa lutfen yazsın deneyımını...