Yanık saçların sorun ve çözümleri

Konusu 'Yıpranmış Saçlar ve Çözümleri' forumundadır ve EU1 tarafından 2 Kasım 2007 başlatılmıştır.

2 Kasım 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

arkadaşlar dikkatimi çekti çoğumuz hemen hemen aynı dertten muzdaripiz...sırnaşık şey
    sizinle paylaşmak istiyorum.. bende temmuz ayında röfle yaptırmak istedim ve saçlarım yandı..senağlama uzundu da üstelik.. çok kötü durduğu için sonunda kısa katlı kestirmek zorunda kaldım.senağlama. sonra da dove'un lacivert şampunı serisini kullandım ve tatlı badem yağı uyguladım saçlarıma.. ağustostan bu yana bakım yapıorum.. son bikaç haftadır da elidorun bakım yağını kullanıorum.. sonucu söyleyeyim saçlarım tahmin ettiğimden daha çabuk uzadı:sm_cool: şu an nerdeyse omuzlarımda gene bikaç santim daha uzarsa eski halinde olacak..:sm_cool::dance: yani saçları yanan arkadaşlara söylüorum kısalacak die üzülmeden kestirin saçların o kırık ve kötü görünümünden kurtulmanız gerek ondan sonra bakım yapmaya başlayın.. ben sonuçlardan çok memnunum.. umarım sizde de işe yarar...a.s.

2. 3 Kasım 2007
  3. terazi

terazi Guest

selamm benimde geçen ay saçlarım yandı oryalden kupkuru oldu diyede yazmıştım hatta bende.bugün saçımı kestirdim iğrenç bişey oldu kat kat omuzlarda ağlıyorum valla kafama sürmediğim yağ kalmadı birazcık farketti sadece elidorun yağı nasıl bişey canım ya tam adını alabilirmiyim öptüm bye

4. 3 Kasım 2007
  5. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    benimde önceden sarı ve belimdeydi üst üste röfle yüzünden benimde saclarım kopmaya basladı. bende küt kestirdim. ve rengini koyulastırdım. simdi bakımların sayesine yumusacık tek sorun fazla uzamaması :KK43:(( uzun saclı rsimlerime baktıkca üzülüyorum

6. 4 Kasım 2007
  7. EU1

EU1 Guest

canım bak benim kullandığım elidor yağının resmini koyuorum bunu kullan ii gelio valla çok geçmiş olsun canım ama merak etme en fazla 2-3 ay içinde düzelir tabi bu arada düzenli kullan ve de başka işlem yaptırma sakın öpütm canımŞeniz
    benim kullandığım bu canım...:eek:

8. 4 Kasım 2007
  9. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    benimde 3. defrizeden sonra saçlarımın uçları çok kötü oldu.yandı resmen.geçenlerde sonunda karar verdim ve cesaretimi toplayıp kestirdim.baya uzundu saçlarım ama baya farkediyo ya biran önce uzasın istiyorum..nasıl bakım yapcağıma karar veremedim hala.elidorun bakım yağını aldım ve birkez kullandım vıcık vıcık sevmedim o yüzden kullanmıyorum..allahtan saçlarım çabuk uzuyor fakat kırılmadan uzamasını sağlamak için bakım şart.ne tür bakım yapabilirim ne kullanmam gerekiyor bilmiyorum :KK43:

10. 4 Kasım 2007
  11. EU1

EU1 Guest

canım valla bayaa bi yağlı oluo elidor hakikaten ama düzgün uzaması için ii bakman gerek.. tabii ki de sadece yağla falan olacak gibi diil..bakım kremleri falan da var.. ben krem ve şampuan olarak dove'u kullanıorum hep.. benim saçlarıma çok ii gelio ve de kokusuna bayılıorum onun çok güzel.. yağlar vıcık vıcık uğraşamam diosan kremleri kullan.. onlar hem daha ii bak öyle vıcık vıcık olmuo..a.s.

12. 4 Kasım 2007
  13. EU1

EU1 Guest

canım geçmiş olsun bacım valla çok ii anlıorum seni... çabuk uzaması için entele ile ilgili kısım var forumda orayı da oku mutlaka...

14. 4 Kasım 2007
  15. kivilcim

kivilcim Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    17
    Ödül Puanları:
    148
    ben krem tarzındaki bakım ürünlerini daha çok seviyorum.dove kullanmayı bir ara düşünmüştüm aslında fiyatlarıda uygun fakat nasıl olduğunu bilmediğim için almadım....yorumunu okuduktam sonra bir denemeye karar verdim.canım aslında benim istediğim saçı çabuk uzatmasından çok bakım yapacak kırılmasına engel olacak bir ürün saçlarım zaten çok çabuk uzuyor fakat belli biryere geldikten sonra birdaha uzamıyor çünkü kırılıyor..bu dove gerçekten saçların sağlıklı uzamasını sağlıyormu peki?

16. 4 Kasım 2007
  17. butterfly

butterfly Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    148
    enteleyi yapıyorum ama ayda 1cm uzuyor. ben seneye kadar anca uzun saclarıma kavusurum :KK43:((

18. 4 Kasım 2007
  19. gediz1985

gediz1985 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    walla benim saçlarım öle bi yandı ki 4 aydır düzelmedi yaa senin dediğin bu elidor işe yararsa bide onu deniyim ben ya:KK43: