yağlı karışımlar????güçlenen saçlar

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve fatale tarafından 19 Aralık 2009 başlatılmıştır.

19 Aralık 2009
    Konu Sahibi : fatale
  1. fatale

fatale beyazkedivekozmetik.blogs Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    merhaba kızlar...ben bir müddet yurt dışında bulundum ve orada bir dükkandahint yagı bulup aldım.ve aynı üzerinde yazan şekilde kullandım yaklaşık 4 ayda saçımı bi 10 defa veya biraz daha fazla boyadığım halde saçlarım ne yandı nede kalitesi bozuldu sadece uçlarında kırıklar oluştu.geri döndüğümde annem saçlarımın ne kadar parlak ve çoğalmış olduğunu söyledi.fakat burda saçlarımın yine kalitesi bozulmaya başladı.aldığım hint yağı sanki burda orda kullandığımki kadar yoğun değil.susam yağı hint yağı ve yılan yağını karıştırıp kullanıyorum saçıma evet hızlı uzatıyo fakat ben bir türlü emin olamıyorum:S özelliklede yılan yağından.her şeyin sahtesi var acaba bunlardamı öyle diye paranoyaya bağladım resmen aktardan bişi alıpta kullanasım gelmiyo:S

2. 19 Aralık 2009
  3. fatale

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    şimdi tekrar saçlarımı güçlendiricek bişiler deniyorum işe yarayıp yaramadıklarını yazarım.

4. 26 Haziran 2010
  5. Touch3

Touch3 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    yılan yağının sahteleri mevcut ,, gerçeğini bulmak ise gerçekten zor.
    o yüzden kullanmyrm ben.
    hint yağı + badem yağını karıştırıp sürmeni tavsiye ediyorum. gerçekten etkilii ,,

peki şmdi ne deniyorsun tatlım :)

6. 26 Haziran 2010
  7. fatale

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canim simdi karden marka hint yagi kullaniyorum o su gibi degim yurt disinda kullandigim gibi bunu birde ceviz yagini mecit efendinin saç bakim yaginin içine katiyorum su anda çok daha iyi saçlarim ceviz yaginida ozellikle tavsiye ediyorum fakat simdi yeni bisiler denemeyi dusunuyorum ilk param oldugunda kendime tekrar ayri bir karisim yapicam ona da ceviz badem susam hint amla ve saf zeytin yagi katicam sadece baska yag yapmicam :KK70:

8. 26 Haziran 2010
  9. fatale

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    birde ben kirmizi yilan yagi almistim baya bi oldu gerçi simdi ondan markasinida hatirlamiyorum ama gerçek mi sahte mi bilemedim senin bildigin bi marka var mi belki bununla sarimsagi da katarim :KK70: artik sabit bir yagim olsun:KK70:

10. 26 Haziran 2010
  11. ecg07

ecg07 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    su an bu konuyu tesadufen gordum çünkü sacıma 2 sat önce cevız yagı zeytın yagı bıberıye ve kkekık yagı ile yumurta sarısı olan bı karısım surdum beklıyorum.

12. 26 Haziran 2010
  13. ecg07

ecg07 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    daha yukarıları okuycam

14. 26 Haziran 2010
  15. ecg07

ecg07 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    pardon ya kalabalık bi konu sanmıştım ama cok az mış yukarılarda bısı yokmuş:)

16. 26 Haziran 2010
  17. fatale

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    tmm cnm ama ben kullandigim yaga ceviz yagi kattiktan sonra saçlarim yumusacik olmustu ve kullandigim saç boyasinin rengi oturmustu her yagi kullanisimdan sonra herkes saçlarini mi boyadin diodu ama benim saçim siyah belki sadece koyu boyali saçlara boyle yapiyodur :KK70: