Yağlı saçlarr!!yardımm lütfenn

Konusu 'Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri' forumundadır ve ezgideniz tarafından 12 Şubat 2010 başlatılmıştır.

12 Şubat 2010
    Konu Sahibi : ezgideniz
  1. ezgideniz

ezgideniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    saçlarımm çok yağlı okula gittiğim için hergün banyo yapmak zorunda kalıyorumm ama artık çok sıkıldım ne yapabilirm yardım edin bana :KK43:

2. 12 Şubat 2010
  3. ladyinpurple

ladyinpurple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende de aynı sorun var :KK43: hemen yağlandığı için fön çektirmek bile içimden gelmiyor.çok sıcak suyla yıkamak iyi değilmiş yağ bezleri daha fazla çalışıyormuş.arındırıcam derken daha fazla yağlanabilir saçlar.öğrendiğimden beri ılık suyla yıkıyorum.yağlı saça özel şampuan kullanıyorum ama pek bir şey farketmiyor gibi.yine en fazla 24 saatte yağlanıyor.hatta fönlüyse bir kaç saat içinde yağlanıyor.ısırganlı ürünler iyi geliyormuş diye okudum bir yerde ama denemedim henüz.önerisi olan var mı?

4. 12 Şubat 2010
  5. ezgideniz

ezgideniz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    off evet ne saçımı yapabiliyorum ne de yaptığım saçı kullanabiliyorum sürekli saçımı yıkıyorum dokununca bile yağlanıyor resmen :KK43:

6. 13 Şubat 2010
  7. ladyinpurple

ladyinpurple Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    daha fazla yağlanmaması için çok oynamamak gerekiyormuş bir de ama benim de elim sürekli saçıma gidiyor.en son çareyi hep saçımı toplamakta buluyorum.ne zaman hacimle dansedecek saçlarım yaaamafoldumben

8. 13 Şubat 2010
  9. PessiMisst.91

PessiMisst.91 ÜniversiteLi Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    off bende şikayetçiyim bikaç hftadır saçlarım 1 gün geçmeden yağlanıyo.. =(( ne yapmak lazım birbirimize fikir verelim..

10. 13 Şubat 2010
  11. VadidekiZambak

VadidekiZambak Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    Şampuanda saçların çabuk yağlanmasını sağlıyor ben artık kullanmıyorum sadece yeşil sabun kullanıyorum yeşil sabunun beyaza göre kurutucu etkisi daha fazlaymış.Eskisine göre biraz düzelme var bende.Birde çok sık yıkamamak gerek saçları ,sıkça yıkandıkça sebum üretimi daha fazla oluyomuş saçta yani yağlanma daha çok artırıyor.

12. 13 Şubat 2010
  13. sedefonur

sedefonur panik yok atancaz Üye

Beğenildi:
    1.154
    Ödül Puanları:
    238
    kızlar blendaxın yeşil çay özlüsünü kullanıyorum.Eskiye göre baya fark var en azından her gün yıkamıyorum a.s

14. 13 Şubat 2010
  15. nesseli

nesseli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    heald&sholders mentoll yada limon iyi gibi.kullanmıştım bi ara.:ecrin_bebek:KK43:saç tipim kuru bu arada)

16. 13 Şubat 2010
  17. nesseli

nesseli Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sulandırılmıs lımonda surebılırsın saclarına.tabıkı saclarında fazla bekleletmemek sartıyla.