Yağlı saça formül yokmu

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve dertox tarafından 21 Aralık 2009 başlatılmıştır.

21 Aralık 2009
    Konu Sahibi : dertox
  1. dertox

dertox Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    arkadaşlar bana yardım edebilirseniz çok mutlu olurum benim saçlarım aşırı derecede yağlanıyo akşam yıkıyosam sabah yağlanıyo bana yardım edin neolurrr

2. 27 Aralık 2009
  3. nlm

nlm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    aynen canım benimde öyle malesef yok bir çaresi tek çare her gün yıkamak :KK43: zten sürekli yıkanmaya alıştığı için yağlanıyo..ama ben seytinyağı ve limon maskesi yapıyorum hem parlaklık hem canlılık katıyo saça dene derim..

4. 4 Ocak 2010
  5. persiangirl

persiangirl Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    107
    Ödül Puanları:
    153
    durulama suyuna elma sirkesi katıp durulayın.şampuanınızada bir kaç damla defne yağı ve limon yağı katabılırsiniz ayrıca çam terebentinde yağlı saçlara iyi geliyor diye biliyorum

6. 11 Ocak 2010
  7. nazli_

nazli_ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saclarinizi yaglansada her gun yikamayin 3 gunden bir yikayin daha sonra daha sonrada4-5 gunden bir yikayin .benim sacim 3 gunden bir yaglaniyordu sonra daha gec yikamaya basladim simdi 4 gunden bir oldu tek cozum bu bence

8. 15 Ocak 2010
  9. belgin87

belgin87 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    ben saçımı 3gün bekletsem o şekilde kocam beni boşar heralde:KK70: acayip yağlanıyo walla çözümü yok kızlar ben neler yaptım ewet sirke çok güzel parlatıyo ama yağa pek faydası olmuyo ben AKŞAMDAN yıkardım ertesi gün akşam 5te dersim olurdu düşünün dışarı çıkmadan yağlanırdı bida yıkardım o derece ama şuan kullandığım bi şampuan var çok özel bitkisel bişey değil herkesin bildiği reklam olurmu bilmem ama D_VE 2.nci harfi yazmadım:KK70: yağlı saçlar için olanı o 1-2 gün idare ediyo sanki kullanmak isteyenlere öneririm...

10. 26 Şubat 2010
  11. lulamae

lulamae Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    88
    ben saçım ve yağlıysa ve o an yıkayamayacaksam talk pudrası döküyorum saçlarıma bi güncük idare ediyorsüprizzzzz

12. 26 Şubat 2010
  13. cileklipuding

cileklipuding Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    106
    Isırgan otu ve elma sirkesi iyi geleblir :CüvCüv: