yaglı cilte uygun pudaramı yoksa fondotenmı?

Konusu 'Pudra, Fondöten, Kapatıcılar' forumundadır ve ozlem_genc tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : ozlem_genc
  1. ozlem_genc

ozlem_genc Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    slm arkadaşlar benım yaglı bır cıldım var parlamasındanda şikayetçıyım sızce bana uygun olan pudaramı yoksa fondotenmı? fikirlaerinizi beklıyorum:uhm::uhm:

2. 6 Mart 2009
  3. daylight

daylight Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    cildine güzel bakımlar yaptıkça uygun su bazlı yaglandırmayan nemlendırici kullandıkça parlama şikayetin ortadan kalkar ;fakat yine de yaglı-karma da genelde pudra tavsiye edilir uygun serisini kullanırsan fondötenle de mat görünümü saglarsın (bkz kendimden elitenın mat serisini uyguluyorum makyajın12saate kadar sabit kalıyo)

4. 13 Mart 2009
  5. Ezgi_19

Ezgi_19 Guest

Bana kalırsa en iyisi sıkılaştırılmış matlaştırıcı pudralar çünkü benimde cildim çok yağlı.Şuanda mac'ın cream puff'unu kullanıyorum sanada tavsiye ederim

6. 13 Mart 2009
  7. cananyasin

cananyasin Guest

canım benımde cıldım cok yaglı bugune kadar denemedıgım pahalı kalıtelı pudra kalmadı ama ynılmısım ben careyı cok ucuz bı pudrada buldum catharine arleyin pudrası ınan cok guzel denemenı tavsıye ederım

8. 5 Haziran 2009
  9. Cerenx

Cerenx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    pudra mat bir görünüm verir cildine. fakat kapatmaz. fondoteni sabitlemek için kullanılır. sen incet abaka bi fondoten sürüp üstüne yine ince olarak geçtiğin pudranı uygulayabilirsin.