Yağlı ve Sivilceli ciltler için Exfoliac

Konusu 'Sivilceli Ciltler ve Çözümleri' forumundadır ve April tarafından 26 Mart 2009 başlatılmıştır.

26 Mart 2009
    Konu Sahibi : April
  1. April

April Hep daha daha çok oku!!! Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Arkadaşlar merhaba,

Geçenlerde de yazmıştım, artık topik açmak istedim =)

Ben cildimi karma zannederken, yaptırdığım cilt analizi sonucunda cildimin baya bi yağlı olduğunu öğrendim ve ne zamandır artışa geçen sivilcelere bir dur demek için dermatologa gittim. Daha önceden internetten yaptığım araştırmalarda, Exfoliac ürünlerinin etkisini olumlu yorumlarda okumuştum ve doktora danıştım. sana çok uygun olur dedi ve Temizleme jeli ile birlikte, Acnomega 100 krem verdi. daha ağır sivilceli ciltler için Acnomega 200 de var...

bir de antibiyotik verdi, her ay kontrole gideceğim...

Kızlar, Exfoliac ürünleri tek kelimeyle muhteşem!! kaydirigubbakcemile5

Temizleyici özellikle harika ve oldukça büyük boy. 25 TL.
    Acnomega krem de çok güzel...30 Lira...kokusu da süper..

sizlere bu ürünleri artık gönül rahatlığıyla önerebilirim...Temizleyicisi, 1 haftadır kullanıyorum, cilt soyma etkisi var. ama bu kadar fresh bir his olamaz yani...üzerine kremi ince tabaka halinde uygularsanız, soyulmanın etkilerini daha olumlu kılarsınız. krem çok iyi nemlendiriyor...

Ben çok memnun kaldım...ilk hafta bitti henüz, kesin sonuç için erken ama yine gelişmeleri yazacağım...cildimde düzelme mevcut!! yağlanma oldukça azaldı ve gün boyu kontrol ediyor krem...sivilceler tam geçmese de küçüldüler.

gelişmeleri yazmaya devam edeceğim, hepinize sevgiler :)) :eek: a.s.

2. 26 Mart 2009
  3. punk_chick

punk_chick Guest

bu exfoliac ı aramadıgım yer kalmadı hiçbir eczanede yok yok yok nerde alıyorsunuz ya senağlama

4. 26 Mart 2009
  5. April

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım ağlama sen =)) :1hug:

İnternet üzerinden Eczane Fatoş satış yapıyor, ama gidip görmek istersen Eczane Fatoş Çapa da...=)

ben de oradan aldım canım. yakınsan bir uğra =):1rolleyes:

6. 26 Mart 2009
  7. punk_chick

punk_chick Guest

değilim tatlım ama bikaç güne gidicem o tarafa bakayım mutlaka çok sağol canım ya günlerdir arıyorum yok hiçbiyerde :1hug:

8. 31 Mart 2009
  9. April

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Kızlar, bu ürünle ilgilenen yok mii ? ben memnunum baya, deneyin bence =))kaydirigubbakcemile2

10. 1 Nisan 2009
  11. katikula

katikula Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    12.565
    Ödül Puanları:
    288
    nisancım benimde cildim yağlı yüx temizleme jelinimi alsam bende

12. 1 Nisan 2009
  13. paranoid

paranoid Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    nisan merhaba
    bende exfolıac acne prone skin var doktorum iz tedavisi için vermişti seninki tam olarak hangisi ?
    125 ml beyaz şişe en üstte kırmızı açma kapağı var ayrıca üzerinde kırmızı yazıyla lotion yazıyor

14. 1 Nisan 2009
  15. Pink_U

Pink_U Eğrilere eş misin dünya Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Canım ne zaman kullanmaya başladın.Bir kaç yıl önce bende kullandım.ılk başlarda cildim muhteşem oldu her gören bayılıyordu.Daha sonra inanılmaz derecede sivilce yaptı bende .O gün bugündür ozamanki yaptığım hatayı telafi etmeye çalışıyorum mahvettim cildimi asla kozmetik kullanmam bi daha.Tabi herkeste aynı olmaz ben yaşadıklarımı söylemek istedim sadece

16. 1 Nisan 2009
  17. April

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    Canlarım, tam olarak, 12 gündür kullanıyorum...
    Değişimi anlatayım, en son doktora gittiğimde yanaklarım da herbirinde 4-5 tane büyük sivilceler vardı. yastığa yattığımda acı veren cinsten hem de :a015:

Üstelik reglm de bitmişti ve geçmemişlerdi. soluğu doktorda aldım ve 12 gün sonunda şuan cildim düzleşti fakat açık kırmızı renkte nokta gibi orta boy izler var fakat kalıcı değiller biliyorum, benim sivilceler sönünce öyle olur, zamanla geçer.

doktor, ilk 1 ay mucize bekleme demişti ama ben yine de çabuk sonuç aldığıma inanıyorum. daha iyi olacak inşallah...

temizleyicisi özellikle muhteşem! cilt soyucu etkisi var... sivilceli olmasa da sivilceye meyilli yağlı ciltlere mutlaka öneririm =) :1rolleyes:

benim kremim nemlendirici özelliği de var.

resimlerini ekliyorum. temizleyici 25 TL
    KRem Aknomega 100 fiyatı 30 TL.

18. 1 Nisan 2009
  19. April

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    196
    canım ben çok beğeniyorum temizleyicisini. AHA içeriyor zaten yağlı cilt ve akneye karşı en etkin madde. =)kaydirigubbakcemile2