yanaklarda egzama

Konusu 'Bebek Sağlığı ve Hastalıkları' forumundadır ve papatyam_83 tarafından 3 Aralık 2008 başlatılmıştır.

3 Aralık 2008
    Konu Sahibi : papatyam_83
  1. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hergün temizliyorum şu konakları kızımn kafasından yıkıyorum da hergün olmasa da hasta olmasın die yine de sık sık ama bugün kontrole götürdük,,yüzünde hafif var dedi dr biraz sertleşmişti yanaklarında pütür pütür sert sert bişiler vardı ama ...iyiki bayram öncesi gitmişiz kontrole krem verdi
    sizde de olan kremle geçen var mı dr öyle mühim bişi demedi bu konuda ne kadar temizlesen de 1 yaşına olur o dedi ,,çok da zararlı bişi olduğunu söylemedi sordum,,hatta konaklarla bağlantısı yok bile dedi,,,bilgi olsun dedim :=)

2. 3 Aralık 2008
  3. OznurEylul

OznurEylul kafa bulanık Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm bizde şimdilik konak yok. ama sonra olurmu bilemem. arada yağ sürüyorum omu engelliyor bilmiyorum. sizinki nezaman başladı???

4. 3 Aralık 2008
  5. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    valla bizimki ilk aydan başlamıştı ,,kimse de bana demedi ki bunlar temizlenecek bakıorum yayılıyo kafada korktum dr dedi temizlencek yağ ile falan die ozamana kadar da bayağı yayılmıştı belki ilk çıktığında başlasaydım temizlemeye engelleyebilirdim :KK43:((
    şimdi önünü alamıyorum,,bu büyüler herşeye karışır ama en karışılcak söylencek şeyi atlarlar ::KK43:(
    inşallah olmaz canım bebğinde engellemişsin demekki güzelll yapmışsın valla

6. 3 Aralık 2008
  7. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    aklıma şu geldi,,,bebeklerinzi öpmeyin derlerya ben ço öpüorum bi daha bu zamanlara mı gelcez ilerde öptürmez kaçar sıkılr şimdi öpeyim bolbol die bağrıma basıp basıp öptüm ondan mı oldu acaba:KK43:(

8. 3 Aralık 2008
  9. OznurEylul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    cnm benim pek öpme derim ben. daha çok küçükler bide ağzına yakın yerden öpmemeye dikkat et.

10. 3 Aralık 2008
  11. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hergün bugün hiç öpmeyeceğim dıorum ama artık valla daha dikkatlı olmalıyım gıdısı makul duruyo artık oraya yoğunlaşayım ben iyisi,,,

12. 3 Aralık 2008
  13. OznurEylul

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ya gerçekten insan öpmeden duramıyor ama onlar için tutacaz kendimizi artık. merak etme en kısa zamanda düzelir. Allah daha büyük bişey vermesin. nazarlardan korusun :nazar::nazar:

14. 3 Aralık 2008
  15. ELVXIXN

ELVXIXN 5 parmak kurabiyemiz Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    106
    CNM geçmiş olsun kızımda da hafif ön tarafında konak vardı dr bepanten sür banyodan öncede z.yağı sür dedi.ama ben sadec bepanten sürdüm kafasının diğer taraflarında yok neyseki başka da olmadı şükür

16. 3 Aralık 2008
  17. derinerdem

derinerdem erdem 'in annesi derya Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    canım, benim bebeğimin yanaklarındada var.doktorumuz süt ve süt ürünleri,çikolatalı herşey,salam sucuk ve sosis yeme bir süre dedi eğer geçmezse krem veririm dedi.15 gündür yemiyorum ama yinede geçmedi.yarın doktora gideceğiz bakalım.banada bebeklik egzeması demişti.geçer inş.

18. 3 Aralık 2008
  19. papatyam_83

papatyam_83 civciv Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    hmm ben çikolata çok yiyorum yani tatlı çok yiyorum ,,