Yank...

Konusu 'Bir Bilene Sorun !' forumundadır ve yalp tarafından 3 Ocak 2008 başlatılmıştır.

3 Ocak 2008
    Konu Sahibi : yalp
  1. yalp

yalp Guest

kıslar sir ile bıyığımı aldırırken dudağımın üzeri yanmış sıcağı sıcağına anlamadım ama sabah uyandığımda kırmızı bir iz varmı yanık izi sizce iz kalırmı ne yapabilirim:uhm:

2. 3 Ocak 2008
  3. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    arkadaşım ben bi keresinde yüzümü yakmıştım yanlışlıkla ütü ile çok fenaydı araştırdımyara ve yanık ları izsiz bi şekilde kantoron yağı geçiriyomuş ben denedim ve ize dair hiçbişi yok yüzümde aktar sana nası kullanacağın tarif eder kalırmı kalmazmı die düşünme önlemini al bence

4. 3 Ocak 2008
  5. Sarxix

Sarxix Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    76
    Hemen vazelin sür. Olabildiğince çabuk. Evda oluşan -ağır yanıklar hariç- su toplayanlarda en ideali vazelindir. Üzerine arkadaşın dediğini de uygulayabilirsin. Yine de önce dr. derim.

6. 3 Ocak 2008
  7. Begxuxm

Begxuxm Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    0
    Ödül Puanları:
    86
    tatlım geçmiş olsun silverdin krem sürüm yanık kremi zaten birde kauk oluştuğunda soymazsan iz kalmaz

küçük bir hatırlatma yapmak istiyorum birde sir ağdada yapılan en büyük yanlış bu zaten yanıkda ondan oluşuyor sir ağda ile bir yerinizi alırken sadece bir kere sürmeniz gerekiyor aynı yere birden fazla kez sir sürüp alırsanız istenmeyen sonuçlarla karşılaşabilirsiniz...

8. 3 Ocak 2008
  9. yalp

yalp Guest

teşekkür ederim nasıl kullanmam gerek birde bu gün 2. gün

10. 3 Ocak 2008
  11. yalp

yalp Guest

çok teşekkür ederim denerim

12. 3 Ocak 2008
  13. yalp

yalp Guest

yarın sabah eczaneye sorucam hatırlatma için sağolun her zaman gittiğim kuafördeki kız aldı herzaman ikinci kez geçiyor üstünden ama ilkkez geliyor başıma ilginiz için teşekkürler

14. 3 Ocak 2008
  15. Demet

Demet Aktif Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    86
    pamuğa dök ve yanan yerin üzerine koy aklına geldikçe yap bi zararı yok geçene kadar zaten 2 yada 3 gün içinde geçer silverdin yanık kremi ama acısını geçirmek için kullanılıyo daha çok ayrıca bu yağ yanığın önce kabuk bağlamasını sağlar ve kavlatır daha sonrada izsiz bi şekilde geçirir

16. 3 Ocak 2008
  17. yalp

yalp Guest

teşekkür ederim sağolun mutlaka denicem

18. 3 Ocak 2008
  19. Yeliz

Yeliz Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    3
    Ödül Puanları:
    106
    silverdin krem sür yanıklar için, ağrı varsa anestolle karıştırabilirsin eczanelerden alabilirsin..geçmiş olsun..