Yalanci Sancilarmi Nedir Yaa Sizdede Oluyormu??

Konusu 'Hamilelerden Haberler: Soru ve Sorunlar' forumundadır ve EU1 tarafından 15 Şubat 2008 başlatılmıştır.

15 Şubat 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Kizlar dun gece aniden belime sanci girdi ve ayni adet sancisi gibiydi.Bayagi surdu diz kapaklarima bile indi bacaklarim sizladi.Ve internetten baktim dogum sancilarina cok benziyor.Yani dogum zamani degildir belki ama on sancilarim oldugu kesin.Artik korkuyorum bir yere giderken olurda sanci gelir dogururum diye.Sizdede oluyomu on sancilar.Birde zaten alt taraftaki agrilarim iyice artti sanirim vajinal varismis bir kac kisidede varmis.Ve inanin artik dayanilmaz bir hal aldi.Bir yandan dogursam rahatlasam diyorum bir yandanda daha erken kuzum tam gelismeden olmaz diyorum.Ama artik zorlaniyorum zaten sekerde bir taraftan.Hep diyet hep aclik.Annelik cok zormu ya senağlama

2. 15 Şubat 2008
  3. Viola

Viola Yiğitim bitanem.. Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    canım ya..annelik gerçekten çok başka bir duygu değil mii..bu kadar çok sevilirmi diyorum kendi kendime..insan nasıl da bağlanıyor,her an endişe ediyor iyi mi diye..Canım ben de hiç dediğin gibi bir sancı olmadı..sen olumlu düşün.zaten çok az bir zamanımız kaldı allahın izniyle..ben de zaman geçsin de oğluma kavuşayım diye hasretle bekliyorumm...

4. 15 Şubat 2008
  5. zeliscik

zeliscik Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    dün öğlende benim oldu kasığıma karnıma ağrı girdi.adet sancısı gibi ve arkasından akıntım oldu.normal akıntıdan fazla oldu bende korktum suyum geldi zanettim.doktorumu aradım normal dedi.ağrıların artacak bundan sonra çünkü doğuma hazırlık sancıları bunlar dedi.

6. 15 Şubat 2008
  7. EU1

EU1 Guest

Ay valla artik korkuyorum ya her an doguracam diye.Az kaldi kizlar ya saka maka :)

8. 15 Şubat 2008
  9. cenikiz

cenikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    ya kızlar şu hamilelik haftasını gösteren sklayı nasıl indirdiniz? ben yeni üye oldum, bulamadım:KK43:

10. 15 Şubat 2008
  11. EU1

EU1 Guest

cenikiz canim bebegin kesin dogum tarihini yaz ben sana anlatayim canim baska siteden alip buraya yapistiriyoruz sen kesin tarihini yaz ben sana gerisini anlatirim

12. 15 Şubat 2008
  13. cenikiz

cenikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    10 nisan doğum tarihi, cinsiyet kız... çooook teşekkür ederim canım ya

14. 15 Şubat 2008
  15. EU1

EU1 Guest

Canim simdi asagida yazmis oldugum linki adresi yani burdan alip yani kesip yukarda sayfanin yukarsinda kontrol paneliniz var ordan giriceksin ve ordanda profil ayarlarina giriceksin ve sayfanin en altinda kilo ve gebelik takibi yaziyo kucuk ince bos bir kutucuk var oraya bu linki yapistiricaksin.Ve kaydete basicaksin bu kadar.Eger yapamazsan soyle daha net anlatirim

http://tickers.baby-gaga.com/p/dev099pp___.png

16. 15 Şubat 2008
  17. cenikiz

cenikiz Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yaptım sanırım, tekrar teşekkür ederim canım

18. 15 Şubat 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Evet yapmissin canim hadi gule gule kullan birsey degil :)