Yani dert değil de...

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve melissu88 tarafından 9 Ekim 2008 başlatılmıştır.

9 Ekim 2008
    Konu Sahibi : melissu88
  1. melissu88

melissu88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    aşkımla geçen yıl nişanlandım...6 yıldır tanısıyoruz zaten.. ama 2 ay önce askere gitti.çok yalnız kaldım.dışarıya çıkmak istemiyorum misafirliğe gitmek istemiyorum hiç bişey yapmak istemiyorum.. sadece odama girip müzik dinlemek bi de can sıkıntısından sürekli bişeyler yemek istiyorum..gecen hafta bayrama geldi izinli.. yine gitti..yine sıkılmaya başladım.. daha 10 ayı var ...nasıl beklicem nasıl oyalancam 10 ay....bide kurrada çıkan şeyle büyük ihtimal doğuya gdcek ..orda olan olaylar korkutuyo haberlere bile bakmak istemiyorum..inşallah hemen gecer 10 ay sağ sağlim gelir..sadece o değil bütün askerler.. "bir derdim var" diyemem çünkü gitmesi lazım evlenmemiz için askerliğin bitmesi lazım..ama beklemek te çok zor...evlenip giderim aslında doğuya ama götürmek istemiyo beni oralara tehlikeli diye..inşallah sakin bi ile çıkar...of offf..napcam ben ya..

Son düzenleyen: Moderatör: 10 Nisan 2009
  2. 9 Ekim 2008
  3. EU2

EU2 Guest

Allah kavuştursun canım...

Evet doğuda olaylar karışık.Ama elinden birşey gelmez seninde.Olcağı varsa batıda da olsa olur başka yerde de olsa olur güzelim.

Allahım korusun tüm askerlerimizi.:Saruboceq:

Mecburen bekliceksin bu şekilde.Oyalanmaya çalış..

Çık dışarı alışveriş yap,arkadaşlarınla vakit geçirmeye çalış.Ne bilim bişiler yap işte.

Sürekli evde oturup kendini yemeye verirsen sonra kilo almaya başlarsın,gelinliğin içine de zor sığarsın :ecrin_bebek:

Daha 10ay kaldığını felan düşünüp düşünüp de kendini bunaltma böyle.

Düşündükçe kafayı yer insan canım.bilirim asker yolu beklemek çok zor.Ben de evlendim ,2ay sonra askere gitti eşim.Kısa dönem yaptı ama bana bir ömür gibi gelmişti :nazar:

Zor ne diyim.Ama dediğim gibi eve tıkanıp kalma.Kendine uğraşacak birşeyler bul.Bak benimle uğraşabilirsin müsade ediyom kaydirigubbakcemile

4. 9 Ekim 2008
  5. melissu88

melissu88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    çok sağol :) uğraşırım.. zaten 45 kiloyum herkes kilo al diyo niyetim yok almaya ama alırsamda istedikleri olur :) arkadaslarım çok fala değil ama o olmayınca olmuyo... :KK43:

6. 9 Ekim 2008
  7. EU2

EU2 Guest

ne demek rica ederim :nazar:

buara 45 kilomusun...o zaman yemeye devam et -tatlicadiarzu-

8. 9 Ekim 2008
  9. melissu88

melissu88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    sen de mi ya :) yok önce yeme dedin yemem artık.. zaten evlenince büyük bi ihtimal kilo alcam..

10. 9 Ekim 2008
  11. melissu88

melissu88 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    yani genelde alıyolar burda büyük bi çoğunluk..ondan..

12. 9 Ekim 2008
  13. Nadas

Nadas Popüler Üye Pro Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    148
    sayılı gün çabuk geçer canım.ne bitmiceğini sandığım günler anlar geçti siz birbirinizi sevip saydıktan sonra mesafeler vız gelir özlediğin zaman kötü olduğun zaman ara konuş bir de çok dua et hayırlısıyla gelmesi için kendine yeni uğraşlar bul. Kurslara falan yazıl ne bilim işte,hobilerle ilgilen eğer böyle evden çıkmak istemiyorum ağlamak istiyorum falan psikolojisine girersen on ay on yıl olur benden söylemesi.allah kavuştursun şafak doğan güneş olsun canm:KK70::KK70::KK70:

14. 9 Ekim 2008
  15. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canımcım bilirim asker yolu beklemeyi ; hele zor bir yerdeyse... inşallah senin nişanlın için güzel bir yer çıkar... aklına kötü şeyleri hiç getirme... hiç gelmesin tamam mı... sen askerliğin bitip de kavuşacağınız günün hayalini kur... ama hayatını beklemeye alma... o zaman hiç geçmiyor zaman... birşeyler bul oyalanacak... ben de ilk başta öyleydim ama beklemekle zaman daha çabuk geçmiyor inan...

hayırlı tezkereler diliyorum... sakın kendini yorma ; bunu ister istemez ona da yansıtırsın... üzmeyin birbirinizi... askerlik ve asker yolu beklemek kolay değil... Allah yardımcınız olsun :)

16. 9 Ekim 2008
  17. KucukBocuk

KucukBocuk mucizeler benimle olacak! Pro Üye

Beğenildi:
    15
    Ödül Puanları:
    146
    canımcım bilirim asker yolu beklemeyi ; hele zor bir yerdeyse... inşallah senin nişanlın için güzel bir yer çıkar... aklına kötü şeyleri hiç getirme... hiç gelmesin tamam mı... sen askerliğin bitip de kavuşacağınız günün hayalini kur... ama hayatını beklemeye alma... o zaman hiç geçmiyor zaman... birşeyler bul oyalanacak... ben de ilk başta öyleydim ama beklemekle zaman daha çabuk geçmiyor inan...

hayırlı tezkereler diliyorum... sakın kendini yorma ; bunu ister istemez ona da yansıtırsın... üzmeyin birbirinizi... askerlik ve asker yolu beklemek kolay değil... Allah yardımcınız olsun :)

18. 9 Ekim 2008
  19. gurbaa prenses

gurbaa prenses KK'nın Haylaz Kızı Pro Üye

Beğenildi:
    190
    Ödül Puanları:
    213
    Allah kavustursun :içelim:
    üzülme carcabuk geciyor günler
    gecen sene bu vakitler ben de kardeşim icin aynı şeyleri hissediyo ve yaşıyodum ama bitti geldi cok sukur kuzucugum :asigim: