Yanımdasınız değil mi

Konusu 'Arşiv' forumundadır ve EU3 tarafından 21 Kasım 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
    21 Kasım 2008
    Konu Sahibi : EU3
  1. EU3

EU3 Guest

bugunlerde moralim bozuk arkadaslar, hayatin bu dunya icin pek bi anlami kalmadi artik benim icin...calisiyorum, ise gidip geliyorum, bikac hobi var, iste hepsi bu...Hayat boyle geciyor, bunun disinda da hicbisey yok...Anlatacak hicbiseyim bile yok aslinda, baskalarinin hayatlarini dinliyorum, izliyorum hepsi bu...Yaz bitti yine kis geldi iste, karanlikta isten cik eve gir, sabah erkenden kalk ise git...Boyle nasil gecer bu hayat bilmiyorum cok moralim bozuk, yillarca boyle nasil yasiycam yarabbim diyorum, kendimi cok cikmazda hissediyorum :KK43:

Nolur bi ses verin, yanimda oldugunuz hissedeyim

2. 21 Kasım 2008
  3. EU1

EU1 Guest

efenim tipik bi sonbahar depresyonu örneği :)
    işin varsa evin varsa hobin varsa yeter işte, bi de sevgili yaptın mı senden iyisi yok..

bende de iş var yüksek lisans var, ben de bazen çok bunalıyorum ama sonra diyorum ki ya bunlar olmasaydı? o zaman şöyle bi ürperiyorum, aman diyorum maşallah iyi böyle..

4. 21 Kasım 2008
  5. Gxuxlsxuxm Sultan

Gxuxlsxuxm Sultan Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    23
    Ödül Puanları:
    146
    Bozma moralini arkadasim!!:teselli:

Bazi dönemler hepimiz böyle seyler hissediyoruz! Kis aylarininda getirdigi bir melankoli cöküyor insanin üstüne..gececek insallah...:Saruboceq:

Ben her zaman ne diyorum biliyormusun: Allah bu günlerimizi bile aratmasin!!:Saruboceq:

Sagligin yerindemi? Isin gücünde var, ac degil acikta degilsin, aklin beynin calisiyor, iste tamam daha ne?? Can SIKINTISI, anlik Üzgünlükler hepimiz yasiyoruz lakin yinede allaha binlerce sükürler olsun demeliyiz!!a.s

Sevgiyle:teselli:

6. 21 Kasım 2008
  7. EU3

EU3 Guest

tesekkur ederim, sadece kıştan da degil aslinda...Cidden hayat bu kadar bos gecmiyor :KK43: gunler gecip gidiyor ama yasadigini hissetmiyorsun

8. 21 Kasım 2008
  9. sahra87

sahra87 Bilemiyorum... Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    yalnız değilsin canım maalesef aynı durum çoğu kişi için geçerli.aynen ben de burada sizlerin dertlerini sevinçlerini okuyarak söyleyecek şeylerim varsa yazarak zaman geçiriyorum.evden okula okuldan eve gidiyorum ara sıra dışarı çıkıyorum ama dışarı çıktığımdada bunladığımı hissediyorum.hiiç arkadaşım yok.sevgilim de dostumda arkadaşımda benim parçam da sadece bir insan..allahtan o var da bir nebze olsun iyiyim.etrafımda hiç kimse yok.elbet benim de hatalarım olmuştur ama benim hatamın yanlış insanlarla arkadaşlık ilişkisi başlatmak oldu sanırım.mesela 10 gün önce dışarda vakit geçirdiğim arkadaş sandığım insanlara msn de rastlıyorum tam bir şey yazıcam her seferinde ben girdiğimde onlar kaçıyor.çok da dert etmiyorum ama inan burada benim de yapacak birşeyim yok.bi hobim bile yok.çünkü şu ekonomik krizde bir hobiye ayıracak param yok.dans kursuna gitmek istiyorum ama pahalı.tam araştırırken hobi merkezi buldum.eğitim ücretsiz sadece ahşap,boya,cam..gibi malzemeler oradan alınacak istediğin zaman gidip sana kurs vereceklerdi eğitmenler gittim görüşmeye 50 ytl aylık istediler madem öyle ne diye ücretsz diyorsun internette...işte böyle burda hava para su para herşey para...aynen ben de o kadar çok bunaldım ki benim derdimden sen kendi derdini unutabilirsin:) tekrara söylüyorum canım yalnız değilsin salma kendini herkesin böyle dönemleri olablir bak ne güzel bi kaç hobin varmış ben de kendimi kitap okumaya verdim..sıkıntı daha çok sıkıntı getirir kara kara düşündükçe iş içinden çıkılmaz bir hal alır.her kışın sonu bahardır ve eminim sen baharı güzel karşılıcaksın ve inşalah hepimiz..

10. 21 Kasım 2008
  11. EU2

EU2 Guest

cnmm benim zaman zaman olur böyle seyler
    bende kendimi cogu zaman böyle hissettim
    ama inan bana cabucak gecip gidiyor
    sende istedigin sürece biz hep senin yanindayiz
    burdaki arkadasliklari dostluklari sana tarif edemem
    bir aile gibi hatta aileden daha ileriyiz
    yurt disinda oturuyorsun cnm yurt disinda hayat hep böyle gecmezmii
    türkiyedekiler bayram kutlarken aileleriyle beraber yemek yerken biz burda calismazmiyiz
    bayram nedir unuttuk

simdi sevdigin bi müzigi ac yaninada sevdigin bi cay yap
    cayini icerken pencereden disari bak ben bunu yapiyorum bu beni rahatlatiyor umarim senide biraz olsun rahatlatir arkadasim :))
    kendine iyi bak ,kendini lütfen yanliz hissetme biz hep senin yanindayiz :))

12. 21 Kasım 2008
  13. BezBebek

BezBebek Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    sade kahve beni depresyona sokacaksın yaaaa -tatlicadiarzu-
    benimde böyle düşündüğüm oluyor özellikle bu mevsimde, ama şöyle kendine gelebilirsin,
    sence kimin şıkır şıkır f:teytey::sm_cool:ıkır fıkır hayatı varkı ?
    hepimiz çalışıyoruz, sabahın karanlığında iş yerine giriyoruz akşamın karanlığında çıkıyoruz, ama önemli olan olduğun yer değil. zamanını seni mutlu edicek şeyler le geçirmeye bak ben iş yerindeyim ama kk ya takılıyorum bazen çaktırmadan tv izliyorum. bi şekilede geçiyor zaman. kaydirigubbakcemile5

14. 21 Kasım 2008
  15. kronick

kronick bize her yer TRABZON:) Pro Üye

Beğenildi:
    14
    Ödül Puanları:
    106
    sade kahve sen ciddi dayak istiyosun haa :mymeka:
    yaşamanın bir anlamı kalmadı demek biraz ağır kaçmıyomu:bbo:
    insanlar ne dertlerle boğuşuyorda genede buna da şükür deyip gülmeyi becerebiliyorlarÇok üzgünüm çoook
    sahip olduklarına bak,bunun için şükret ve istediklerinin olması için Allah'a dua et:Saruboceq:
    elin ayağın tuttuktan sonra gerisi dert değil,teferruat:1closedeyes:

16. 21 Kasım 2008
  17. *toprak*

*toprak* ölümden başkası yalan... Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    86
    hayatta her günü en güzel şekliyle geçirmeliyiz çünkü bu hayat bize verilmiş bir armağan
    şu an hayatının rutinliği dolayısıyla bir çıkmaza girmişsin ama bir düşünelim sağlıklıyız hamdolsun kimseye muhtaç değiliz hamdolsun ve elimizdekiler gitmeden onların değerini bilmeliyiz hayat çok çabuk geçiyor ve bu kısa zamanda dün bitti yarına daha var ve mühim olan bugün öyleyse bugün şükürler olsun rabbime bugüne de sağlıklı ulaştım diyebilmeliyiz

18. 21 Kasım 2008
  19. EU3

EU3 Guest

desteginiz icin cok sagolun arkadaslar, cidden sizden biseyler duymak istiyordum
    sorun aslinda monotonluk degil cunku biliyorum herkesin hayati bi sekilde ayni devam ediyor, calisanlarda mesela hergun git gel ayni biliyorum
    ama is disinda hayati guzellestiren seyler yalniz yalniz pek bi anlam ifade etmiyor
    dogum gunum yaklasiyor surda 1 ay kaldi ama inanin hic gelmesin istiyorum artik, 1 yil daha gecti ayni sekilde iste hayatta degisen icbisey olmadi
    2008 e ne umutlarla baslamistim, gercekten inanirsan hayatin guzel olacagina guzel olur derler ya
    gercekten inanarak 2008 e baslamistim, bu sene beni kimbilir ne guzellikler bekliyor demistim

ama olmadi, hicbisey degismedi, ise git gel aksam tv izle kitap oku, sadece 1 yas daha yaslanmis oldum 30 una merdiven dayamis oldum hepsi bu :KK43:(

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.