yanımda olmak varken uzakta olmayı seçı..:(

Konusu 'Ah Erkekler' forumundadır ve cnsuu tarafından 1 Haziran 2010 başlatılmıştır.

1 Haziran 2010
    Konu Sahibi : cnsuu
  1. cnsuu

cnsuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    Biz sevgilimle farklı şehirlerdeyiz o istanbulda ben ankarada 2 senedr hayatımda iykıde var onu okdar cok sevıorum kı yanımda olsun istıorum hep ve şuan çalısmıo anodolu yakasında bı iş bulmuş kendine uzakmıs bılmıorum ben ev tutmam lazım 3 arkadas calıscaz bırlıktede kalırız dedıbende madem ew tutcan bura gel dedım gayet güzelde iş buldum en azından orda yapacagı işten daha rahat saatlerı bellı düzgün bi iş ama gelmek istemıo yapamam alışamam ıvır zıvır ve kuçuk bı detay daha kasım ayında askere gitcek gelp düzen kurmak istemıorum dıo sankı orda olunca düzen kurmucak ufff 2 gündür kafayı yıycem konusmuyorum kusuz içim içimi yıyo napym kı ben gelsın yanımda olsun istıorum işte cokmu bu istegım zaten askere gıtcek yeterınce hasret kalcam :KK43: :KK43: :KK43: ben mı abartıorum yoksa gelmesını istedıgım için mı bole düsünüyorum sız tarafsız dusunursunuz en azından mafoldumben :gitme:

2. 1 Haziran 2010
  3. KiymiziAba

KiymiziAba Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    belki düşündüğü başka şeyler vardır

siz onun yanınızda olmasına odaklanmışsınız ama o yeni bir şehre gelecek , ortamını kuracak sonra da kasımda askere gidecek.

istanbulda arkadaşları ile beraber bir ev tutacakmış. bu durum onun açısından daha iyi.

ayrıca hasret kalmak iyidir :lepi:

bırak kendi kararını yaşasın. sonra bakarsın pişman olur. pişmanlığının sebebi sen olmamış olursun. ankaraya gelse orda yapamasa mutsuz olsa ,bu sorumluluğu alabilecek misin?

4. 1 Haziran 2010
  5. cnsuu

cnsuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    yeterince hasret kaldık zaten 2 senedir yanımdayken mutsuz olcaksa nie benle :KK43:

6. 1 Haziran 2010
  7. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146

mutluluk veya mutsuzluk sadece seninle ilgili değil.

yeni bir ev kuracak ve kasımda askere gidecek diyorsun.

askerden geldikten sonra zaten senin yanında olmaya çalışacak. ama sen böyle buraya gel diye sık boğaz edersen elindekinden de olursun.

8. 1 Haziran 2010
  9. cnsuu

cnsuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    :çok üzgünüm: tamam çok güzel bende düşünüyorum bunları ama ozamn demesın bana özledım yanında olsam hep die yapamıcak madem nıe dıo belkıde canımı acıtan sadece bu laf :çok üzgünüm:

10. 1 Haziran 2010
  11. KiymiziAba

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    146
    gönül ister bunu ama zaman ve şartlar buna mani olabilir:teselli:

12. 1 Haziran 2010
  13. OFFPOFFF

OFFPOFFF çok özledim... Üye

Beğenildi:
    4
    Ödül Puanları:
    106
    yanlış anlama ama biraz bencilce düşünüyorsun..
    Kasım'da askere gidecek zaten,kısıtlı bir zamanı var,bu kısıtlı zamanda başka bir sehire tasinip düzen kurmak mantıklı mı?hem suan kırayı 3 kisi paylasicaklar ama öteki türlü tek basına bir de kira parası evin ihtiyacları vs tek basına karşılayacak..
    üstüne gitme bence..
    hani askere daha 2 senesi olur yine bı derece belki hak verirdim sana..ama suan düzenini bozmasına ne gerek var?tam düzenini kuracak hop askere gidecek..

14. 1 Haziran 2010
  15. cnsuu

cnsuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ewt mantıklı ama bende dıorum kı zaten yeterınce hasret cektık ordada duzen kurcaksın burda kur barı 4 ay yanımda olda askere gıdınce daha cok özlemıyım ama ne bılıyım belkı bana kolay gelıo ama benım oraya gıtmek gıbı bı imkanım olsa 2 ayda olsa gıderdım :KK43: :KK43: :KK43: :KK43: ufff yaaaa

16. 1 Haziran 2010
  17. cnsuu

cnsuu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    ayrıca orda tek kısı basına dusen kırayla ben ona ev bulcam burda onun tek derdı kımseyı tanımam etmem napcam ben orda dıo :S :KK43:

18. 1 Haziran 2010
  19. fffffx

fffffx Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    bazen biz bayanlar erkekleri çok sık boğaz ediyoruz, o yüzden biraz kendi haline rahat bırak istersen, bazı şeyleri az ve öz yaşamak da güzel evlenmeden önce,birbirinize biraz hasret kalın,özleyin, onun da ayrı bir tadı var, ilerde evlendiğinizde,bazı şeyler monotonlaştığında bu hasret çektiğiniz yanıp tutuştuğunuz günleri hatırlar yine heyecan duyarsınız, evlenince zaten hergün beraber olcaksınız, siz sürekli yanıma gel deyince kıymeti de olmaz zaten, o yansın tutuşsun da oyle gelsin yanınıza o zaman daha bir değerli olur, zamanı mekanı boşverin sadece sürekli yanyana olmasanız bile aşkı iliklerinize kadar yaşayın:)) zaten iki tarafın da hissettikleri gerçekse bunlar ayrıntılar...bence fazla takılmayın