Yalnızlıktan Sıkıldım...

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve evlibarkli tarafından 29 Nisan 2009 başlatılmıştır.

29 Nisan 2009
    Konu Sahibi : evlibarkli
  1. evlibarkli

evlibarkli Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    Kızlar benim bu sıkıntım bazılarınıza belki basit gelebilir ama kendimi çok yalnız hissetmeme neden oluyor. Evlenmeden önce farklı bir yerde oturuyordum çok arkadaşım vardı. Evlendikten sonra 2 farklı yerde oturduk. Hiçbirinde arkadaşım olmadı. Eşim işe gittiktten sonra yalnız kalıyorum hep tek başıma biyerlere gitmek zorunda kalıyorum.Eşim varken sorun yok.Şuan çalışmıyorum iş arıyorum ama bulamıyorum.Oturduğum apartmanda da arkadaş olabilecek kimsem yok.Çok sıkılıyorum yalnızlıktan... :çok üzgünüm:

2. 29 Nisan 2009
  3. ILGIN06

ILGIN06 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum,işe gidip geliyorum ama sonra çok yalnızım...eşim akşam geliyor...akşama kadar ev işi yap,yemek yap,çok sıkıldım

4. 29 Nisan 2009
  5. evlibarkli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    ben çalışırken gene kendimi biraz daha iyi hissediyordum.şimdi ise tek amacım tek gayem evi toplamak temizlik yapmak :bbo: bi ara kedi aldım onun sorumluluğuda çok geldi 4 ay dayandım.

6. 29 Nisan 2009
  7. MeLiSimmm

MeLiSimmm Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    5
    Ödül Puanları:
    148
    ist.da nerde oturuyosun şeker sen..

8. 29 Nisan 2009
  9. evlibarkli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    pendikte oturuyorum. evlenmeden önce güngörendeydim hala oraları özlüyorum

10. 29 Nisan 2009
  11. ......Elmas......

......Elmas...... bebeğim küçük kuzum Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    canım aynı sıkıntıyı bende yaşıyorum hiç arkadaşım yok sürekli evde robot gibi aynı işleri yapıyorum kızımla ilgileniyorum birazda istiyorum şöyle dertleşeceğim birileri olsun
    arkadaşlık kuruyorum insanlarla biraz fazla ilgi gösterince beni kullanmaya başlıyorla bende geri çekliyorum bende çok yalnızım senağlama
    her işimi kendim tek başına yapıyorum

12. 29 Nisan 2009
  13. Diana

Diana Elhamdülillah Üye

Beğenildi:
    100
    Ödül Puanları:
    93
    böyle şeyler zaman istiyor gerçekten güvenebileceğin,derdini paylaşabileceğin arkadaşlar bulmak kolay değil.bundan üç yıl önce diyarbakıra taşındığımızda ben de çok kötüydüm üstelik geldiğim şehirdeki arkadaşlıklarım mükemmeldi.kardeş gibiydik.ama şimdi mutluyum,iyiyim.Çok olmasa da az ve öz arkadaşlarım var .H:enbuyukkk:em burası var bizler varız.kendinizi yalnız hissetmeyin

14. 29 Nisan 2009
  15. ozebus_41

ozebus_41 KocişininBöcüğü Pro Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    146
    ayy bende yenı evlıyım ve bende iş bulamadım ve tüm gün evdeyım... bır ara kurslara gıttım hepsını bıtırdım... o zaman ıyıydı nası gecıyo anlamıyordum ama sımdı yıne başa döndüm... komsularımda calısıyor, tüm gün yalnızım koca apartmanda... Bazı aksamlar gelıyorlar gıdıyorlar kımı komsularım ama yasca büyükler.. ınsan bıraz dertleseceği,oturup karsılıklı cay içip laflıcak kafa dengi birini arıyor..
    Kendıne bıraz ugraslar bulmaya calıs canımcım,yoksa ınsanda psıkolojı denen sey kalmıyor...

16. 29 Nisan 2009
  17. txixrtxixl kelebek

txixrtxixl kelebek Geçici Olarak Hesap Pasiftir ! ÜZGÜN Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    alısırsın canım valla ben yanlız gezıncede sıkılıyom askımı ıstıom ama baska bır sehıre gelınce ortama gelınce farklılılar ınsanı uzuyor eskıortamı arıyoruz

18. 29 Nisan 2009
  19. evlibarkli

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    106
    burayı gerçekten çok seviyorum burda zaman geçirmek güzel ama herşey gibi burasıda bi yere kadar ne kadar bilgisayar başında oturbilirim ki? evleneli 1.5 sene olcak nerdeyse ama hala aynıyım.umarım bende zamanla alışırım...