Yalvarırım yardım edin_!!

Konusu 'Aşk Hikayelerimiz/Dertlerimiz' forumundadır ve Jumblante tarafından 29 Mart 2009 başlatılmıştır.

29 Mart 2009
    Konu Sahibi : Jumblante
  1. Jumblante

Jumblante Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    54
    Ödül Puanları:
    153
    duyduğunuz en garip aşk olacağı belli bu aşk bi arkadaşlık sitesinde başladı şöyle ki bu kişi çok ünlü bir radyocu ve ben başka bi resim koyup bu kişiyi ekledim sonra bi şekilde msn de devam etti sonra telefonlaşmalar falan ben aslında 16 yaşımda ve istanbulda olmama rağmen bana yakın olsun diye yşım 20 ve izmirde ünv. öğrencisiyim dedim ama sonra ben buna aşık oldum hemde geri dönülmez ama o 27 yaşında hergün yayınlarını dinliyorum ve aşkım giderek artıyo oda sanki beni beğeniyomuş gibi napıcam benmirmirmirmir

2. 29 Mart 2009
  3. yesilim

yesilim Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    11
    Ödül Puanları:
    148
    ıçerik nedeniyle” Aşk hikayeleri “Bölümüne taşınmıştır

Editör arkadaşımın da bilgisine

4. 29 Mart 2009
  5. Brave Capricorn

Brave Capricorn Şöyle yapsaydım böyle olmayacaktı diye bir şey yok Üye

Beğenildi:
    1.961
    Ödül Puanları:
    238
    Ah ahh yalancının mumu yatsıya kadar yanar bilirmisin
    Neden yalan söyledin, neden kendin olmadın
    Tamam olan olmuş napıyım ben diyosun CADIARZU
    Bu duyduğun aşk,heyecan gercek değil inan bana
    Kapılmışsın sen ortada bişey yok
    Yani normal bişey değil seninki
    Bak ayağına dolanmış
    Ona yalan söylediğini söylersen ya hemen kaçar
    Yada hiç sallamaz seni.....

6. 29 Mart 2009
  7. en başında yalana başvurmayacaktınız bence.. şimdi kaybedecek daha çok şeyiniz var...dürüst olmadığınız sürece kaybetmeye mahkumsunuzsengözlerimebaksanab

8. 29 Mart 2009
  9. glsh85

glsh85 Guest

dürüst olmadığınız sürece kaybetmeye mahkumsunuz evet evet

10. 29 Mart 2009
  11. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    güzelim bence sen onun yaptığı işe hayranlık duyuyorsun... bu da güzel bir duygu...

ama 16 yaşında bir kız için 27 yaşında bir adam arasındaki ilişki sağlıklı olmayacaktır...
    bu tarz konulara yaptığım yorum şu hep ;

eğer sen 25 yaşında olsaydın aradaki fark yine 11 yaş olsaydı farklı olurdu yorumum...

sen şu anda hayatının başlangıcındasın... senin hayattan beklentilerin ve onunkiler çok farklı...
    senin bir ilişkide yaşamak isteyeceklerin ve onun yaşamak isteyecekleri çok farklı...
    senin gideceğin yollardan o çoktaaan geçmiş ve çoğu zaman senin yaşadıklarına sadece gülümseyecektir ... paylaşımlarınız ortak olmayacaktır maalesef...

ünlü biri olması da cabası... senin duygularının yoğunluğunu hayranlık olarak yorumlamak onun için daha kabul edilir olacaktır... tabii senin için de böyle olmalı...

bence kendine bunun bir hayranlık olduğunu itiraf et... ve kafanda çok fazla büyütme olur mu...

12. 29 Mart 2009
  13. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    valla dürüst olsan da olmasan da yaşın ve yaşadığın yer konusunda ben kaybedecek birşey bu durumda göremiyorum ; çünkü kazanmayı umduğun ya da hayal ettiğin şey zaten senin için doğru olan değil canım...

ama elbette dürüstlük her zaman için olması gereken birşey... özellikle ilişkilerde... sonra hiç ummadığın anda sana güvenemem ben diye bırakıp giderler... bu da gerçek ilişkilerin için sana bir abla öğüdü olsun... :)