yakınımda hiç arkadaşım yok

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve kestane tarafından 26 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    26 Şubat 2010
    Konu Sahibi : kestane
  1. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    kızlar bu akşam otururken düşündüm oturduğum sitede hiç yaşıma uygun arkadaşım yok evine girip çıkabileceğim canım sıkıldığında çağırıp bir fincan kahve içip dertleşebileceğim kendimi bu aralar çok yalnız hissediyorum keşke kadınlar kulubünde olan arkadaşlardan çevremde arkadaşım olsa dertleşebileceğim ne kadar güzel olurdu yazarken hayal ettimde kocaman bi site ve bir sürü kadınlar kulubü üyesi ne kadar güzel olurdu

2. 26 Şubat 2010
  3. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    bende senelerdir şuan bulunduğum yerde oturuyorum ama bir tane gelip gittiğim arkadaşım yok..yaşıtım olanlar bana uymuyor bende yalnız olmayı tercih ediyorum..burda vakit geçirmekte güzel,zaman zaman arkadaşlarımla buluşuyorum..boşlukları doldurursan belki hayatın daha anlamlı olur:)

4. 26 Şubat 2010
  5. kestane

kestane Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    evet haklısın akşamdan akşama girebiliyorum eşim işyerine götürüyo laptopu ama girince mutlu oluyorum sanki herkesi tanıyomuşumda karşılıklı dertleşiyomuşum gibi geliyo 3 aylık oğlum var zamanım onunla geçiyo ama yinrde yanımda birilerinin olmasını isterdim zaten içime kapanılk biriyim böyle oluncada daha çok kapanıyorum

6. 26 Şubat 2010
  7. resusitasyon

resusitasyon Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Allah bağışlasın...aslında o minik tüm zamanını alır senin ama insan tabiatı işte ,ister istemez birilerini stersin..ama burası vesile olabilir sana..izmirde olan birilerini tanırsan belki ilerde görüşürsünüz birebir..yada nebiliyim gündüzleri boş kalıyorsan bebek ve çocuk gelişimiyle ilgili şeyler okuyabilirsin,istedikten sonra vakit yaratabilirsin..arkadaşlık zamanla olur,bulunur..yeterki biraz daha girişken olmaya çalış..tabi herkesede güven olmuyor ama o dengeyi artık bir şekilde kurarsın..burda olmaya devam et,izmirden çıkacaktır birilerii:1hug:

8. 27 Şubat 2010
  9. Larosw

Larosw Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    10
    Ödül Puanları:
    148
    bende bu derdi 2 yıldır ankarada çekiyorum..
    ki sanki komşulukta eskisi gibi kalmamış?... ben kendimden geçtimde bebeğim insan görmek istiyor çok sıkılıyor.. onun için üzülüyorum ama elden birşey gelmiyor. yazı bekliyorum en azından parka vs. götürebilirim... insan insana muhtaçmış :)

MissCherryBlossom bunu beğendi.
  10. 4 Şubat 2014
  11. Ceylinimdeceylinim

Ceylinimdeceylinim Nassın canım, öldün inşallah ? Pro Üye

Beğenildi:
    8.649
    Ödül Puanları:
    193
    Başka yerlerde arkadaşlar bulun .
    Kurslara yazilin mesela.

Konu Durumu: