Yanıklara bildiginiz bir şey var mı?

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve EU1 tarafından 30 Mart 2007 başlatılmıştır.

30 Mart 2007
    Konu Sahibi : EU1
  1. EU1

EU1 Guest

Merhaba ben bugun çocukluk arkadaşımın başına gelen üzücü ve bir okadarda kötü bişeyi yazıcam benim çocukluk arkadaşım henüz 3 aylık bebekken üvey babası tarafından kaynamakta olan bir tencere su tarafından bütün vucudu yandı.uzun ugraşlar sonucu ve bir süre yogun bakımın ardından vucudunun diger bölümleri iyileşti yanıkları agırdı.İnsan üstü bir çabayla annesini ve doktorlarının yardımıyla kurtuldu fakat kolunda boydan boya yanık izi kaldı zavalı kızcaz ne yaptıysa geçmedi bu yanık izi kullanmadı şey kalmadı.
    Ben kendisine bu siteden bahsettim fakat o kadar içine kapanık ve psikolisi bozukki bu siteye bile yazı yazamadı.Ben burdan onun yerine sizlere yazıyorum
    Bildigiz bitkisel bişey krem fian koca karı ilaçları ne varsa bizimle paylaşısanız sevinirim.Gerçekten arkadaşımın bunu çok ihtiyacı varBunu kendisinde çok problem yapıyopr.şimdieden ilginize teşşekür ederiz.Sevgiler:1no2:

2. 30 Mart 2007
  3. EU1

EU1 Guest

selem helena arkadaşının yanıkları sanırsam çok uzun yıllar önce olmuş
    benimde geçen yıl 8 yaşındaki kızımın eli yandı doktor derilerini temizledi ve tekrar deri toplayınca bi tanıdığın tavsiyesi üzerine domuz yağı kullanmaya başladım ve inan elinde hiç iz kalmadı ben memnun kadım.İz olan bölgeye günde 2 kere sürdük.Yağı akratlardan rahatca bulabilirsin allah şifa versin

4. 30 Mart 2007
  5. EU1

EU1 Guest

Sevdapres cnm çok teşşekür ederim duyarlılıgına evet arkadaşım bebekken yandı şimdi 29 yaşında acaba yanıkları iyileşirmi aktardan ne olarak istesin bunu
    domuz yagımı desin duyarlılıgın için çok teşşekür ederim.Böyle paylaşımlar ve yardımlaşmalar çok iyi sevgiyle kal olurmu

6. 1 Nisan 2007
  7. milagre

milagre Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    contractubex diye bi ilaç var bu yanıklara ,onlardan kalan izlere falan cok iyi gelen muhtesem bi ilaç hatta ben yüzümde bile kullanıyorum sivilce izlerimi gecirdi neydeyse ama senin dedigin yanık cok derinse ve üzerindende cook zaman gecmiş etki edermi bilmiyorum yinede bi arastırın derim

8. 2 Nisan 2007
  9. hexe

hexe Guest

canim isvec surubu var aktardan hazirini alabilirsin yada kendiniz yapabilirsiniz ama yanik olunca hemen üstüne döktügün zaman hic iz kalmiyo eski oldugu icin bir sey diyemicem ama yinede deneyin isterseniz isvec surubunu yapmak icin aktaralardan ögrenebilirsiniz not kendi yaptiginiz daha etkili ben kullaniyorum her seye paydasi var ayrica arkadasina söyle kendine dert etmesin fazla :1yes2: :teselli:

10. 2 Nisan 2007
  11. EU1

EU1 Guest

Arkadaşlar duyarlılıgınız ve paylaşımlarınız için sagolun arkadaşıma önerdiginiz herşeyi söyledim deniycek eğer bir gelişme olursa buradaya yazıcam.Hepinize onun adına teşşekür ederim. Sevgiyle kalın allah heinize sevdiklerinizle mutlu olmayı nasip etsin...

12. 5 Nisan 2007
  13. angelsem

angelsem Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    76
    helenacım ilk önce çok üzüldüğümü sövlemek istiorum .kavınvaliemde vanmıştı ?AMA HASTENEDE DOKTORLARIN GÖZETİMİNDE VATTI .SÜREKLİ BATİKON SIKTILAR VE KURUVUNCA VAPAV BİR DERİ OLUŞTU,VE BUNU SOVARAK TEKRAR TEKRAR VAPTILAR SONUÇ HİÇ LEKE BİLE KALMADI .GALİBA ARKADAŞIN BİR İHMALİN KURBANI OLMUŞ(DOKTORAMI GİTMEDİLER ACABA ESKİ OLDUĞU İÇİN SORDUM)ALLAH ŞİFA VERSİN .AMELİVATLADA İZLERİ VOK EDİOLAR CANIM :teselli:

14. 5 Nisan 2007
  15. EU1

EU1 Guest

angelsem sagol cnm duyarlılıgın için arkadaşların önerdigi şeyleri kullanıyor
    bir gelişme olursa yazıcam sagol cnm

16. 2 Mayıs 2007
  17. deray

deray Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    benimde oluma çay döküldü 8 ayl1ken _imdi 4 ya_1nda ve kolunda olumunda iz kald1 ne yapt1ysam geçmedi daha hala pantenol ve kantoron yag1 sürüyoruz ben de merak ediyorum geçiren bi_ey varsa bende sürüyüm.

18. 2 Mayıs 2007
  19. CUVCUV

CUVCUV Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    6
    Ödül Puanları:
    106
    isveç şurubu eski yaraları da geçiriyormuş ama sabırla her gün sürmek lazım bir deneyin belki işe yarar