yalnış pozitif çıkarmı?

Konusu 'Gebelik' forumundadır ve narin_yarim tarafından 25 Aralık 2009 başlatılmıştır.

25 Aralık 2009
    Konu Sahibi : narin_yarim
  1. narin_yarim

narin_yarim allahim sen bebeklerimi koru Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    benim adet gunum 20 aralikti, adet gunu idrarda test yaptim negatifti. ben gec yumurtluyorum belkide ondandir diye dusundum ve 22 aralik yine test yaptim ve pozitifti 2 cizgi yani biri cok az belirgindi dayanamadim 23 aralik yine test yaptim hemde degisik markalardan hepsi cift cizgi 2 cizgi daha belirgin cikti. o kadar mutluydum ki emin olmak icin kan testi yaptirdim ve sonuc negatifti
    eve gelince yine idrar testi yaptim pozitifti bugun sabah yine ne olur ne olmaz diye idrarda yaptim oda pozitifti.
    ben aslinda bu testlere hic guvenmezdim ama belirtilerim beni cok sasirtiyor:
    tam 1 haftadir goguslerim sisti agrimaya basladi (ilk kez )
    akintim var (eskiden hep kuru olurdu)
    kasiklarimda cok agri var gelip gidiyor (eskiden adetten 1 gun once veya adet gunu olurdu ve hic ara vermezdi)
    kabizlik vardi 3 gundur normale ddondu
    bunlarida ekleyim:
    adetim gecikti (gerci adetim hep bir hafta falan gecikir gec yumurtluyorum)
    tuvalete sik-sik gidiyorum (2 ay once sistit olmustum belkide onun etkisindendir)
    benim durumumda olanlar varmi ? lutfen fikirlerinize cok ihtiyacim var.

2. 25 Aralık 2009
  3. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    Canım doktorlar idrar testlerine pek güvenmiyorlar.. Çünkü hassasiyetleri çok fazla değil ve aldığın ilaçlardan etkilenebiliyorlar. Birkaç testte birden çift çizgi çıktı diyorsun fakat kanda negatif. Bence kan testini başka bir yerde tekrarlat o zaman emin olabilirsin. güvenilir ve büyük bir yerde yaptır testini.

4. 25 Aralık 2009
  5. gultun

gultun allahım şükürler olsun Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    slm canım bencede kan testini tekrarlat o zaman emin olursun.farklı farklı testlerde denedim diosun hepside bozuk çıkacak değilya ilginç

6. 25 Aralık 2009
  7. narin_yarim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    sence hamile degilmiyim. inan bende kan testi negatif cikinca nasil uzuldum cunki kan testi daha guvenilir ama eskiden idrar testleri hic pozitif cikmazdi bugun sabah en guvendiyim testi aldim o da pozitifti.

8. 25 Aralık 2009
  9. gyshnky

gyshnky Zeynep Beren hoşgeldin Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    146
    canım şimdi idrar testlerini bir kenara bırak bence ve güvenilir bir yerde kan testini tekrar yaptır... Kan testlerinde de bazen özensiz davranıp yanlış sonuç verebiliyorlar.. hatta geçenlerde burada yazmıştı bir arkadaş... Kan testine pozitif demişler sonra telefon edip pardon karışmış testler sizinki negatif demişler...

10. 25 Aralık 2009
  11. cmrm

cmrm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    canım bence bikaç gün bekle olmassan tekrar kan testi yaptır kan testinin kesin sonuc vermesi gerekir inşallahta hamilesindir

12. 25 Aralık 2009
  13. narin_yarim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    bende onun icin soyluyorum bugune kadar yaptigim testleri hep gozumun icine sokardim ama hic silik bile cikmazdi. gunese tutardim eskiden neler neler yapardim ama hep karbeyaz cikardi. bu kezde ilk pozitif ciktiginda inanamadim testi yaparken bile ben ne zaman cift cizgiyi gorucem diye kendi kendime sordum. bide baktim kizariyor olamaz dedim sonra kalktim erkenden yaptim oda cikinca sevindim ama galiba bosuna senağlama

14. 25 Aralık 2009
  15. narin_yarim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    dogrusu yarin yaptirayim isterdim ama yarina misafirlerim var esime soyledim belki yarin yaptirayim diye baktim cevap vermedi bende vaz gectim

16. 25 Aralık 2009
  17. severpol

severpol Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    inşallah istediğin gibi çıkar test sonucu:Saruboceq:

18. 25 Aralık 2009
  19. narin_yarim

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    inan ben o kadar emin degilim hamile olduguma kan testi negatif idrar testi pozitif cikanlarin yazilarinin okudum hic biri hamile degilmis yinede icimde bir umut var
    kan testimi tam 20 dakikada yapti.