yalancı doğum sancılarınız başladı mı????

Konusu 'Şubat Anneleri' forumundadır ve melike gxuxven tarafından 14 Ocak 2008 başlatılmıştır.

14 Ocak 2008
    Konu Sahibi : melike gxuxven
  1. melike gxuxven

melike gxuxven Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    merhaba şubat anneleri, doğuma 20-25 gün var yani 36+4 haftadayım. yalancı doğum sancılarım başladı sanırım. rüyalarımı bile etkilior. rüyamda doktor elinde bir iğneyle geldi, ağrı kesici yapıcam sana dedi :)))) kızlar ben 9 şubatta 40 haftaı dolduruyorum ve 38 haftada 10 saatlik yola çıkıcam ne dersiniz geç mi kalırım daha mı erken gitsem? cevaplar için şimdiden teşekkürler....:KK46::teytey:

2. 16 Ocak 2008
  3. handekilinc

handekilinc Guest

canım doktoruna danış bunu..ama bence biran önce git derim aniden gelebilir bebeğin..

4. 16 Ocak 2008
  5. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    ya doktoruma gidiyorum bi subatin dokuzunabkadar gelir diyo.bi subatin 14 de gelir diye ay deliricem.bide son gittigimde agrilarimin oldugunu soyledim bebek ne zaman gelir diye sordum demezmi ne zaman isterse o zaman.:roflol:deliricemya

6. 16 Ocak 2008
  7. ozturyu

ozturyu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    kizlar allah hepinizi bi avazda kurtarsin bende 29 haftaligim heyecaninizi paylasmak istedim ve bende cok heyecanladim. alah tekrr yardimciniz olsun

8. 17 Ocak 2008
  9. melike gxuxven

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    haklısınız kızlarrr doktorumla dün konuştum bir an önce gitsen iyi olur dedi. ben ne zaman geleceğine garanti veremem yarın da sancın başlayabilir dedi. inşallh hepimiz sağ salim alırız kucağımıza bebişlerimizi...

10. 17 Ocak 2008
  11. melike gxuxven

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım ben de normal doğum düşünüyorum inşallah bi aksilik çıkmaz da. doktor şimdilik normal doğum için bi aksilik yok dedi, bakalım yine de son ana kadar belli olmuyor. :1no2:

12. 17 Ocak 2008
  13. melike gxuxven

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    evet canım kanala girmeye başlamış, pozisyonu da almış iyice. Allah hepimizin yardımcısı olsun inşallah. benim sancılar ciddi ciddi kendini hissettirmeye başladı, umarım vaktinden ok önce gelmez bebişim. :KK46::asigim:

14. 18 Ocak 2008
  15. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    sen tam olarak kac haftalik hamilesin doguma ne kadar kaldi:uhm:

16. 18 Ocak 2008
  17. meral26

meral26 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benim sancilarim da basladi kendini iyiden iyiye hissetiriyor.en cokta birseye üzülünce. aysima kiz nerdesin gebelik sohbetine gelsene

18. 18 Ocak 2008
  19. aysima81

aysima81 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    senağlamaguzelimya inan iki gundur cok kotuydum inan kabus gibi gecti .dun alisverise gittik esimle ay yuruyemedim kiz.markettev kala kaldim uc adim atiyorum ikicinde duruyorum bi agri bi agri belimden bacaklarima vuruyo kasiliyorum.bebekte basiyla itiyor sanki asagima.cok korktum kiz arkadasimi cagirdim oda hastanede calisiyor.dedim bu ne senin kiz cok caliskan cikmaya asagini acmaya calisiyor cok normal dediya .ondan giremedim pek guzelim.inan ozledim kiz seni hepinizi cok optum