yalan rüzgarı gibi karıştı

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve nedense tarafından 23 Mayıs 2010 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2010
    Konu Sahibi : nedense
  1. nedense

nedense Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sewgili dostlar şimdi karışık bi durumlar war ben durumu isimleştirerek anlatacağım sizde aklınızdaki duygusal we mantıken yorumlarınızı yaparsanız sewinirim
    şimdi ayşe diye birini düşünün iyi gayet normal bi ilişkisi war 9 aydır süren..düzenli bi hayatı war çok şükür.ama şimdi durumu biraz geri sarıyorum..
    ayşe we ayfer yıllardır(çocukluklarından beri arkadaş)kardeş gibiler yedikleri içtikleri ayrı gitmeyen.lise yıllarında ayferin bi sewgilisi olur aksel diye.çok iyi biridir duygusal(zaten şehit çocuğu)efendi..temizz..ayfer biraz büyüklenebilen biridir we akseli kırar uzun sürmeden ayrılırlar lakin tam ayrılmadan araları bozukken ayşe bi rüya görür..
    rüyasında yolun ortasında ağlıyordur ayşe bu sırada aksel gelir ayşeye sarılır we onu teselli eder.ayşe uyandığında rüyadan çok etkilenir ama kendine kızar kardeşimin sewgilisinden nasıl etkilenebilirim der we birdaha aksele selam werirken yüzüne bile bakmaz onu hiç düşünmez.
    herneyse aksel we ayfer ayrılırlar..ayfer geç olmadan akselin bi arkadaşıyla çıkmaya başlar.aliyle geç olmadan iş ilerler we sözlenirler.bu arada ayfer ayşeye sürekli ısrar etmektedir alinin kardeşi azad la tanışmalısın çünkü tam birbiriniz için yaratılmışsınız..ayşe 1 yıl direnir yok sağol hayır felan en sonunda tanışırlar azad we ayşe
    azad ayşeye aşık olur ayşede bakar ki karşısında dürüst bi insan we sewgili olurlar.lakin azadın abisi ayferi uyarmaktadır ayşe we azad olamaz diye..üzceğini düşünür ayşe azadı..yani ali azadı korumak ister.azad resti çeker ben ayşeyi sewiyorum der o günden sonra ayşe,ali we ayferle konuşmamaktadır.zaten ayferde ayşeyi yarı yolda koymuştur.aliye hayır benim kardeşim azadı üzecek bi kız dememiştir.aliyi kaybetmektense ayşeyi satmıştır adeta..
    ayşe we azad mutludur..
    ancak farklı bi durum daha war...aksel we ayfer ayrıldıktan 3 yıl sonra..
    anlatıyorum = aksel we ayşe aynı sokakta oturuyorlar.ayşe markete giderken akselin kardeşi ayşeyi görünce aksele bağırıyor..abiii seninki geçiyorr..ayşe şokkkkbilmiyorumkismile meğer aksel ayşeye abayı yakmış ama ayşe hiç farkına warmamış.bunu duyduktan sonra farketmiş ki aksel hep balkonda ayşenin balkona pencereye bakmasını bekliyor.yada aksel ayşeye selam werirken heyecandan zor konuşuyor...ayşe yanii ben aklımı hiç bi şekilde karıştırmamaya çalışıyorum.sonuçta gerçek bi ilişkim war..her ne kadar ayfer die nickleştirdiğim insanla elti de olacaksam..yalnız içim acıyo aksel o halde we elimden birşey gelmiyor.daha da ötesi biz 1 ay snra taşıncaz.ozaman balkona pencereye bakcak ki ben yokum..o hali gözümde canlandırıyorum we çok fena bi durum..aklıma şu geliyor..taşınmadan akselin kardeşine numaramı mı bıraksam en azından akselle arkadaşça konuşuruz mu diyorum..ama bi yandan azad bu durumu görürse çok kötü olur içi yanar benide yakar..alsanaalsanasmile biliyorum aldatmak değil ama ne biliyim .. ewet sizden yorumlar bekliyorum akıl akıldan üstündür

2. 23 Mayıs 2010
  3. piTis

piTis Emeğe Saygı + Rep ;))) Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    86
    Bence sen şuanki sevgilini yani Azad die adlandırdığın kişiyi çok da tutkuyla sevmiyorsun. Eğer seviyor olsaydın Akel seni pek de ilgilendirmezdi... Ama yok eğer ben Azadı seviyorum Akel'i sevmiyorum diyorsan ona numaranı bırakman onu umutlandırmaktan ve sana daha fazla aşık olmasından başka bir işe yaramaz. Ama bence sen kendine bile itiraf edemesen de bir tarafın Akel'e gitmek istiyor. Azada olan aşkın güçlü değilse daha fazla zaman ayırıp da uzatma derim.

4. 24 Mayıs 2010
  5. nedense

nedense Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya öyle bişey söz konusu olamaz çünkü kimsede görmediğim ve daha önce hiç yaşamadığım bi ilişki yaşıyorum.görenler duyanlar imreniyo ve acayip güven weren biri.wede bi çok şey paylaşmış birbirimize sözler wermişiz şimdi ben onu bırakamam bırakmayı kesinlikle düşünmüyorum.yalnız ben olaylara gerçekten duygusal yaklaşan biriyim we akselin o durumunu görmek içimi acıtabiliyo.onun da çok duygusal biri olduğunu biliyorum.numara werme sebebiminde arkadaşça olduğunu belirttim.ama umutlanırmı.ewet umutlanır.o zaman ben bencillik yapmak zorundayım???akselin halini hiç görmemeliyim

6. 24 Mayıs 2010
  7. Dilal2a

Dilal2a Psikolojik Danışman Pro Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Bu bencillik değil aksel adlı kişiye hayır yapmak olur.. Çünkü seven insan sevdiği ona seni istemiyorum arkadaş olalım diye konuşmalar yapsa mesajlar atsa dahi içinde bir umut taşır.. Bak benimle ilgileniyor mesaj atıyor arıyor diye.. bu yüzden ilişkine gerçekten güveniyorsan kararlıysan numaranı falan bırakma hem gözünün önünde olmassan hem sana ulaşamayacağını bilirse zaten zamanla küllenir Alinin aşkı..

8. 24 Mayıs 2010
  9. KarKralicesi

KarKralicesi hoppppp Gümmmm (: Pro Üye

Beğenildi:
    17.140
    Ödül Puanları:
    488

hiç karışma... yanlış sonuclar olabilir
    ve en önemlisi hadi diyelim noyu verdin
    ve sevgilinle yanyanasın aksel arıyor:1shok:
    ımmm şeyyy balkonda yolumu gözleyen sesiz hayranım diyemezsin dimi:roflol::roflol:

10. 24 Mayıs 2010
  11. okypete

okypete Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    41.398
    Ödül Puanları:
    563
    ilginç.
    siz ne akselin siz gittikten sonra ne yapacağından.balkona bakacakta siz yokmuşsunuzda.
    eeee . ne olmuş.
    siz biriyle beraber değilmisiniz. evet.
    size ne elin adamının ruhi durumundan. onu düşünmek sizemi kaldı..
    .ayrıca en yakın arkadaşınızın eski sevgilisiyle bir beraberliği düşünüyorsanız zaten yanlış. erkek kıtlığımı var.

12. 24 Mayıs 2010
  13. nedense

nedense Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hanımefendi ben bi erkek arayışında değilim sanırım yazdıklarımı tam anlamıyla okumadınız

14. 24 Mayıs 2010
  15. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    bence numaranızı vermeyin.normal arkadaşca belki sizin açınızdan yürür ama onun açısından daha çok aşka dönüşür.zaten birlikteliğiniz varmış biriyle boşverin başkasının balkonunuzda sizi görüp görmemesini.

16. 24 Mayıs 2010
  17. nedense

nedense Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ewet çok zor duruma düşerim.akselle 4 yıl lisede arkadaş olduğumuz için benimki onu simaen tanıyor ama her ne olursa olsun hiç bi erkekle konuşmamı istemiyor.sonuçta biz istermiyiz ki kız arkadaşıyla mesajlaşsın.

18. 24 Mayıs 2010
  19. nedense

nedense Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ediyorum zaman bişeyleri onunda lehine çözecektir.insanları üzmeyi sewmem.hele ki o insan temiz yürekliyse..ama yanlış anlaşılmasın tabiki bu sözüm insanlık olarak diyorum her sewene numara werme değilll tabiki sewdiğime ihanet asla etmem bu benim kişiliğimde yer almayan bişey zaten belirttiğim gibi arkadaşça durumu çözmek geldi aklıma.görüyorum ki yorumlardan da bu yanlış olur