Yalnızlık :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve dr.kelebek tarafından 28 Şubat 2010 başlatılmıştır.

28 Şubat 2010
    Konu Sahibi : dr.kelebek
  1. dr.kelebek

dr.kelebek Love '', Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Merhaba kızlar,
    Kendimi çok kötü hissediyorum..2 yıl öncesine kadar neşeli cıvıl cıvıl biriydim..
    Sonra eski erkek arkadaşımla tekrar barıştık ve o hayatımı ona göre yönlerdirmemi istedi.Uzak şehirlerde okuyoruz üniversite 2 deyim ben..Önce Facebook'umu kapattırdı.Sonra akşam dışarı çıkmamı yasakladı.Uçlarda yaşayan bi çiftiz,yani mutluysak çok mutlu kavgalıysak beni yıkacak derecede mutsuz oluyorum.Bu kavgalar hayatıma yansımaya başladı yüzü gülmeyen sürekli ağlayan sessiz içine kapanık sürekli düşünen bi insan oldum artık.Bunlar sadece benim hissettiğimde değil yakınlarım böyle söylüyor bana.Onlar çağırdıgında gidemez olmustum artık gitsem bile ya sevgilim sorun cıkarırsa diye tedirgin olarak kalmışım ki hissetmişler.artık telefonum çalmaz oldu.okula bile gitmeyen sürekli evde uyuyan biri oldum:KK43: okula gitmesem 3 gün kimse arayıp sormuyor:KK43:
    kendimi öyle yalnız hissediyorum ki.
    en son konustum sevgilimle bu konuyu. iyi tamam istedigini yap dedi. hep onu suçlamıstım bugune kadar senn yüzünden diyerek ama şimdi istedigini yap diyince nerden başlayacagımı bilmiyorum. 2 yıl olmus artık nasıl dialog kurulur bilmiyorum en yakınımdaki kardeşim dedigim insan bile ben aramadan aramıyor. mesajlarına cevap vermiyorum bazen diye.bakıyorum facebook üzerinden insanlara öyle mutlular ki bisürü arkadasları var hepsi de en yakınları gibi sanki ben çok özeniyorum açıkçası..muhabbet kurma becerim yok artık yani oturuyorum nasılsın iyi misin gerisi gelmiyor :KK43:
    ne yapacagım asosyallikten çok sıkıldım yaşadıgım şehir küçük bi sosyal aktivitesi de yok lütfen yardım edin:sinifsinif::KK43:(

2. 28 Şubat 2010
  3. Çenebaz

Çenebaz Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    dostluk karşılıklı emek ister, siz arayıp sormaya başlayın dostlarınızı
    onlar da tekrar size dönmeye başlar...
    derdinizi neşenizi herşeyi paylaşın, öyle çok dostu var gibi görünenlere de aldanmayın
    az da olsa nitelikli bir dostluğunuz olsun, çoğundan aladır

bir dost ömür boyunca birçok zor anınızda herkesten fazla ihtiyaç duyacağınız bir şeydir.
    bu da karşılıklı emek ister...

4. 28 Şubat 2010
  5. oyyy canım ya
    özgüvenin gitmiş asosyal olmuşsun. ne diyim sen adım atmaya başla insanlara. sen kardeşini ara haftasonu için plan yapın beraber. arkadaşlarından birini sinemaya tiyatroya falan davet et. eski arkadaşlarındanda vazgeçme facebook hesabını aktif et. beğenmeyen gider hayatından!
    sevgiline teslim etmişsin dizginleri seni derin bir yanlızlığa sürmüş dört nala hesabı...:nazar:

6. 28 Şubat 2010
  7. sude0616

sude0616 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    130
    Ödül Puanları:
    113
    canim durum kotu ama kurtarilabilir bence hala.erkek arkadasinla berabermisin yoksa bittimi bilmiyorum . dostlarimizla baglarimiz cabuk kopar ve gec kazanilir.uzak durursan dahada cikmaza girebilir ama birden senle eskisi gibi olmalarinida bekleme.face bookta arkadaslarinla surekli irtibatta ol onlarin sorunlarini dinle durumlarina yorum yap arkadaslarinin suan neler yaptiklarini sor onlara mesela" birlikte oldugun biri vardi ne oldu onla anlatsana vs" gibi onlardan bekleme sen ara bulusalimmi felan de.hakli olarak arkadaslarin erkek arkadasinin sana izin vermedigini dusunup aramiyo olabilirler .bu arada erkek arkadasinin bu kadar hayatina engel olmasina izin verme sonucta arkadasin henuz kocan degil hayatinin en guzel zamanlarini bu sekilde doldurma giden zaman gelmiyo

8. 28 Şubat 2010
  9. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Afedersin ama senin ki biraz kendim ettim kendim buldum hesabı olmuş...
    Yaşamış olduğun hayatı başkalarının yönlendirmesine izin verirsen böyle olur
    Eşin değil sevgilin arkadaşım tamam sana karışsın ama bi yere kadar
    Yaşayacağın en güzel dönemleri yaşıyorsun birdaha istesende geri dönemeyeceksin
    Zararın neresinden dönsen kardır yavaş yavaş arkadaşlarınla birlikte olmaya başla dışarı cık gez eğlen
    Ama kendin için yap
    ıyi şanslar..

10. 28 Şubat 2010
  11. dr.kelebek

dr.kelebek Love '', Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Sadece kendiyle ilgileneyim istiyor ben tek başıma yaşıyorum o arkadaşlarıyla kalıyor.bunun beni nasıl bi bunalıma sürüklediğinin farkında değil :KK43:
    kavga ettiğimizde bile arkadaşlarımla olmam onu sinirlendiriyor.
    onlar varken daha güçlü oldugumu ona ihtiyacım kalmayacagı gibi düşünceleri var.
    ama artık olmuyor sadece onla cok bunalıyorum sevgime de zarar veriyorum..
    facebook'umu açmama izin vermiyor. :KK43:

12. 28 Şubat 2010
  13. dr.kelebek

dr.kelebek Love '', Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Zaten sorun kendini kocam olarak görmesi.
    Yüzük aldı. Eşim diye hesap ediyor. Ben seni öyle görüyorum sen de bunu istedigini söylüyorsun ve benim sınırlarım var bunların dışına çıkmanı istemiyorum diyor.

14. 28 Şubat 2010
  15. glaze_butterfly

glaze_butterfly yenigelinmutfakta.blogspo Üye

Beğenildi:
    24
    Ödül Puanları:
    148
    Pardon yaş kaçtı..?

16. 28 Şubat 2010
  17. melisdeniz