yalnızım...

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve kxixmxixl_zararlxixsxix tarafından 18 Eylül 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    18 Eylül 2008
    Konu Sahibi : kxixmxixl_zararlxixsxix
  1. kxixmxixl_zararlxixsxix

kxixmxixl_zararlxixsxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Kızlar, bir süredir burayı takip ediyorum. Oldukça şey öğrendim sayılır. Ben de derdimi paylaşayım dedim. Boşandım ve çocuğum var. Kimseden yardım almadan tek başıma ayakta duruyorum, bunun için de çok çalışıyorum. Ancak son zamanlarda bir eksiklik fark ettim, çalışmaktan ve boşanıp yalnız kaldığımdan arkadaş çevremi kaybettim zamanla ve şöyle sıkıldığımda gidip birlikte kahve içebileceğim, gezebileceğim veya alışveriş yapabileceğim kimse yok:çok üzgünüm:. Benim durumumda olan, 35 yaş üstü ve arkadaş arayan birileri var mıdır burada?

2. 18 Eylül 2008
  3. benkibele

benkibele Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    106
    canim eger bosanip kendi basina ayaklarin uzerinde durabiliyorsan cok guclu bir kadinsin ama neden cevrenden koptun anlamadim.

biz burada guzel dostluklar kuruyoruz ama dostluklarimiz hemen olmuyor. sanal bile olsa burada birbirimizi taniyoruz. kimisi ile ruhumuz uyusuyor kimisine ayni normal hayattaki gibi gicik oluyoruz. yakin gorduklerimizle dertlerimizi paylasiyoruz. konusuyoruz burada dertlesiyoruz. mutlaka tanisan gercek ortamda da gorusenler vardir ama inan burada kimse ilk defa mail atan birine tamam bana kahveye gel demez.

once kendini guvendirmen, sevdirmen lazim.

4. 18 Eylül 2008
  5. kxixmxixl_zararlxixsxix

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Haklısın sanırım:) Çalıştığım yerde veya çevremde kafama göre kimse yok, ciddi bir çalışma tempom olduğu için pek dışarı da çıkamıyorum, bir çeşit kapalı çark içinde sıkışıp kaldım. Bastı nereden bulunur böyle kafa dengi diye merak etmeye başladım...

6. 18 Eylül 2008
  7. mutahhara

mutahhara Everything is Fate Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    belliki sadece ayakta durmaya odaklanmişsin..ki bu cok normal..ama hayatini rayina oturtturduktan sonra eminim istedigin gibi bir cevreye sahip olacaksindir a.s.

8. 18 Eylül 2008
  9. fxixrtxixnanxixnkxixzxix

fxixrtxixnanxixnkxixzxix Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    8
    Ödül Puanları:
    146
    canımm zor bir dönem geçirmişsin ama problemın üstesinden gelinemeyecek bir durum degil
    öncelikle kafandan olumsuz düşünceleri at
    eski iş ve okul arkadaşlarını arayarak başlayabilirisin
    yada akraba ve senle yaş kuzenlerin varsa onları ayarlayabilirsin
    ve şimdi ramazan iftara davet edebilrisin..böylece eski arkadaşlarını tekrar kazanabılırsın..
    evde yalnız kaldığın zamanda pc nın başına geçip kk ya takılabilrisn..
    burda guzel dostluklar kurulabilecegıne inanıyorum.. ama çok geç bir süre olabilr..sonuçta sana ortamdayız...

10. 18 Eylül 2008
  11. kxixmxixl_zararlxixsxix

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    teşekkür ederim anlayışınız için. Eski arkadaşlarım pek yok, neredeyse her okulu değişik ülkelerde veya şehirlerde okudum, zamanla koptu tabii. İstanbul'da 3 çok iyi arkadaşım vardı. Biri erkek arkadaşımı onaylamadı, bununla devam edersen senden soğurum, salaksın sen, işe yaramaz bu, bitir diye baskı yapıp soğuk davranmaya başladı, ben de ilişkiyi kestim. Bir erkeğin ne şekilde değerlendirileceği kararının bana ait olmasını istiyorum. Arkadaşım olarak baskı, aşağılama ve tehdit değil, destek beklerdim ondan, haklı olsa bile ben kendim yaşayıp anlamak istiyorum bazı şeyleri, yargılanmaya ihtiyacım yok bu konuda. Diğeri evlendi, kocasına çok bağlı, çalışıyor, haftasonlarını da sadece kocasına ayırıyor. Sonuncusu Adana'ya taşındı. Birkaç arkadaşım daha vardı, ancak kocaları uygunsuz laf edince ve açıkçası asılınca hemen ilişkiyi kestim. Bu tip şeyler yalnızca daha aşağı kesimlerde olur, artık okumuş insanlarız başıma gelmez sanırdım, Türkiye'nin gerçeği şrak diye çarptı:) Hele bir arkadaşımın kocasıyla msn'de konuşuyorduk, arkadaşımla tatile çıkacaktık 2-3 günlüğüne, ben sevinirken tatilde eğleneceğiz sana kart atarız dedim, bana "istediğin adamı odana at, ama karımı ayartma" dedi. Şok geçirdim beni 5 yıldır hiç mi tanımadı bu insanlar. Ağır laflar söyledim, arkadaşıma da bu konuyu açmamak için ikisini de hayatımdan sildim mecburen. 2 gün sinirimden ağladım ama:)
    Kardeşlerimden biri evli, ev hanımı, ortak noktamız yok dünyası çok küçük, mutlu o dünyada ben de karışmıyorum. Diğer yurtdışında. En küçük kardeşimle aramızda 15 yaş fark var anlaşamıyoruz. İşyerindekiler ise hiç kafama uygun değil, genelde dedikoducu, kıskanç ve kendilerini çok yüksek gören insanlar. Akrabalarım, kuzenlerim de uzakta, en yakını büyükçekmecede oturuyor.
    Kursa mursa gitmeyi düşündüm, ancak vaktim yok gerçekten. Haftaiçi 8 gibi işten çıkıyorum, akşamları biraz çocuğumla, haftasonu da çocuğum. Neyse, bakalım, birşeyler bakarım, hayatımda kafaya koyup da başaramadığım birşey olamaz:)

12. 18 Eylül 2008
  13. su erkeklerin haline bakin ya
    bosandigi zaman kadin tatilde anca odaya adam atar...hıh dusunceye bak
    yazik cok yazik...
    kendisi de bosanabilir birgun, o zaman karisi da ayni duruma dusebilir, bunlar buyuk konusuyor ne diyim baslarina gelirse anlarlar

14. 18 Eylül 2008
  15. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    canım arkadaşının eşi şaka yapmıştır belki

16. 18 Eylül 2008
  17. melekberke

melekberke Serseri aşığım..... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    Ne zaman istersen bize yazabilirsin. Kimbilir belki çok yakın arkadaş olup görüşürüz

18. 18 Eylül 2008
  19. EU1

EU1 Guest

Aramıza hoşgeldin öncelikle..
    Allah yardımcın olsun hayat gerçekten çok zor
    hele senin için ayaklarının üzerinde kimseye muhtaç olmadan yaşaman çok güsel tebrik ederim seni...
    Bişey yazmak istiyorum....
    benden buyuksun çok ta tecrübelisin KK muhteşem bir yer harkulade
    Ama bu güzel sitede olumsuz kişilerde olabiliyor aynı düşünmedigimiz zamanlar daha çok..
    Hatta erkeklerinde oldugunu düşünüyorum...dikkatlı olmanı istiyorum,
    yanlızlıgını paylaşmak isteyenler ii niyetli olmayabilir..
    İnş seni kırmamışımdır...
    Sevgiler...

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.