Yalova'da ki kadın doğum uzmanı ??

Konusu 'Doktor ve Hastane Tavsiyeleriniz' forumundadır ve hndcyln tarafından 11 Ocak 2010 başlatılmıştır.

11 Ocak 2010
    Konu Sahibi : hndcyln
  1. hndcyln

hndcyln BeRiL NiSa Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar atakent hastanesinde ki dr.filiz ciğerim eder var bileniniz var mı ? herkes onu övüyor bir de uzmanlar hastanesinde ki dr. buğday hepsen ???
    hangi hastane daha iyi ? muayene ücretleri ne kadar bilen varmı?

2. 29 Ekim 2010
  3. minaberra

minaberra i love my baby :) Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    of yaa aynı soruyu bende soruyorumm ama mubarek hep izmirli doktor ve hastanelerden bahsediliyo ya delircem biri dr.bugday hakkında bilgi versin lutfeennnnnn

4. 4 Kasım 2010
  5. palette

palette "El-Hafız" isminle koru.. Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    61
    buğday hanıma bi kere gittim.. çok methini duymuştum. çok iyi çok ilgili diye.. ama ben gittiğimde acil doğuma gitmişti 1 saat gecikme ile içeri girebildim. çok insan bekliyordu ve bu sebeple hızlı hızlı muayene etti ve toplamda 3 dk falan kaldım odada.. o kadar aceleye geldi ki... dediğimi,diyeceğimi de bilemedim.. ilk defa gittiğimde böyle birşeyle karşılaşmam kötü oldu açıkcası.. bir daha gideceğimi sanmıyorum...

6. 29 Kasım 2010
  7. margvala

margvala Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    31
    arkadaşlar buğdaya 1 defa gıttım hıç memnun kalmadım ayrıca kuzenımın ıkızlerını öldürüyordu neredeyse kuzenımle beraber kesınlıkle tavsıye etmıyorum çok şikayet var hakkında.Filiz hanım ıçınde pek iyi şeyler duymadım yanı odadan biran once çıkarılıyosunuz benım bı arkadaşım artık solüceklerını not edıyordu okadar aceleci davranıyorkı dıye..ben Ercan beye gıdıyorum çokda memnunum hakkında hıç olumsuz bişey duymadım çok ılgılı ve bılgılı :KK66:

8. 23 Aralık 2010
  9. unutkan77

unutkan77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba arkadaşlar bende 2 aylık hamileyim.Uzmanlarda ercan beye gidiyorum ama hiç bişi sölemioo anlatmıo.ben sorarsam cvb alıorum . bu benim ilk hamileliğim ve ne sorcamı ne duycamı bilmiorum.bence detaylı bilgi almam gerekmiyormu ? kafam çok karısık ......:44:

10. 26 Aralık 2010
  11. unutkan77

unutkan77 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    :44:arkadaşlar lütfen yardımcı olun bana kafam çok karısık.ya ne iş yaptımı yada çalışıp çalışmadığımı bile sormadı :KK43:

12. 12 Temmuz 2012
  13. umudumunUmudusun

umudumunUmudusun Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    41
    merhaba konuya uzun zamandır cevap veren olmamış sanırım
    galiba herkes dr buldu :)
    ama şimdi de ben merak ediyorum kime gitsem acaba diye karar veremedim
    şimdilik bursaya özel hasteneye gidiyorum ama 3 aylık olunca burdan birine gitmemiz lazım özellikle allah nasip ederse doğum bursada zor olur ulaşım açısından
    deneyimlerinizi benimle de paylaşırsanız sevinirim
    ben uzmanlar filiz hanım devlet bilgin bey arasında kaldım birde doğumlar maliyeti nekadar
    bu arada ahmet zare de atakente geçmiş
    çocuk serviside önemli tabi
    yardımcı olursanız sevinirim

14. 3 Kasım 2012
  15. Nazenins

Nazenins `I Need A Mirαcle` Üye

Beğenildi:
    291
    Ödül Puanları:
    153
    Filiz Hanım çok ilgili,candan ve de sevimli bir bayan hiç yabancılık çekmedim söylenenlerin aksine:) Naile hanımı önermiyorum ama hastasını bile tanımayan yolda görünce başını çeviren bir hanımefendi kendileri. Muayene ücretleri kafi rakamlar,örneğin emekli 20 ile 30 tl arası idi yanılmıyorsam.Yani en son gittiğimde 20 tl idi,babacığımın emeklisinden faydalanıyorum çok şükür:)Ameliyat ücretlerini direk çıkartabiliyorlar,sormanız yeterli olur sanırın.Tabi ki özel ve 1 ila 3 bin tl arası olabileceğini düşünüyorum.
    Bilgin Bey ve İlter Ergurbuz' de çok iyi doktorlardır.Devlet hastahanesine gidecekseniz Bilgin beyi şiddetler tavsiye ederim. İkisinden de memnunduk annemle.

Son düzenleme: 3 Kasım 2012
  16. 10 Temmuz 2013
  17. neserkan

neserkan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    97
    Ödül Puanları:
    63
    Bende filiz ciğerime gidiyorum şimdi uzmanlarda ancak geçen sorduğum soru karşısında verdiği cevap beni çok şaşırttı. çünkü geçen hafta gittiğimde doğumum nasıl olcak ben epidural normal doğum istiyorum siizn fikriniz nedir diye sordum. Aldığım cevap ise eylülün ortasında doğumun bunu istersen eylülde konuşalım ve burası özel sektör o anda epidural için anestezi uzmanı hastanedemidir değilmidir bilemem dedi.
    Ben çatır çatır paramı veriyorsam bu drun burda olması gerekmez mi :KK43:

18. 29 Ekim 2013
  19. apres

apres Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    6
    ben bursadan gidiyorum filiz hanıma. şiddetle de tavsiye ediyorum.