Yalnızım ve çok bunalıyorum :(

Konusu 'Psikoloji - Ruh Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve glh tarafından 31 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

31 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : glh
  1. glh

glh Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    SLM EVLENELİ 1SENE 3AY OLDU ESIM DENIZCI VE MARMARİSTE OTURUYORUZ EŞİM ASKER OLDUGU ICIN SUREKLI NOBET VE SEYIR HALINDE OLUYO YANI HEMEN HEMEN BEN 1 AYIN 20GUNU YALNIZIM, :umursamaz:mafoldumben, VE ESIMIN UZUN SEYIRLERINDE SAGA SOLA GITMEKTEN ACAYIP BUNALDIM HER UZUN SEYIRDE ESIMIN AILESININ YANINA TRBZONA GITMEK ZORUNDA KALIYOM BI DUZENE GIREMEDI HAYATIM :KK43: BU DURUM BENI ACAYIP BUNALTIYO GECTIGIMIZ AYLARDA BIR BEBEK ISTEDIK VE GEBE KALDIM FAKAT BEBEGIM 2 AYLIKKEN DUSTU :KK43: SIMDI BEBEK YAPMAYA KORKUYORUM YA YINE DUSERSE DIE... BURDA MESLEGIMLE ILGILI IS BULMAK COK ZOR ANLICANIZ EVDEYIM VE COK SIKILIYORUM KAFAYI YEMEK UZEREYIM BU DURUMU ESIME SOLEDIGIMDE COK UZULUYO VE KENDINI SUCLU HISSEDIYO O YUZEDEN HERSEYI ICIME ATIYORUM LUTFEN BANA YOL GOSTERIN, :1no2:,

2. 31 Ağustos 2009
  3. sweet33

sweet33 ruhsal dinlenmede Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    148
    canım eşinin işi bu maalesef oyuzden buna katlanmak zorundasın bence bebek işini tekrar düşün eger kısmetınde varsa mutlaka olucaktr hemen karamsarlıga kapılma ayrıca eşin madem bu kadar sık gidiyor kendi ailenın yanına tasınsan veya eşinin ailesiyle aranda bi sorun yoksa oraya tasınsanız eşin gidip gelse olmazmı bide bu yönü düşün bence umarım en kısa zamanda hersey yoluna girer

4. 31 Ağustos 2009
  5. xhxuxzxuxnx

xhxuxzxuxnx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    canim cok üzüldüm senin adina, esinle konussan eger isini degistirme imkani varsa bir cözüm olabilir belki allah sabir versin canim tez zamanda da bebis nasip etsin:KK46::Saruboceq:

6. 31 Ağustos 2009
  7. dyg_6

dyg_6 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    eşinin ailesinin yanına gideceğine kendi ailenin yanına gitsene neden her seferinde o kadar uzun yol gidiyorsun birde bebek konusunda hemen umutsuzluğa kamılma bence bende 1 senelik falan evliyim işte bulamadım doğru düzgün tek başına sıkılıyo insan bende o yüzden bebek yapmaya karar verdim :) sıkma canını ben mesela halk eğitim kursları oluyo ben kışın gitmiştim evde sıkılmaktan iidir:)

8. 1 Eylül 2009
  9. deniz_fistigi

deniz_fistigi Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Canim sen en azindan konusabildigin nsanlarla nalsabildigin bir yerdesin.. Ben prag'tayim esimin ailesine yakin oturuyorum esim nerdeyse ordan cikmicak.. Ben gitmek istemiyorum cunku anlamiyorum, esim zaman zaman tercume etsede nlarin sacma sapan konusmalari canimi skyor.. Dusun esin yaninda baskalariyla hele kizlarda varsa bu ortamda ( burda kizlar o kadar yilisik ki anlatamam) sohbet edip kahkaha atmasi beni deli ediyor. Bu yuzden kimseyle gorusmekte icimden gelmiyor, dil bilmedigim icinde is bulamiyorum anlican ben evde 4 duvar arasinda tikildim kaldim.. Senide anliyorum esinin uzun sure evde olmamasi zor ama birde benim acimdan bak beterin beteri var .. Bende sabretmeye calisiyorum ama dayanilcak gibi degil artik, kendimi ise yaramaz biri olarak gormeye basladim.. COOOk yanlizim anlican.. Çok üzgünüm çoook

10. 2 Eylül 2009
  11. irem4006

irem4006 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    148
    canım ben de hemen hemen senin kadar evliyim.ve ailemden uzak bi şehirde ikimiziz,seninkisi kadar olmasada benimkinnde gecesi gündüzü var.bende 4 duvar arasındayım cok zor haklısın bende panik ataka depresyon herşey başladı 1 senede coktum resmen .ALLAHA şükürler olsun yine halime ama gercekten cok zor.orda arkadas cevren yokmu peki? ve bence bebegi yeniden düşün bende sırf o yüzden bebek istedim inşlhh hayırtlısıyla kucagıma alırım ,sende hayırlısıyla kavuşursun inşllh canım doktora filan git tekrar düşün sana yoldaş olur

12. 2 Eylül 2009
  13. YAMAN

YAMAN * ben bir anneyim * Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    cnm ya zor durum anlıyoruum benim eşimde geç geliyodu bende üzülüyodum
    en iyisi seni oyalayacak bişeyler bul kendine el işi
    örgü takı toka yapmak gibi yada sitede araştır bak el emeği yapılacak güzel uğraşlar var en azından sıkıntın geçer
    ayrıca bebek fikri en iyisi senin için

14. 2 Eylül 2009
  15. ayvalxixk

ayvalxixk Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ah ah arkadaşlar çok zor bende ailemden çok uzakta oturuyorum memleket çok uzak...o kadar özlüyorumkı arkadaş yok zaten bellı bı yaştan sonra arkadaşlık kurmakta zor:KK43: arkadaş işte 4 duvar..eşim 10 gün toplantıya gıdıyo yapayalnız yıne..depresif olmaya basladım haberlerde bıle bızım tarafları gorsem gozlerım doluyo...şimdi hamıleyım kızım inşallah en yakın arkadaşım olur...

16. 2 Eylül 2009
  17. kara.leke

kara.leke zaman herşeyin ilacı ... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    yalnızlık sadece Allah'a mahsustur
    uzakta olsa seni seven bir eşin ve ailen var
    ümitsizliğie, karamsarlığa kapılma sakın
    daha yolunbaşındasın bebek senin için arkadaş olucak
    ama onu yalnız büyütmek var bir de bu kısmını düşün derim
    şuan teksin eşin uzun görevdeyken ailesinin yanına tek gidebiliyorsun ama
    bu çocukla çok zor ikinizde perişan olursunuz yollarda
    ama bebekle tek kalabilirim dersen zaman kaybetme canım

ve lütfen isyan etme şükret sevdiğinlesin ...

18. 2 Eylül 2009
  19. acibiber2053

acibiber2053 kış büyüsü... Üye

Beğenildi:
    25
    Ödül Puanları:
    148
    bende 3 yıllık evliyim ve 6 aylık bir oğlum.gurbetteyim oğlum çok huysuz bu aralar eşimle iki kelam dahi edemiyoruz bende çok yalnızım ve genç kızlığımda inanılmaz sosyal olan ben bu durum karşısında agresifleşiyorum.hiç arkadaşım yok günlerdir eşimden başka insan da görmedim.(bir kere alışveriş merkezine giitim ama kimseyle konuşmadım tabii).merkeze de uzak bir yerde oturuyoruz ve dolaşılacak yerde yok..çok üzülüyorum çookkkk

bsra55 bunu beğendi.