yakın arkadaş ve yalanları

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sophronie tarafından 8 Mart 2010 başlatılmıştır.

8 Mart 2010
    Konu Sahibi : sophronie
  1. sophronie

sophronie Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    jkjkjjuyıuyıyuıyuıuyıyuıyuıyuıyuıyuıyyıyu

Son düzenleme: 26 Aralık 2013
  2. 8 Mart 2010
  3. bu tiplerle ancak sanal alemde karşılaştım. reelde tanımadım henüz...
    ben yalan söyleyebilen insandan uzak durmayı tercih ederim. sizde zarar görebilirsiniz.
    yalana tahamülüm yoktur.kötü olma pahasına yüzüne vururum. sizde bunu yapın ve arkadaşlığınızı bitirin.
    bir komşu kızı vardı deprem sonrası prefabrik konutlarda yaşıyorduk. kız birsürü hikaye anlattı ona yardımcı olmaya çalıştım kendimce. sonra bi baktım ailesine benimle sohbete geldiğini söyleyerek birileriyle buluşuyormu. hemen iletişimi kestim. benimde başıma iş açabilirdi. hazetmem böyle şeylerden. en ufağına bile katlanamamguclubacismile

4. 8 Mart 2010
  5. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    kesinlikle tahammülüm yoktur yalan konuşulanı dinlemeye o kızın kesin psikolojik bir problemi vardır dr gitmesi gerekir bence birilerinin yönlendirmesi gerekir ,,,Ailevi sorunları falanmı var çocukluğuna inmek lazım.
    bence siz de dikkatli olun sizin başınıza iş açılmasın sonra...

6. 8 Mart 2010
  7. neslim35

neslim35 gül kokulu kızım... Üye

Beğenildi:
    16
    Ödül Puanları:
    108
    kesinlikle tahammülüm yoktur yalan konuşulanı dinlemeye o kızın kesin psikolojik bir problemi vardır dr gitmesi gerekir bence birilerinin yönlendirmesi gerekir ,,,Ailevi sorunları falanmı var çocukluğuna inmek lazım.
    bence siz de dikkatli olun sizin başınıza iş açılmasın sonra...

8. 8 Mart 2010
  9. sophronie

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    artık görüşmüyorum zaten. annesiyle babası ayrı. belki ondandır.

10. 8 Mart 2010
  11. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ayyyy okuyunca aklıma ünv günlerim geldi akannehir
    cok yakın bi arkadasım vardı genellikle her dakika birlikteydik okul önünde ayrılırdık o yurda ben eve giderdim nedense ayrıldıgımız an bunu erkekler takip ederdi hergun biri çıkma teklif ederdi ya tıp fakültesinden ya mühendislik fakültesinden :umursamaz:
    en sonunda hafta sonu ev arkadasımla memlekete geldik ikimizde mersinliydik o arkadasta yurda gec kaldıgı için gidememişti sizde kalabilirmiyim dedi ok dedik anahtarı verdik 3 gun sonra döndük işte buna cocukluktan beri asık olan biri varmıs ankarada okuomus bizde antepte okuoduk işte bu cocuk aramısta bunu buda acmayınca arabayla antebe gelmiş merak ettigi içinkaydirigubbakcemile3 bizde kalmıslar fln yalana bak kaydirigubbakcemile3 ve biz ögrendikki bizim baska bir bayan arkadasla kalmıs 3 gun kız yemin etti kimse gelmedi die bizde aldık karsımıza söledik ogun kestik ilişkimizi her ne kadar inkar etsede yalan söyledigini:umursamaz:
    ha bide sey huyu vardı tlf eline alırdı müzik kısmını acardı melodisinden önceki sarkıyı acardı sıra melodisine geldiginde aaa yine arıo bıktım bundan deyip uzaklaşırdı yanımızdan saatlerce konusurdu bizde özelden caldırırdık calardı o an tlf kapatırdı! yanımıza gelirdikaydirigubbakcemile3 ama anlamam yani insan kendi kendine ne konusur saatlerce kaydirigubbakcemile3

12. 8 Mart 2010
  13. ilkim03

ilkim03 Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    aynı böyle bi arkadaşım vardı tek değilmiş demek :1closedeyes:

14. 8 Mart 2010
  15. sophronie

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    su telefon mevzusunu çok yapardı yanımda ama çaldırmak hiç aklıma gelmemişti =D

bizde okuldan genelde beraber çıkardık. bi gün onla dönmedim eve, o gün sevgilisi gelmiş tesadüfe bak =D

16. 8 Mart 2010
  17. sophronie

Beğenildi:
    172
    Ödül Puanları:
    123
    herkes benim en yakın arkadaşını kıskandığı için ona yalancı olduğu iftirasını atan biri olduğumu düşünüyor =( insanları etkileme kabiliyeti hepimize lazım arkadaşlar.

18. 8 Mart 2010
  19. oge

oge Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    benimde lise günlerim aklıma geldi kaydirigubbakcemile3
    bu tipler her yerde oluyor sanırım biz bi süre tahammül ettik anlamıyomuş gibi davrandık
    ama sonra o kadar abarttıki dayanamadık artık hafiften yüzüne vurmaya başladık
    evine gitmişliğimiz annesiyle tanışmışlığımız vardı laf arasında ona anlattıklarını sorardık yalan olduğundan emin olurduk
    yüzüne vurmaya devam ettik ama böyle çaktırmadan kalbini kırmadan ve kız yalanlardan vazgeçti
    ama ben arkadaşımı kazandığımı düşünüyorum hala görüşürüm hiç de o günleri konuşmayız
    .