yakışıklı kaynınız ve eski sevgilinizz (rezalet!!!)

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Gulay tarafından 5 Ocak 2010 başlatılmıştır.

5 Ocak 2010
    Konu Sahibi : Gulay
  1. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    5 yıl önce ilk kez aşık oldunuz ve çok acı çektiniz unutmak yıllarınızı aldı derken yıllar geçti artık unuttum dediniz onda yaşadığınız heyecanı başka kimsede yaşayamasanız da birini sevdiniz sevdiğiniz erkeğin abisinin düğünü oldu şehir dışında..fotoğraflara bakarken o da ne evleneceğiniz kişinin abisi 5 yıl önce ilk kez aşık olduğunuz insana benziyor!!!!!!!!!!! ne yapardınız bir düşünün bakalım:uhm: ne kadar kötü bir durum değil mi :çok üzgünüm:

Arkadaşlar bu durumu yaşayan bir arkadaşım var bugün görüştük fotoğrafları attı msnden gerçekten de çok bariz bir benzerlik var ben bile wayy be ne yakışıklıymış dedim bakışlar falan tıpatıp..ve bunlar evlenmeyi düşünüyoor..oooff ya nasıl bişey bu ben bile strese girdim çok yakın bi zamanda tanışcak abisi ve yengesiyle ben bi git belki fotoda farklıdır fln dedim ya insan sevdiği kişinin abisinin fotosuna bakıp ne yakışıklıymış der mi hiiç Allahım şeytanın bi oyunu mu bu yoksaa

Son düzenleme: 5 Ocak 2010
  2. 5 Ocak 2010
  3. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.624
    Ödül Puanları:
    463
    bişey anladıysam arap olayım:hulya:

4. 5 Ocak 2010
  5. nur ummm

nur ummm Bayılıyorum o gözlere:) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    OWWW çok fena resimdemi gördün senmi aşıktın oda aşıkmıydı yaşanmışlık warmıydı detaylı yazarsan iyi olur

6. 5 Ocak 2010
  7. Cinarefeninannesi

Cinarefeninannesi çınar efe_alya naz Pro Üye

Beğenildi:
    20
    Ödül Puanları:
    146
    konu başlıgı bıraz sacma olmamışmı eskı sevgılınıze yanı kaynınıza benzettıgınız ınsanamı yakışıklı dıyorsunuz.

Ayrıca eskı sevgılım kaynıma benzıyor dıye esımden ayrılcak degılım herhalde

8. 5 Ocak 2010
  9. BER

BER Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya ohooo böyle kurgularlamı oyalancaz gerçekse yapılcak yorum çokda eğer deüzmeceyse hiççç değmezzz

10. 5 Ocak 2010
  11. gulsah_grafik

gulsah_grafik Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende anlamadım sadece benziyomu yoksa abisimi benziyosa sorun yok bencekaydirigubbakcemile2 ama abisiyse sakat bi durum olmuş akannehir

12. 5 Ocak 2010
  13. MuzurKedi

MuzurKedi Bir çaresi bulunur.. Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86

al benden de okadar kaydirigubbakcemile3

14. 5 Ocak 2010
  15. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kurgu değil az önce öğrendiğim ve şaşırdığım bir olay sadece paylaşmak istedim kimse yorum yapmak zorunda değil...biraz karışık yazmış olabilirim şaşkınlığıma verin lütfen:1rolleyes:evlenecği erkeğin abisi kızın unutamadığı sevgilisine benziyor yani unutmuşta baya yıkıcı bir dönem geçirmiş etkisi oluyor ister istemez...

16. 5 Ocak 2010
  17. Gulay

Gulay Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    sen bul bu durumu özetleyecek başlık ben değiştiririm canımkaydirigubbakcemile5

18. 5 Ocak 2010
  19. Charm

Charm Whats up ? Pro Üye

Beğenildi:
    19
    Ödül Puanları:
    198
    valla ıster abısı olsun ıster elalem, ben hıc sımdıye kadar baska bı erkegın fotografına bakıp sasırır ve ıcım gıdercesıne ne yakısıklıymıs demedım.
    yakısıklıysada yakısıklı napalım, her yakısıklıya sarkacaz mı.. mesele bu degıl burda..

ama tabı arkadasınız kendıne hakım olamayacaksa kı oyle gorunuyo, bu ıs askı memnunun carpık ılıskılerıne, ındırgenmıs bır ornek olması muhtemel.