Yakışıklısın Ama Sperm Bende...!

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve Halikarnas tarafından 10 Temmuz 2009 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
  10 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 1. Halikarnas

  Halikarnas DÖNDÜM Pro Üye

  Katılım:
  24 Kasım 2008
  Mesajlar:
  15.417
  Beğenildi:
  30
  Ödül Puanları:
  198
  [​IMG]

  İngiltere'de yapılan yeni bir araştırma, yakışıklı erkeklerin seks sırasında daha az sperm üretirken, yakışıklı olmayan erkeklerin daha fazla sperm ürettiğini ortaya koydu...

  Bilimciler, iyi görünümlü erkeklerin daha çok sayıda kadınla birlikte olduğunu ve gelecekteki eşlerini bulana dek de bir kısım spermi tuttuklarını belirtiyor.

  Bu aynı zamanda çocuk sahibi olmak isteyen kadınların yakışıklı eşlerle amaçlarına ulaşmalarının daha zor olduğu anlamına da geliyor.


  Oxford ve London College Üniversitelerinden araştırmacılar tarafından yapılan çalışma eylülde Amerikan Naturalist dergisinde yayınlanacak.


  London College'dan Sam Tazzyman, "Daha çekici erkeklerle daha fazla kadın birlikte olmak istiyor ve bu da sperm miktarının azalmasına yol açıyor. Çünkü bu durumda erkek için partner başına daha az sperm harcamak ideal oluyor.  Bu her partner için doğurganlık ihtimalini azaltıyor. Yakışıklı olmayan erkekler ise daha az partnerle birlikte oluyorlar ve seks sırasında daha fazla sperm üretiyorlar" diyor.

  Uzmanlar, teorilerini şimdilik sadece kuşlar ve tavuklar üzerinde ispatlamış, ama insanlar için de aynı şeyin geçerli olmasının kuvvetle muhtemel olduğunu belirtiyorlar.


  Tazzyman, "İnsan çekiciliği karmaşık bir konu ve birçok faktör de işin içine giriyor. Yine de sperm kalitesi ve miktarında çekiciliğin ve cinsel partnerlerin sayısı diğer türlerde olduğu gibi insanlar açısından da belirleyici unsurlar" diye konuşuyor.


  http://2.bp.kadinlarkulubu.com/_pHN4uTgTd94/R0Nh22BVg-I/AAAAAAAAAog/QuZGgdqUHRo/s320/orzabal.jpg​
   
 2. 10 Temmuz 2009
  Konu Sahibi : Halikarnas
 3. be_reN

  be_reN I'm takin back my love Pro Üye

  Katılım:
  25 Mayıs 2009
  Mesajlar:
  2.763
  Beğenildi:
  3
  Ödül Puanları:
  106
  :1shok: cırkın adamlara hucum mu dımek oluyor bu.. sırnaşık şey delikafadulden :roflol: :roflol:
   
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.