Yalnızlık benim suçum mu?

Konusu 'Aşk Acısı Çekenler' forumundadır ve hazan_aksami tarafından 2 Mart 2009 başlatılmıştır.

2 Mart 2009
    Konu Sahibi : hazan_aksami
  1. hazan_aksami

hazan_aksami Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    hayatımda çoğu şey düzgün gitmiyor.mutlu olabiliceğim şey çok az.sürekli mutsuzum.yaşadığım bazı olaylar ki en çok beni etkileyen olayı burda daha önce paylaşmıştım.aşk anlamında hiç mutlu olmadım diyebilirim.24 yaşındayım ve bugüne kadar 2 tane sevgilim oldu.bunlardan sadece birinde gerçek bi aşk yaşadım sonu hüsranla bitti ve bir kişiyi karşılıksız olarak çok uzun zaman sevdim oda çoğu pilatonik aşklar gibi hüsranla bitti hemde büyük hüsran.ben hayatımda beni seven ve benimde seven biri olsun istiyorum.mutlu olabileceğim bir aşk istiyorum.hep mutlu olduğum bir ilişkinin hayalini kuruyorum.ama olmuyo.acaba sorun bendemi diye çok düşündüm.bir erkekle bi ilişki yaşamaktan korkuyorum.çünki hep cinsel anlamda bakıyolar gibi gelio bana.hemde en ufacık bir hareketlerinde soğuyorum.ayrıca kendime güvenimde yok.kilomdan dolayı kendimi çok fazla begenmiyorum buda bende kendime güven duygusunu zedeliyor.hani kızlar hoşlandıkları birine bakıp o kişiyi etkilemeye çalışırlar ya ben onu bile yapamıyorum utanıyorum.şuanda hoşuma giden beğendim bi insan var onla olsa ii olur dediğim biri.ama onunla olmakan görüşmekten çekiniyorum.beni beğenmiyceğini düşünüyorum.kendisi gazeteci ve mesleğinde ii bir yerde çevresinde çok kız var ve eminim hepside benden güzel ve bakımlı kariyeri olan insanlardır.bu yüzden beni beğenmiyceğini düşünüyorum.bu yüzden sadece msn de konuşuyoruz.bulaşmak için bir kaç kez çok ısrarlarda bulundu ama ben gitmedim.çünki beni beğenmiyceginden korkuyorum ve yeni hüsrana uğramaktan korkuyorum.ben çok istiyorum beni seven benimde seveceğim her zaman yanımda olan bana destek olan bir insan ama olmuyo.çok samimi arkadaşımın bir erkek arkadaşı var ve ben onların yanında tek başıma gezmekten çok sıkıldım.onlarla çok eğleniyorum ama bende onların yanında yalnız olmak istemiyorum.bir ilişki yaşamak benim elimde mi bir erkeği ayarlamak benim elimdemi eğer öyleyse bunun nasıl yapılcağını bilmiyorum demektir.aranızda bilen varsa bana öğretirse çok sevinirim.içinde bulunduğum mutsuzluktan kurtulmam için bana destek olcak beni sevicek yanımda olucak konuşacak çok mutlu bir ilişkim olacağı birini istiyorum.bazen evde kalcağımı bile düşünüyorum aile ve arkadaş arasında şakaylada olsa artık birini ul sözlerinden çok sıkıldım.bende yalnız olmak istemiyorum...

2. 2 Mart 2009
  3. gayet aklıbaşında mantıklı sorununun farkında bir bayansın..
    eksiklerini yazmışsın canım zaten. öncelikle kendinde beğenmediğin şeyleri değiştirmeye başla. kilolarından memnun değilsin öncelikle kilo ver. imajında değişiklik yap ,kendine güvenin gelsin..
    sonra hayatta hiçbirşeyi erteleme. kendini sev ,kendine inan..
    sen kendine ne kadar güvenirsen karşındaki de sana o kadar inanır.
    birde unutma : evrene ne mesaj verirsen evrende sana onu verir.. kişisel gelişimle ilgili araştırma yaparsan sana faydası olabilecek pek çok şey bulabilirsin..yerimseniben

4. 2 Mart 2009
  5. gside

gside Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    canım yaa...sıkma canını..herşeyin yeri ve zamanı war..sevgilim olsun die sabırsızca davranırsan olmaz..akışına bırakmalısın..belki de seni gerçekten çok mutlu edecek kişinin karşına çıkmasına daha zaman vardır..ayrıca kendine güvenmelisin...kilonu neden dert ediyorsunki..? bu aşılmıcak bi şey değil..önce kendine güven ve kendinden emin ol..sana diyebilecğim tek şey..erkekler genelde(bnm duyduğuma göre..ayrıca denedimm ve onayladım) eğer kendinden emin bi şekilde yürürsen yani başın ve belin dik..emin ol arkandan ve gözünün içine bakan çok oluo..eğer kendinden emin yürüyüşler yapmazsan bu senin kendine olan güvensizliğini belli eder ve böle kişilere yaklaşmaktanda çekinirler..herşeye rağmen dik yürü..ve ayrıca senin kendinde göremediğin güselliği bi başkası onu sende görür..

6. 2 Mart 2009
  7. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    canım daha 24 yaşındasın...daha karşına neler çıkacak,ne insanlarla tanışacaksın..herşeyden elini eteğini çekmiş 50 yaşında bi bayan gibi konuşuyosun..
    bi kere kendine güven...kilo sorununu dert etme..bi diyetisyene git ve sağlıkllı bi şekilde zayıfla..eğer metabolik bi bozukluğun yoksa kısa sürede kilo verirsin..azmin elinden hiçbişey kurtulmaz..
    bi gün karşına biri çıkacak ve sen işte o diyeceksin..yeterki bekle..daha yolun çok başındasın..

8. 3 Mart 2009
  9. tale

tale ben sana küsüm aslında... Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    keşke bekar olsam hayatıma asla ama ASLA kimseyi sokmam hepsi aynı sevgi için onlara ihtiyacın yok. her zaman hayırlısı de çok sevildiğini sanırken sırtından vuruverir bu erkekler. bazen düşünüyorum karakteri yerinde eşine sevdiğine bağlı erkekler var mı ??? amman olsada istemem :mymeka:

10. 3 Mart 2009
  11. whisper34

whisper34 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    bende 25 yaşındayım ne aşklar ne hüsranlar geliyor geçiyor herkesin hayatından herkes mi çirkin bunlar olmazsa zaten tuhaf olur aşk acısı çekmemiş terkedilmemiş bi tane kız var mıdır sence :)

önce kendini sevmekten başla derdin kiloysa dietler var ama onunda dozu var birini aşık edeceğim diye ölümüne diyet olmaz ve alışverişlerini yaparken kusurları kapatacak kıyafetler tercih etmelisin saçların içinde aynı şekilde ama herşeyden önce kendine güvenli bir şekilde durmalısın ve emin ol bu hayatta herşey aşk değil şu forumun genelini okursan aşkın ömrünün ne kadar olduğunu da anlarsın :) kendini üzmeye değmez sağlam dur kendini sev ve sadece ileriye bak aşk arayınca gelmiyor bigün o seni ummadığın bir anda buluyor rahat bırak :)

12. 3 Mart 2009
  13. EU3

EU3 Guest

yaradan kimseyi tek yaratmamış..senınde kaderınde kısmetındekı umarım sen çok yorulmadan karsına çıkar sevgıler...

14. 3 Mart 2009
  15. irem naz

irem naz Canım OĞLUM Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    inanıyorum karşına istediğin gibi biri çıkacaktır...
    herşey nasip kısmet işi...
    acele etmeseniz...
    önce kendinizle barışık olun......
    kendinizi beğenin ki başkalarıda sizi begensin...öyle değilmi ...!!!!

16. 3 Mart 2009
  17. hazan_aksami

hazan_aksami Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yorumlarınız için teşekkür ederim..ama yalnız olmak zor.insan üstünde baskı hissediyo acaba beni kimse begenmiyormu yada ben insanları uzaklaştırıyormuyum diye düşünüyorum.cevremdekilerin artık bul birini laflarından yalnız olmaktaan çok sıkıldım.hemde bir aşk bulabilceğim ortam yok genelde evdeyim dışarı cıksam bile ilk görüşte olabilcek bişi olduğuna inanmıyorum.hem biri bana baksa bile bana bakmamıştır yanımdakine bakmıştır felan die ben bakmıyorum.kendime güvenmediğimden kaynaklanıyo heralde bu..

18. 3 Mart 2009
  19. arzuca9432

arzuca9432 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Bu kadar karamsar olman için
    bence yaşın daha çok genç.

Önüne mutlaka biri çıkacaktır.
    Acele etme,düşünmeden verilmiş
    kararlar ilerde problem
    yaratır.Ne istediğini bilmen lazım önce.

Kendine güvenmelisin ki karşındakine
    birşeyler veresin.Hayat paylaşmaktır.