Yanak estetii yardm!!!!!!!!!

Konusu 'Yüz Estetiği' forumundadır ve mirace tarafından 20 Ağustos 2009 başlatılmıştır.

20 Ağustos 2009
    Konu Sahibi : mirace
  1. mirace

mirace Guest

arkadaşlar yanak ameliyatı olmak istiyorum.yanaklarım çok büyük ve dolgun.ne yapabilirim bu tarz ameliyat olanlar varsa lütfen yazsın:Saruboceq:

2. 26 Ağustos 2009
  3. neyapsam

neyapsam Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    238
    Ödül Puanları:
    113
    benimde öyle yaa zayıfım güzel denebilecek bi vücüdüm ve yüzüm var ama yanaklarım kocaman:KK43:

4. 26 Ağustos 2009
  5. mirace

mirace Guest

ben biraz araştırdım.Ankaradaki doktorlar yanak yağının alınması dedi.istanbuldakiler orta yanak ameliyatı dedi.kafam çok karıştı.Burun ameliyatı gibi çok yaygın bi operasyon da değil ki.Kocaman oldum hala herks yanaklarımı sıkıyoropuyorumnanaktan

6. 9 Eylül 2009
  7. On41

On41 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    106
    aynen canım ya.. çok tombul yanaklarım. mafoldumben yüzüm yuvarlak. yaptıranlar varsa bize yardımcı olsunnnn

8. 10 Eylül 2009
  9. rosenoire

rosenoire Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    37
    Ödül Puanları:
    148
    Kızlar tombul yanaklardan asla şikayet etmeyin.Yaş ilerledikçe o tombul yanakları arıyor olacaksınız.ilerleyen yıllarda yüzdeki yağ dokusu eriyor.Tombul yanaklar daima gençlik göstergesidir .
    Hiçbir estetik operasyona karşı değilim ama , yüzden yağ aldırmak asla .Elbette erkenden yüzünüzün çökmesini ve tazeliğinin gitmesini istiyorsanız o başka ::) ılerleyen yaşlarda insanlar niçin yüzlerine yağ enjekte ettiriyorlar sanıyorsunuz .Bu yağlar ilerde size gerekli olacak .Bunlar +40 yaş bir ablanın tavsiyeleri unutmayın kızlar.

Son düzenleme: 10 Eylül 2009
  10. 11 Eylül 2009
  11. screaming

screaming Guest

evet oradaki hücreleri aldırmayın
    belki hücre içi yağı azaltıp -hücreleri orada daha az şişkin bir halde tutup
    yüzün kontürünü inceltmek gibi birşey denemek daha mantıklı
    hani egzersiz gibi, ama yağ hücresi giderse yaşlanınca hoş olmaz

12. 5 Ekim 2009
  13. mirace

mirace Guest

arkadaşlar ben sırf teoman doğanla görüşmek için istanbula gittim.bana ameliyata gerek yok, dedi.çok içten konuştu ve çok da ilgili biri.aslında ameliyata gerek var bence.yanaklarım büyük ,bu durum benim psikolojimi bozuyor.işi estetik olan bir insan niye para kazanmak varken gerek yok der ki?bu o kişinin para için estetik yapmadığını gösterir , bu da güven verici bir şey.ooooooof kafam inanılmaz karıştı.ne yapcam ben?

14. 5 Ekim 2009
  15. serpilortakci

serpilortakci Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76

Belki bu ameliyatta doktor kendine güvenmiyordur benim aklıma ilk bu geldi. Tabi bellide olmaz.

16. 8 Ekim 2009
  17. jayjay

jayjay Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    106
    serpilcim neden yanagını bozduruyorsun kı dr oyle demısse dogrudur
    nasıl yanagım büyük ya, onun adına sevimlilik derler güzellik derler genclik derler aaa

18. 10 Ekim 2009
  19. mirace

mirace Guest

Arkadaşlar yazdıklarınız ve doktorun gerek yok demesi moral oldu fakat kafamdaki çelişkiler bitmedi.Allah pişman olacağım şeyler yaptırmasın.