Yalan söyledim :((((

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve lucky88 tarafından 16 Şubat 2010 başlatılmıştır.

16 Şubat 2010
    Konu Sahibi : lucky88
  1. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    öncelikle herkese merhaba kızlar.bugün cnm çok sıkkın içimi size dökğp derdşmi size anlatmak istedim.4 aylık evliyim ve evlilşğimden beri sürekli doktora gidiyorum kadın hastalıkları yüüzünden ya kistim olur o geçiyo arkasından mantar arkasından idrar yollarımdan rahatsızlanıyorum.... Allah kimseye şifasız dert vermesin tabiki ama şu amntar rahatsızlığı bi türlü geçmedi.burda bazı arkadaşlar bi hastaneyi ve doktoru tavsiye ettiler ve geçtiğimiz hfta salı günü oraya gittim.ama giderken eşimede kayınvalidemlerede (kayınvalidemlerle birlikte oturuyoruz bu arada) haber vermedim doktora gidicemi çünkü artık doktora gidicem demekten utanuyodum kendimi problemli bi insan olarak görmeye başladım artık biri bitiyo biri başlıyo bu yüzden sölemedim.amaaa sağolsun görümcemin arkadaşıyla biz aynı yerde çalışıyoruz sadece ona haber verdşm işe biraz geç kalıcam doktora gidicem diye.bu salak kızda görümcemle yedikleri içtikleri ayrı gitmediği için hemen görümceme yetiştirmiş doktora gidicemi tabi görümceminde haberi yok belki annemle gidiceklerdir demiş.akşam oldu eşim yatak odasındaydı yemek yedik oturuyoduk görümcem dememzmi serap sen bugün doktora gitmişsin diye.ağzımdan ilk çıkan laf hayır oldu yani yalan söledim.eşime haber vermediğimide söleyince onada çok tepki gösterdi kayınvalidem.sonra tabi eşime gidip ben bugün doktora gittim ama sana haber vermedim dedim.sağolun anlayışla karşıladı.dün akşamda kayınvalidem bu konu konuşurken laf soktu hemen bizim gelinde amma yalancı olmaya başladı dedi o kadar dokundu anlatamam eşime belli etmekte istemedim zaten eşimin yanında dedi öle.çok canım sıkılıyo hiç gelemem böle laf sokmalarına hem de hiiiiiççççççç kötükedihüso:eek:klava:

2. 16 Şubat 2010
  3. oykullua

oykullua hilal Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    108
    ins iyilesirsin cnm biran once..... laf sokmalara kimse tahmul edemez ki. sonuctaa her nere gidiyorsan onlarin hepsini kocan disinda k.validene soyluyormusun ki. oda bu kelimeyi soyleme curretinde bulunmus.

4. 16 Şubat 2010
  5. office

office Hem kibirli, hem batının çok hayranı <3 Pro Üye

Beğenildi:
    38.106
    Ödül Puanları:
    463
    insanı hastalığıyla bile uğraştıracak güç bırakmıyorlar bazen. eşiniz onayladıktan sonra kendilerine ne oluyor onu anlayamadım. boşver canım duymamazlığa gel, allah sabır versin ve çok çok geçmiş olsun a.s.

6. 16 Şubat 2010
  7. essmeralda

essmeralda pamuklara sarsam seni... Pro Üye

Beğenildi:
    33
    Ödül Puanları:
    148
    belki kayınvalideniz şaka yollu söylemiştir.
    sizde bence bu kadar ufak şeyler için yalan söylemeyin. hem gerek de yok zaten hastalık bu sonuçta keyiften gidip durmuyorsunuz ki.

8. 16 Şubat 2010
  9. sokoprenses

sokoprenses Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben senı cok ıyı anlıyorum cok sık gıttıgın zamanda bazı k.valıdeler ayyyy bızım gelınde hastalıklı cıktı yok şöle yok böle amaaaaaaaan bole k.valıdelerı bı kasık suda bogasım gelıyo allahtan bızımkı pek yapmıyo

10. 16 Şubat 2010
  11. jelyb10

jelyb10 ++MaVi BerEliM++ Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    148
    evet öle sık sık doktora gittiğinde çürük çıktı gelin diolar.o yüzden söylemeden gitmenide çok iyi anlıyorum.hem eşin anlayışla karşıladıktan sonra ona ne oluyo.bende hamileyim sık sık sayılmasada arada doktora gidiyorum ben bile sölemiyorum laf olmasın diye.

12. 16 Şubat 2010
  13. biy_

biy_ Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    boşverr hiçççç takma... Allah acil şifalar versinn sen iyi olda istediklerini desinlerrr...
    sonuçta utanmışsın ve aslında eşinden başkasınada nereye gidiceğini ve nasıl davranıcağını hesap vermek zorunda değilsin zatennn...eşinde anlayışla yaklaştığı için hiçç üzülmee...

14. 16 Şubat 2010
  15. lucky88

lucky88 Bırak gülüşlerin can evimin penceresi olsun. Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    aynen öle tatlım ben öle düşündüğüm için zaten söleyemedim onun kızdığı nokta biz seni işe gidiyo biliyoruz ya biri görse seni kulağımıza gelse o an hani ne dicemi bileme dedi haklısın sağlık bu hepimiz şifa bulmak için gidiyoruz doktora dedi ama haber verseydin dedi.şükür olsun ciddi bi sorunumuz olmadı çokta iyi anlaşırız... aynı benim yaptığım hatayı eşimde yapmış bekarken :))) ona daha fazla tepki göstermiş.aslında haklıda ama ne bilem laf sokuşturunca şakayla karışık biraz ötü oldum.... ya bu arada iyi varsınız yaa kocaman kocaman öpüyorum sizi :))))) beni gerçekten çok iyi anladınız kızlarrrr

16. 16 Şubat 2010
  17. ZAMBAK 3

ZAMBAK 3 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    öncelikle eşine asla yalan söyleme ve biyere giderken önce onun haberi olsun bence oda yeter zaten

18. 16 Şubat 2010
  19. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    gecmis olsun takmayin kafaniza söyle bir düsnüyorumda sanirim bende söyleyemezdim sürekli dra gidiyorum diye