yalnızım

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve sevdicicegim tarafından 21 Şubat 2009 başlatılmıştır.

21 Şubat 2009
    Konu Sahibi : sevdicicegim
  1. sevdicicegim

sevdicicegim ANNEYİM MUTLUYUM :) Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    Benim derdim yalnızlık:nazar:
    Kimseye anlatamıyorum,paylaşamıyorum..buraya sık girerim vede herkesin derdini okurum herkes birbirine yardımcı olmaya çalışıyo buda benim çok hoşuma gidiyo belkide bu site oyüzden çok giriyorum....
    benim derdim belki herkesin derdinden küçük olacak ama anlatmak istedim..
    ben evliyim eşimide çok seviyorum ama bazen beni çok yalnız bırakıyo ilgisiz kalıyorum bazen sölüyorum konuşmaya çalışıyorum ben buyum duygularımı ifade edemiyorum ama seni çok seviyorum diyo ama ben bunu değil benle zaman geçirmesini istiyorum ama olmuyooo:1no2:
    çocukluk arkadaşım var dostum dediğim insanda dengesiz davranıyo bi iyi bi kötü anlayamıyorum 1 ay ne telefonda nede yüzyüze görüşmediğimiz bile oluyo ben aramasam aramaz zaten ...ondada bana karşı bişi yok sanırımmirmirmirmir
    arkadaşlarım çok ama herhalde ilgi açlığım var ve bikaç ay önce babamı kaybettim annemin yalnızlığına dayanamıyorum ona baktıkcada içim acıyo babam için ayrı üzülüyorum annem için ayrı:çok üzgünüm::a015:
    çekip gitmek istiyorum uzaklara ama kocamsızda yapamam öle bi boşluktayımki kızlar size anlatamam belki ifadelerim,anlatım tarzım yanlış yada anlaşılması zor olmuştur ama içimden geldiği gibi aktarıyorum sizlere:nazar::nazar::a015::a015:

2. 21 Şubat 2009
  3. iremiremirem

iremiremirem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    mrb 21 yaşındayım bu konularda çok fikrim yoktur ama nasıl desem en azından kendini oyalayacak hobiler bulsan olmaz mı hem oyalanırsın aklın taklmaz arkadaşta bulabilrsin.kocan hakkında olumsuz düşünme gerçekten de bazı erkekler sevdiklerini gösteremez derler canını sıkma,sıkıntını eşine çok yansıtırsan seninle daha az ilgilenebilir

4. 21 Şubat 2009
  5. Celinee

Celinee Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yalnızlık bendede var canım. çok arkadasım var ama hiç dostum yok.etramındakilerin bi tanesi bile dost olsaydı keşke.hepsi dedikoducu hepsi sorunlu tipler.nasıl oluyorda bu kadar problemli tipleri başımda toplamışım kendime hayret ediyorum..benim şimdilik çözümüm burdaki siteye dağıtmak sanal deselerde gercek insanlardan görmediğimiz faydayı bu sitede görüyoruz bence.

6. 21 Şubat 2009
  7. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    yansıtmak istemiyorum ama elimde değil bende sevgimi gösterebilen bi tip değilim ama kocam için zorluyorum ve sevgimi gösteriyorum ona oda çabalasın istiyorum ilgi gösetrsin belli etsin istiyorum ama çok şey istiyorum galibabenneyaptımki
    evet arkadaşım kesinlikle katılıyorum sana burdaki arkadaşlıklar dışardkilerden daha iyi kimseye güvenmez hale geldim dostum dediklerim hep önüme gelio bişekilde sıkıldım bunaldım ve çok yalnızım:çok üzgünüm:

8. 21 Şubat 2009
  9. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    benim de sevgilimden başka kimsem yok bir de ailem...sevgilim aynı zamanda en iyi dostum..ama bazen insan normal bir arkadaşada ihtiyaç duyuyor ancak normal arkadaşlardan da kazık yiyince aman olmaz olsun diyorum..yalnız mutlu olmaya çalışıyorum..kitap okuyorum yürüyüş yapıyorum..erkekler sevgiiisini gösteremeyebiliyor ama seni sevdiinden eminsen çok da üsteleme değişmez çünkü canım....

10. 21 Şubat 2009
  11. sevdicicegim

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    108
    sevgsinden eminim şüphem yok ama ilgi eksikliği var benimde ailem ve eşimden başka yanımda kimse yok güvenebileceğim:nazar:
    benimde uğraştığım şeyler var ama bazen öle bi duruma geliosunuzkii ben şuan o durumdayım ilgi istiyorum birascık özen istiyorum ama yok mirmirmirmir

12. 21 Şubat 2009
  13. Lavanda

Lavanda Başını eğme dik tut Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    bende istiyorum onları canım ama benim eşimde son zamanlarda iş güç yorgunluk derken ilgisizlik oldu, üstelik eşimin haberi bile yok ama tam da onun ilgisizliğinin başladığından beri benim gerçekten ilgiye ihtiyacım var, hiç olmadığı kadar hemde,hep Allaha sığınıyorum,dua ediyorum ama herkesin ilgisi üstünde olsa kocanın ki olmasa hayat bomboş oluyor,bilmiyorum belkide alışık olduğum için, bulamadığımda çok üzülüyorum, sanki herkesin evliliği zamanla bu hale geliyor, biliyormusun evlendiğimizden beri inan eşimle uyuduğum 5 kere falandır nerdeyse 6 senelik evliyiz bi düşün yani, sabahlara kadar tv başında,offfffffffff of

14. 21 Şubat 2009
  15. EU3

EU3 Guest

bosver arkadasim ya
    zaten bu devirde dostluk nerde...kolay bulunan bisey degil
    esinle mutluysan bu sana yetsin bence ya o da olmasaydi?
    simdiki zamanda dostlar iyi gunde var malesef, insanlar taviz vermiyorlar asla
    bosver bence

16. 21 Şubat 2009
  17. yarennkara

yarennkara Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    ayy canım benim ya..
    bence en çok seni etkileneyen babanın ölümü..
    bu acıya dayanmak içinda çevrende birilerinin ilgisine,senin acını hafifletmesine ihtiyaç duyuyosun doğal olarak..ama yalnız değilsin..senin gibi bi çok insan aynı şeyleri hissediyo..
    hayat böyle bazen ruhunu çok kalabalık çok dolu bazende çok yalnız hissediyosun..
    bazen çok arkadaşın oluyo kalabalıkda yalnızsın..
    bazen bir-iki kişiyle bile kendini güvende ve kocaman bi ortamda hissediyosun...
    insan kendi kendinş çözümleyip anlayabildiği süreç de yalnızlığından kurtulur...

18. 21 Şubat 2009
  19. naz4186

naz4186 Guest

aynı şeylri bende hissediorum canım