Yağ Transfer Sistemi İle Göğüs Büyütme

Konusu 'Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri' forumundadır ve kesh12 tarafından 10 Kasım 2010 başlatılmıştır.

10 Kasım 2010
    Konu Sahibi : kesh12
  1. kesh12

kesh12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Cihantimur Ya Transfer Sistemi

arkadaşlar şu üstteki linkte vücutta istenmeyen bir bölgeden yağ alınarak göğüslere uygulanıp büyütülüyormuş.
    deneyen oldu mu ? fiyatı nedirr ? kime nasıl yaptırabiliriz ?

2. 10 Kasım 2010
  3. kesh12

kesh12 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Gold Longda Gs Bytc Mucize rn

bide bunu gördümm dee yalan gibi geldii.. numaralara baksanıza avea turkcell vodafone :KK70: resmi bi numarası bıle yok

4. 10 Kasım 2010
  5. canim67

canim67 adi yok ama kendisi var Üye

Beğenildi:
    145
    Ödül Puanları:
    153
    :-S yag transferini yapacagima yiyip siserim daha iyi.....
    ne garip yontemler cikmaya basladi, gulesim geliyr vallaaa

6. 11 Kasım 2010
  7. chemengg41

chemengg41 mevsume.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    Nil Burak yaptırmıştı kalçalarından aldırıp göğüslerine.. Bende çok merak ediyorum bu yöntemi..

8. 14 Kasım 2010
  9. sady

sady Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bu yöntemi bayadır gazetede fln da görüyorm türkiyede de yapılmaya başlanmış. bence çok mantıklı çünkü slikon gibi ybancı bir madde konmuyor vücuda. kendi vücudumuzdaki yağ dokusu başka bir yere konuyor. bu yüzden slikon devri kapancakmış diyorlar bu yöntemle

10. 15 Kasım 2010
  11. chemengg41

chemengg41 mevsume.blogspot.com Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    inşaallah başarılı olur herkesdede.. fiyatları felanda çok uçuk olmaz inşaallah.. banada çok mantıklı geliyor bu..

12. 15 Kasım 2010
  13. MissA

MissA Doğum Hikayecisi Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    silikondan daha iyi bir yöntem bir ara duymuştum ama internette çok fazla bilgi yoktu

14. 15 Kasım 2010
  15. tarcin_kokusu

tarcin_kokusu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    61
    Yağ dokusu çok narin bir dokudur. Yağ dokusunu zedelemeden almak nerdeyse imkansızdır. Aldığınız yağ dokusunun konduğu doku içinde canlı kalması ise ancak oradaki damarlardan beslenmeye başlaması ile mümkündür. Bunun için çok kalın bir yağ dokusu parçası kullanmazsınız. Çünkü kalın dokunun ortasında kalan kısımdaki yağ hücreleri damarlarla kontakt kuramaz ve ölürler, erir giderler. O zaman aldığınız yağ dokusunu ancak ince tabakalar halinde göğüs içine enjekte ederek vermek gerekir. Bugün bu yapılıyor. Ancak ne yazık ki verilen yağ dokusu büyük ölçüde eriyor. O nedenle istediğiniz büyüklüğe ulaşana kadar tekrar tekrar ameliyat olmanız gerekiyor. En son kongremizde bu konuda yoğun çalışma içinde olan ve yağ dokusu içindeki kök hücrelerle göğsü büyüttüğü çalışmasıyla hepimizin dikkatle dinlediğimiz arkadaşlarımız bize 8-10 seans ameliyattan bahsedince kendimi hastaların yerine koydum. Birkaç ayda bir gidip göğsüme 8-10 defa yağ verdirtip, hayli yüklü bir ödeme yapmayı göze almak için kendimi hiç hazır hissetmedim. O nedenle hastalarıma da henüz bu yöntemi tavsiye etmiyorum. Ve diyorum ki evet yağ ile göğüs büyür; Ama istediğiniz büyüklüğe ulaşamayabilirsiniz ve zorlu bir ameliyatlar serisine katlanmak zorunda kalabilirsiniz.
    bi doktorun makalesinden alıntı arkadaşlar..