Yank izi

Konusu 'Dermatoloji - Deri ve Cilt Hastalıkları' forumundadır ve tiramisu tarafından 9 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

9 Temmuz 2008
    Konu Sahibi : tiramisu
  1. tiramisu

tiramisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşlar bikaç ay önce bacağıma ütü değdi ve yanık izi geçmiyo küçük bi bölge ama çok koyu renk...napsam bilmiyorum çok kötü görünüyo senağlama lütfen çaresini bilen arkadaşlar yardımlarınıza ihtiyacım var senağlama

2. 9 Temmuz 2008
  3. EU1

EU1 Guest

Elma kabuğu püresi sür..

4. 9 Temmuz 2008
  5. tiramisu

tiramisu Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    saol deniycem bunu bilmiyodum, naaptıysam geçmedi işallah bi sonuç alabilirim :1hug:...

6. 9 Temmuz 2008
  7. eylxuxl25

eylxuxl25 Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    2
    Ödül Puanları:
    86
    Geçmiş olsun canım. Benim kolumu da kaynayan suyun buharı yaktı..Hemde çok feci...2 hafta oldu baya iyileşti azıcık izi kaldı ama ben bepanten krem sürüyorum hücre yenileyici özelliği olduğundan çok iyi geliyor. Sende dene hemen..Bulabilirsen Bepanten Plus olanından al.

8. 5 Temmuz 2012
  9. sewc

sewc Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    16
    çok geçmiş olsun canm
    benimde bildiğim ve bire bir canlı şahit olduğum olayı anlatayım size.benim babam aşçı lokantada çalışıyor kolune ve göğsüne fırından çıkarmaya çalıştığı kaynak sütlüaş döküldü ve çok kötü yandı. yanığın oluştuğu ilk andan itibaren tamamen iyileşinceye kadar sadece domuz yağı sürdük hiç bir leke iz vs kalması ve çok kısa sürede iyileşti yanık.
    bu yağın öyle bir özelliği varmış özellikle yanık yaralarını iyileştirme ve ölen derinin hücrelerin kendisini yenilemesine beslenmesine yardımcı oluyormuş.
    yanığın oluştuğu ilk günde hemen kullandık şuanda hiç bir iz leke kalmadı. sizde internetten araştırın bakın yanık tedavisinde ne kadar etkili olduğunu görüceksiniz.
    benim aklıma gelen tavsiye edebileceğim bildiğim en canlı örnek bu ve şu anda babamın iki kolunuda karşılaştırın yanan ile yanmayan kolu arasında tek bir nokta fark bulamazsınız çok şükür hiç bir iz kalmadı..