Yanağımdaki Et Benim....

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve minikkus78 tarafından 28 Mayıs 2009 başlatılmıştır.

28 Mayıs 2009
    Konu Sahibi : minikkus78
  1. minikkus78

minikkus78 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    slm bne yeni iye oldum.benim yanağımda et beni var.1-2 sene öncede aynı yerde vardı saçımı toplarken kopmuştu.aynı yerde yine çıktı.doktor ilaç verdi.onu sürdüm.küçülttü.ama düşmedi.napıcam bilmiyorum.çok kötü duruyor.herkez ne olduğunu sorunca et beni diyorum.bazen dalga geçiuorlar.ama moralimi bozmuyorum.napmam gerek????????????senağlama

2. 28 Mayıs 2009
  3. ikircikli

ikircikli Yeni Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tekrar gidin dr a...ilaçla geçmeyeni yakıyorlar..yaktırın -tatlicadiarzu-

4. 24 Haziran 2009
  5. mbildi

mbildi Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    21
    Ödül Puanları:
    108
    tekrar üremesinin nedeni tehlikeli bir ben olmasından değilse sana benleri tek seansta yok eden
    bir ilacı satabilirim istersen

6. 9 Temmuz 2009
  7. efsun12

efsun12 Hayalim*1*Yumuşak*Yastık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Ben size çaresini söyleyeyim. Benim de et benim vardı boynumda arkadaşımdan öğrendiğim yöntemle dün düştü. Beninizi; ince kadın çorabından çekilmiş bir ip ile bağlıyorsunuz ve o kendi kendine siyahlaşıp kuruyup düşüyor. Üstelik ince iple bağladığınızda görünmediğinden dikkatte çekmiyor. Yaklaşık 1 haftada düşüyor. Benim boynumdaki ben dün düştü, artık yok ve çok mutluyum. Açıkçası ilk başta tedirgin oldum ama hiç bir zararını görmedim. Bizzat kendimde denedim. Geçmiş olsun

8. 5 Ocak 2010
  9. aysearslan

aysearslan Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    merhaba
    minik ve renksiz et benlerinden bahsediyorsanız koparabilirsiniz.. benim de koltuk altımda vardı, plastik cerrahla görüştüm ve onun söylediği bu şekilde, hiçbir tehlikesi yokmuş..
    ama bahsettiğiniz ben daha koyu renk, büyük vs bir ben ise onu aldırmanız gerekir.. yakmak değil aldırmak. ben aynı plastik cerraha kulağımın arkasındaki bir et benimi, küpe arkaları battığı için belki tehlikeli olabilir diye aldırmıştım. lokal anesteziyle 3-5 dk süren bir operasyon, hiç iz kalmadığını da söylemeliyim. yüzünüzde olduğu için iz kalmaması önemli bence..

10. 13 Ocak 2010
  11. RABARBA

RABARBA Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    12
    Ödül Puanları:
    148
    Benimde boynumda vardı büyük bi et benim kahverengi renkteydi ilkokul dönemlerimde kabusum olmuştu. Kendiliğinden kuruyup düştü bidahada olmadı inşallahda olmaz.

12. 17 Haziran 2010
  13. Milona

Milona Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    Benim de çenemde git gide büyüyen bi et beni vardı cerrahi müdahele ile alındı, estetik dikiş ile de dikildi şimdi eser bile yok guclubacismile Ameliyat, cerrahi müdahele diye korkmayın arkadaşlar hemen lokal anestezi ile uyuşturup alıveriyorlar, ruhunuz bile duymuyo