Yakup Avşar ile Emre İlhan arasında kararsız kaldım :(

Konusu 'Burun Estetiği' forumundadır ve Cerenmcmv tarafından 25 Şubat 2010 başlatılmıştır.

25 Şubat 2010
    Konu Sahibi : Cerenmcmv
  1. Cerenmcmv

Cerenmcmv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Bende burnumdan ameliyat olmayı düşünüyorum ama bir türlü karar veremiyorum bu iki isim arasında.2 sinde de ameliyat olmuş arkadaşlar var forumda ve herkes çok memnun halinden.Acaba hangisini tercih etmeliyim :sm_confused:

2. 25 Şubat 2010
  3. aszeynep

aszeynep Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bana sorarsan her iki doktorada git ve görüş. eminim doktorlarla görüştükten sonra daha iyi karar verirsin. yakup beyin fiyatı çok yüksek ve bi çok kişi bu yüzden vazgeçiyor. ama bence sen git görüş. bence her iki doktorda çok iyi. ama bu burun şekli tercih meselesi. her doktorun tarzı var. aynı resim çüzmek gibi. iki güzel resim arasında tercih yapmak herzaman senin tarzına göre değişir.

4. 25 Şubat 2010
  5. tuonela

tuonela Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bence forumda daha once ameliyat olmus arkadaslarin resimlerine bakman fikir acisindan iyi olabilir doktorlarlada gorus sana yapacaklari burun tasarimina bak vs. eminim en dogru olana karar vereceksin.

6. 25 Şubat 2010
  7. aysu3866

aysu3866 SISKA =) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bencede bu doktorlara daha önceden ameliyat olmuş arkadaşların fotolarına bak canım istersen arkadaşın dediği gibi doktorlarla git görüş evet yakup avşar çok pahalıymış.ben burada her 2 doktorada ameliyat olmuş arkadaşların burunlarını gördüm bennce yakup avşarın yaptığı burunları daha çok beğendim..ama herkesin kararı farklıdırr tabiki

8. 26 Şubat 2010
  9. Cerenmcmv

Cerenmcmv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    2 sine de ameliyat olan arkadaşların yer yer fotoğlarını gördüm.Yakup bey yönteminden dolayı aklıma takılmış durumda.Ameliyat sonrası Emre beyinkinden daha kolay geçiyor anladığım kadarıyla.Bu yöntem farkı seçim yapmamda beni çok zorluyor :çok üzgünüm:

10. 26 Şubat 2010
  11. chaqi

chaqi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    valla canım ben dün akşam Emre Bey'in yanındaydım ve inanılmaz rahatlatıyor insanı.hayırlısıyla bende 02.03.2010 veya 15.03.2010 da ameliyat olucam

12. 26 Şubat 2010
  13. Cerenmcmv

Cerenmcmv Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Emre beye ameliyat olanların fotoğraflarını gördüm de sanki ameliyat sonrası yüzleri çok morarmış ve şişmiş.O hal beni Emre Beyden korkuttu açıkçası

14. 27 Şubat 2010
  15. cance

cance Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ben yakup beye oluyrum 24 martta tasarimima bakabilirsin benim cok icime sindi baska doktorlara gitmedim arastirdim da denmez ben de en cok korkutan baska doktorlara olan kizlarin ameliyattan sonra ki resimleri oldu acikcasi bi de doktorularin yontemleri hakkimizde hayirlisi diyorum icine sinen doktora yaptir derim ben deboshayallersmile

16. 1 Mart 2010
  17. ozlemozlem4141

ozlemozlem4141 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende emrebeye randevu alıcam görüşmek için kaça oluyorsun fiyat merak ediorum

18. 3 Mart 2010
  19. cance

cance Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    kiz senin bu resmin icimio bir hos ediyo nereden buldun cok mu aradinsempatiksalakcinni