Yağmurlu Günlerde Neler Yaparsınız?

Konusu 'Bir önerim var !' forumundadır ve petem tarafından 12 Ekim 2008 başlatılmıştır.

12 Ekim 2008
    Konu Sahibi : petem
  1. petem

petem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    Yakında kış tarifesine geçeceğiz.Saatler 1 saat geri alınacak yani günler bir avuç kalacak.Hava soğuk yağmurlu ve karanlık....Bu durumlarda neler yaparsınız?

Böyle günlerde annemle çayı demliyor ,güzel bir havuçlu cevizli kek yapıp eski Türk filmi seyrediyoruz. Çok keyifli vakit geçiriyoruz

Peki ya siz neler yapıyorsunuz?hadi kızlar buyurunnn yorumlara!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2. 12 Ekim 2008
  3. meyra40

meyra40 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yağmurlu havayı çok severim yağmurda yürümeyi sonra çay içmeyi sonra yağmur sesini dinleyerek uyumayı severim

4. 12 Ekim 2008
  5. KuKuRuZ

KuKuRuZ Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    Valla ben yağmur veya başka bişi her boş vaktim ya ne KK'da olurum ya da kitap okurum :)

6. 12 Ekim 2008
  7. Movenpick

Movenpick suzi19 Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yagmurlu havada ben yagmurun sesini dinleyerek uyumak isterim mirmirmirmir

8. 12 Ekim 2008
  9. zerrinn

zerrinn Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    valla ben encok uyuyamyı severim hele yağmurun sesi duyuluyorsa ama malesef fırsatım yokki

10. 12 Ekim 2008
  11. ilayda cem

ilayda cem Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    camdan dışarıyı izlerim bir fincan çay yada kahveyle.az yağıyorsa çıkıp dolaşmakta iyidir.havalar insanın ruh halini direk etkiliyor bence,biraz hüzün,biraz huzur karışımı bir durum.

12. 15 Ekim 2008
  13. burbuk

burbuk Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.671
    Ödül Puanları:
    163
    Yağmurlu günlerde işyerimin penceresinden dışarıya bakıp dua ederim. "Allahım çocukların okul çıkış ve benim iş çıkış saatime kadar bu yağmur dinsin" derim. Çünkü çocuklarım eve yürüyerek gidiyorlar. Akşama trafiğin durumu beni ürkütür. Kaçta evde olurum acaba diye kara kara düşünürüm.
    Peki bu yağmurda evlerini su basanlar,dışarıda olanlar ne yapıyorlar derim. Kısacası yağmuru severim ama bir o kadarda yağdığında üzülürüm. Kaldı ki, İstanbulun 1 damla bile suya ihtiyacı olan bu günde tüm olumsuz yönlerine rağmen yağan her damla yağmuru minnettar kalıyorum.
    Açıkcası canım, sizler gibi pencere önünde, çayımı yudumlarken kekimden bir ısırık almaya ve bu sırada yağmuru seyretmeyi çok istiyor ama şartlar müsait değil işte.

14. 1 Aralık 2008
  15. deymezsin

deymezsin Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    108
    yağmuru o kadr çok severim ki eğer imkanım varsa kendmi sahile atar yürürüm iliklerime kadar ıslanırım sanki bütün dertlerim yok olup gidiyor yağmurda ıslanınca
    ama eğer dışarı çıkma imkanım yoksa bir fincan türk kahvesi alırım ve camın kenarına geçer yağmuru seyrederim :içelim:

16. 1 Aralık 2008
  17. TMYy

TMYy *T&M* Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    yağmuru hiç sevmem. oyüzden yağmurlu havalarda evde oturup sıcak sıcak kahvemi içmeyi yeğlerim. ama kar yağıyorsa çıkıp dolaşmayı severim arkadaşlarımla. yada evde oturup camdan karın yağmasını seyrederim.

18. 3 Aralık 2008
  19. KIZILCIKLI

KIZILCIKLI Kıskandığım Denizlerdesin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    yagmur yagdıgı zaman penceremın kenarına oturup izlemeyi çok severim...özellıkle bahar yagmurlarında yıldırımların dusmesı sırasındakı ışıkların danslarına hayranlıkla bakarım.. sonra aşkımı dusunurumm acaba suan ne yapıyor.. keske yanımda olsada beraber baksaydık die içimden gecırırım... saganak yagmurda yurumeyı de çok severım.. yaz yagmurlarında özellıkle ...