Yağlı ve sivilceli cilt için neler kullanıyorsunuz?

Konusu 'Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri' forumundadır ve aysegul tarafından 13 Ağustos 2007 başlatılmıştır.

13 Ağustos 2007
    Konu Sahibi : aysegul
  1. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    benim yüzüm sabah kalktığımda çok yağlı oluyor. ve dove nin sabunuyla yıkıyorum. geçiyo. şirkete geldikten 2 saat sonra yüzüm yine yağlı oluyor parlıyor. bıktım ya. yağ yüzünden sivilce doldu yüzüm. napmam lazım. yardım edin.fisfisfis

2. 13 Ağustos 2007
  3. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bana kalırsa öncelikle kullandığın dove sabununu bırakman,ve eczaneden yağlı cilde uygun imex tarzı bir sabun yada yağlı cilde uygun jel temizleyiciler kullanman.sana neutrogenatavsiye ederim.
    benim cildim de aşırı yağlı..dove almıştım denemek için .çok berbat yağlattı.çünkü sabun değerindeki ürünler cildi aşırı temizlediklerinden ve cilt buna tepki olarak fazla sebum üretmekten sonuçta cildin aşırı yağlanıyor.
    bir de yüzünle fazla ilgilenmeyeceksin .gerekirse günde sadece akşam yatarken sabunlayacaksın.o zaman cilt o kadar yağlanmıyor.

4. 13 Ağustos 2007
  5. Bihter06

Bihter06 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    dovu hemen bırak yüzünü kaliteli jellerle temizle;
    neoutrogena ya da la roche posay kullan çok faydasını görürsünsırnaşık şey

6. 13 Ağustos 2007
  7. EU1

EU1 Guest

mesela benim cildimde yağlıdır ben niveanın serisini kullanıoyrum özellikle temizleme jelinden çk memnunum vichyde bile bu etkiyi görmemiştim hem fiyatıda çok uygun bence dene memnun kalırsın yeşil amblajlı olan daha doğrusu jel yeşil

8. 14 Ağustos 2007
  9. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    ben avonun yağlı ciltler için temizleme jel ve tonigini alıcaktım. onu tavsiye ettiler ama yengemde var ve kullandım faydası olmadı. neutrogena jel mi nerelerde bulunur. bide fiyatı fisfisfis bu aralar mali sıkıntıdayım da .
    yağdan yüzüm sivilce doldu

10. 14 Ağustos 2007
  11. celibon

celibon Guest

bence haftada 2 kez kil maskesi yap aktarlarda satılıyor. fiyatıda uygun. ayrıca sivilceleri de kurutuyor. ama cildin hassassa tavsiye etmem

12. 14 Ağustos 2007
  13. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    YİNE avonun günlük yüz maskesi var peeling ondan yapıyorum aksamları. yaraları kurutan bi ilaç var bikadin sanırım adı onu sivilcelerime sürüyorum ama kurutmuyor. şirkette bi kız arkadaş söylemişti sivilceye iyi gelir al diye aldım ama işe yaramadı.

14. 14 Ağustos 2007
  15. aysegul

aysegul Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    108
    kil maskesi desem aktarcılar bilir dimi?buralarda çok büyük aktarlar yok. küçük yerlerde de varmı?

16. 14 Ağustos 2007
  17. mert

mert Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    bak canım,anladığım kadarı ile sen cildinle biraz fazla uğraşıyorsun.cildini hergün hırpalama.yani hergün peeling olmaz.haftada bir yap.yağ bezlerin fazla sebum üretiyor çünkü o zaman.
    ayrıca avon gibi ürünlere güven me derim.
    maddi durumun iyi olunca eczaneden sana la roche possayın ürünlerini tavsiye ederim.
    o zamana kadar marketlerde satılan neutrogena nın jel sabunları var onlardan kullanabilirsin.
    memnun da kalırsın.
    aktarlarda toz halinde satılan yeşil kil var .ondan da haftada bir yada iki kere maske yapabilirsin.fiyatıda çok uygun1 milyona alabilirsin.
    sana önemli tavsiyem bol bol su iç ve cildini fazla hırpalamaman .peeling sadecehaftada bir yap.
    her gün yaparsan yağ bezlerini azdırırsın.

18. 14 Ağustos 2007
  19. offf

offf Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bende neoutrogena nın tonıgınden kullanıyorum tavsıye ederım cildi cok guzel tamızlıyo benımde cıldım cok yaglı cunku bıde benzamycn dıye bı krem var daha dogrusu ılaç ben ondan kullanıyourm cok guzel sekılde etkıe dıyo bence onu al derım eger sıgortan varsa yazdır cunku normalde 30 milyon fıyatı ama karneyle 3 milyona gelıyo cok etkılı tavsıye ederım