Yandı saçlarım acil yardım kızlar :(

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve EU1 tarafından 5 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

5 Ağustos 2008
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

seLam kızLar benim derdim saçlarımla bakır rengiydi bebek sarısı yapim dedim uçları yandı :1no2:şuan kısacık ve uçları genede yanık ve uçlardaki yanıklarıda kestşrisem erkek saçı gibi oLcak, saçlarım yardımcı olun nolur napabilirim bu saçLara ben şimdi ne kadar zamanda düzelir sarı çok bakiım isteyen bi renk biliorum onun için yoğun bi bakım şart bide saçların normalde kıvırcık benim şimdi kıvırcık olumuo düz ama böle kabarık çok kötü yaa şekilde veremiorujm nolur yardım edinnnnsenağlamasenağlamasenağlama :1no2:şimdiden çok teşekkürler kızlar ilk size koştum yardım için

2. 5 Ağustos 2008
  3. MeLoDi

MeLoDi LeYLaELaGöZLüBiRÇöLaHuSu! Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    196
    yanan saçın düzelmesi imkansız canım. kestirmen gerekir. yanık olan yeri kestir ki sağlıklı uzasın. sen mi boyadın kuaförmü! oreal kullanıldıysa yanmıştır. a.s.

4. 5 Ağustos 2008
  5. EU1

EU1 Guest

oreallle kuaförde yaptırdım ya uff kestşrmesem olmasmı çok kısalar yaa :KK43:

6. 5 Ağustos 2008
  7. -xixxsxxixk-

-xixxsxxixk- Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    simdilik bakım kremleriyle falan yatıstırmayı dene.. fön cekme düzleştirici kullanma.. uzadıkca kestirisin nasıl olsa

8. 5 Ağustos 2008
  9. ayşül

ayşül Guest

canım uzgunum ama yanmıs saça yapılacak hıcbısey yok ama hızlı uzaması ıcın bakım yaglarını falan kullan bıkac ay sabret bu sure zarfında sacın toplu gez nolcakkı... sonra uclarını aldıra aldıra kurtulursun yanı yanıkları gızlemenın en ıyı yolu sacı toplamak topuz falan yapmak ıyı bılırım:KK70:

10. 5 Ağustos 2008
  11. fairytale

fairytale Müzisyen♪♫ Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Arkadaşlara katılıyorum ama keşke boyamasaymışsın,bakır rengi bende de olsa :icecream:

12. 5 Ağustos 2008
  13. biopelin

biopelin Hayat akan bir sudur.. Üye

Beğenildi:
    9
    Ödül Puanları:
    148
    zeytinyağı ve kekik yağını karıştırıp saçlarına sür. Yarım saat beklet, yıka.Bu işlemi haftada 1 yap..Saçların çabuk uzar..Ondan sonra da kestirirsin..

14. 5 Ağustos 2008
  15. aryaa

aryaa Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    benimde tam nişan zamanı bırak yanmayı kopmuştu.herşeyi yaptım ama uzamasını bekledim düzelmedi ama hızlı uzadı yaptıklarım sayesinde.bu arada nişanda postiş almak zorunda kaldım.ılık zeytinyağı sürmemi tavsiye etti kouför arkadaşım.birde badem yağı ve susam yağını karıştırdım.ama en etkili zeytinyağıydı.canını sıkma kökü sende.

16. 5 Ağustos 2008
  17. lunitari

lunitari Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    canım keşke biraz daha uzatıp boyatsaydın. umarım saç köklerine bişey olmamıştır. sorun uçlardaysa o kadar önemli değil =) canım saçını mutlaka kremle, şampuanına bal ve e vitamini koy. haftada bikaç kere bakım maskesi yap. uzadıkça da yanan yerleri kestirirsin.

18. 6 Ağustos 2008
  19. EU1

EU1 Guest

kızlar çok teşekkür ederim ben şimdi bepanthen o kapsüllerden aldım şampuanıma ne kadar koyim onlardan ? bide bal iyi gelir die biliorum şampuana koyimmi balda? bide barcelino die bi yağ kullanıorum çok güsel onada bepanten koydum umarım işe yarar :KK43: çıtçıtlarım var sarı ama kendi saçlarım çok canımı sıkıo bu arad geçen ayın 2 sinde boyatmıştım 3 cm uzamış ii dimi kızlar :S