Yalnız Kadınlar Sokağı

Konusu 'Kitap Tavsiyeleri' forumundadır ve begila tarafından 23 Mayıs 2007 başlatılmıştır.

23 Mayıs 2007
    Konu Sahibi : begila
  1. begila

begila Guest

merhaba arkadaşlarımm

aranıza yeni katılmanın sevinci içinde sizleri selamlıyorum. Uzun zamandır takipciniz oldum fakat gördüm ki pek kitap okuma alıskanlığımız yokk yada paylaşımımız çok az. Forumlar arasında en azı kitap kurdu.

Oysa kitap okmuak kadar insanın içine huzur veren bir sey daha yok. Eger gercekten yakalarsanız tarzınızı ve evet işte bu derseniz öyle bir kapılıp gidiyorsunuz ki sanki kitabı elinizden bıraktıgınız an o sayfalardaki arkadaslarınız size küsecekmiş gibi geliyor.

Ben genelde kişisel gelisim kitapları okumaktan hoslanan biri olarak hiç roman okumamıştım taaa ki Maeve Binchy'i tanıyana kadar. Yanlız kadınlar sokağıyla başladım ve geri döneceksin, italyanca aşk başkadır ve Hayatın ta kendisi lokantası adlı kitaplarıyla devam etmekteyim. Yazarın kitapları öyle sürükleyici ki öyle etkileyici ki elinizden bir saniye bırakmak istemiyorsunuz.
    Ben çok kötü çok yanlız kaldığım bir dönmde okumaya başladım yanlız kadınlar sokağını ve inanın okudukça içime huzur dolduğunu yanlızlıgımın paylasıldıgını ve bir suru arkadas edindigimi hissettim.

Şiddetle tavsiye ederim. Eger kötu bir zaman geçiriyorsanız yanlızsanız veya tatildeyseniz gercekten iyi gelecek :1yes2:

sevgiyle kalın dostlarım

2. 23 Mayıs 2007
  3. biranne54

biranne54 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    108
    begila aramıza hoşgeldin.ne güzel bir paylaşım.kitap okuyasım geldi,sağol notumu aldım,inşallah alır okurum.

4. 23 Mayıs 2007
  5. begila

begila Guest

merhaba hosbuldumm :)

bence en kısa zamanda alıp okumanızı tavsiye ederim. sevgiler

6. 23 Mayıs 2007
  7. water

water Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Tüm kitaplarını okudum, en son kitabı "Bir Dilek Tut Benim İçin" de dahil olmak üzere. Ben de çok seviyorum bu yazarı.

8. 23 Mayıs 2007
  9. begila

begila Guest

bende yavaş yavaş okuyorum kiii bir sonraki kitabı beklerken sıkılmayım diye.
    araya baska kitaplar katıyorum

ama bu yaz tatil planımda butun kitaplarını okumak

10. 24 Mayıs 2007
  11. oceanqueen

oceanqueen Guru Üye

Beğenildi:
    257
    Ödül Puanları:
    323
    merhaba begila,
    Maeve binchy nin aşk mutfakda pişer de çok güzeldir mutlaka oku.Bu dalda yazan daniella steel de cok iyidir tavsiye dedrim

12. 24 Mayıs 2007
  13. begila

begila Guest

merhaba arkadasımm

tavsiyen için tesekkur ederim. Mesela en begendigin kitabı hangisi ismini ögrenebilirmiyim.

şimididen tesekkur ederim:çiçek:

14. 25 Mayıs 2007
  15. Nisan21

Nisan21 Taze Bekar ( mihrace ) Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    maeve binchy dediğiniz kitaplarını bende okudum çok güzel ve sürükleyici

daniella steel den çok kitap var bende hepsi de harika

judiht mcnaught un kitaplarıda güzeldir tavsiye ederim

16. 25 Mayıs 2007
  17. begila

begila Guest

Tavsiyeniz için tesekkur ederim. Kitap isimlerini de ögrenebilirmiyim. Sizce ilk hangi kitabından başlamalıyım :uhm:

18. 19 Kasım 2008
  19. seaBahAR

seaBahAR de profundis Editor

Beğenildi:
    8.194
    Ödül Puanları:
    238
    İçeriğinde özet bulunmaması nedeniyle konu; Kitap Özetleri bölümünden alınmış ve Kitap Tavsiyeleri bölümüne taşınmıştır. Bölüm sorumlusunun dikkatine...