Yalnz yaamak niye bu kadar komular rahatsz ediyor anlamyorum :(

Konusu 'Bir derdim var : (' forumundadır ve ada197 tarafından 12 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

12 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : ada197
  1. ada197

ada197 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok mutsuzum şu anda az önce üst komşuma bi konuda birşey sormaya gitmiştimki öyle şeyler söyledi ki çok moralim bozuldu ve ağlıyorum kızlar...
    ben doğuda bir üniversitede tıp fakültesi öğrencisiyim şu anda da yaz okulundayım tek dersten ve rahat ders çalışabilmem için eve çıktım tek başıma ve 2 yıldırda çok memnun bir şekilde kalıyordum komşularım rahatsız olmasın diye 2 yıldır kimse gelmedi evime kız arkadaşlarım dahil ve komşularımda bana iyi davranıyorlardı ancak geçen ay havale geçirdim ve epey serum yedim ve hastanede içime fenalık geldiği için evime gitmek istedim ama doktorum bu gece yanında biri kalsın yine nöbet geçirebilirsin dedi ve erkek arkadaşım ilk kez bende kaldı az öncede komşularım etraftan benim için ''o...'' dediklerini çünkü erkek ark. evden çıkarken gördüklerini söylediler ve annemi arayıp kızınıza sahip çıkın diyeceklermiş falan çok kötü oldum zaten böyle şeylere çok dikkat eden biriyim ve çok üzüldüm evden çıkmayı düşünüyorum ama bunu yapmalı mıyım bilmiyorum arkamdan böyle diyen insanlarla bir arada yaşamak istemiyorum ancak buranın kirası çok uygundu ve evimi de çok seviyorum kafam çok karıştı çok kötüyüm insanların laflarını aldırmalımıyım yoksa burda kalmalı mıyım hangisi benim için iyi olur bilmiyorum lütfen bişey söyleyin çok kötüyüm

2. 12 Ağustos 2009
  3. bunalxixmdayxixm

bunalxixmdayxixm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    boşver arkadaşım duzenını bozma mılletın soyledıklerınıde aldırma.yanıı ınsanlar eve rahat yaşamak için çıkarlar

4. 12 Ağustos 2009
  5. EU2

EU2 Guest

yani bu konuda ne desem bilmemki cehalet cehalet :S
    aslında soylenecek o kadar sey varki ama soylersem ortalık karısır ... o yuzden yazmak isdemiyorum ...
    insanlar başkalarını ayıplarken once kendi ayıplarını kapatmayı bir ogrenseler ...
    canım ailenin erkek arkadasından haberi varsa hiç kimseyi takma kafana salla tabiri caizse '' it ürür kervan türür ''
    sıkma canını ...

6. 12 Ağustos 2009
  7. Seloxsx

Seloxsx Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    Sen niye gidesin kızım memnun olmayan varsa onlar defolsun gitsin. Sen şimdi gitmeye kalkarsan onların cehaleti kazanmış olur. Böyle bir kelime daha duyarsan mahkemeye ver bunları kimse kimseye hakaret edemez.

8. 12 Ağustos 2009
  9. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.350
    Ödül Puanları:
    363
    Bence komşulardan önce ailenize durumunuzu kendiniz anlatın ki onlar annenize bir şey söylediklerinde ağızlarını kapatmak kolay olsun..:umursamaz:

10. 12 Ağustos 2009
  11. esyn

esyn Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    13
    Ödül Puanları:
    148
    Meraklı komşulardan her yerde var maalesef
    Laflarını hiç önemseme madem evinden memnunsun hiç düzenini bozma derslerini çalışmaya devam et
    Erkek arkadaşın bir daha gelmezse laf edecek bir şey bulamazlar
    Başarılar, mutluluklar....

12. 12 Ağustos 2009
  13. minish 21

minish 21 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    86
    walla herkes kendi çoluğuna çocuğuna baksın...böyle herkesi ayıplarsalar onların da çocukları var büyük konuşmasınlar anlamadan dinlemeden...bence üzülmeye gerek yok...evi değiştirmeye de ....madem uygunmuş kirası da sen öğrencisin sonuçta...iki gün sonra çekip gidiceksin milletle uğraşma ...ağızlarını kapatmazsın.sen neyin ne olduğunu biliyosan gerini boşver.onlar konuşur konuşur susarlar...hiç sallama

14. 12 Ağustos 2009
  15. maviask

maviask Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1.924
    Ödül Puanları:
    188
    Ya onlar öyle der de bayanları. Şimdi erkekleride cesaret alıp densiz bir şey yapar söyler kendini haklı gösteremezsin. Ülkenin durumu malum işte. Kendi evinin içinde olanı görmez senin ne yediğini içtiğini sayar. Erkeklerde herşey benim mantığında. Bence eğer gerçekten çok zor durumda kalmayacaksan değiştirmeye bak derim. Kadınlar laf eder ama erkekler az bi düşmüş görüntüsü ver hemen akılları sapıklığa gidiyor. Bak inan canım senin sokakta görüp dede dediğin adamın bile davranışı değişecek. Tabi herkes kötü değil ama bir kötü yeter canın sıkılması için. Bu yorumu hani mahalledekiler baya bir mesele yapmış gibi okuduğum için dedim. Ama bir iki kişi dediği içinde çokta dert etme.

16. 12 Ağustos 2009
  17. flamenko

flamenko Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    herkes her şeyi söyler canım.birileri bişey dedi diye neden kurulu düzenini bozacakmışsın ki?
    hem erkek arkadaşın bi kere eve geldi diye o... mu oluyosun? o onların kendi saçma süşünceleri.
    sen kendini bilmiyo musun.bu sana yeter bence..

18. 12 Ağustos 2009
  19. pinkystar

pinkystar Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    sırf bu sebeblerden yaşanılan sorunlardan dolayı bilerek isteyerek kazandığım okulumu bırakıp yaşadığım şehire geri döndüm.bir günde pişman olmadım o kadar kötü anılarım oldu ki.sırf izmirli olduğum için o.. oldum insanların gözünde..ben kot giydim diye taşlanma korkusuyla dolaştım..eğilip eğilip küfür ederlerdi..tabi 1999-2000 senesi bu söylediklerim...amannn amannn ne sen sor ne ben söyleyim...yaşayan bilir..
    hangi şehirdesin yobazlığın sınırı boyutu ne bilemiyorum.başına kötü şeyler gelmeyecekse sadece lafta kalacaksa çıkma.ama korkuların varsa hiç durma arkadaşım çık başka bir eve ..