yanlış anlama ama ?

Konusu 'İlişkiler, Duygular ve Hayatın İçinden' forumundadır ve peptyy tarafından 9 Ocak 2010 başlatılmıştır.

9 Ocak 2010
    Konu Sahibi : peptyy
  1. peptyy

peptyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    bu cümleden nefret eder hale geldim .kendi doğrularının ,kesinlikle doğru olduğuna inanan ,güya beni kırmamak adına söylenen o cümle . yanlış anlama ama ,aslında söylenmek istenen , sen aptalsın bir şeyi beceremiyorsun , giyimin berbat , saçın çok kötü , belki gerçekten öyleyimdir ama size ne , buyum ben işte . yanlış anlama ama ....... yanlış anlıyorum yanlış anlıyorum . sevgili ailem ve sayın iş arkadaşlarım .benneyaptımki

2. 9 Ocak 2010
  3. Laale

Laale Aşikârdır Zat-ı Hak Pro Üye

Beğenildi:
    21.627
    Ödül Puanları:
    363
    Neden böyle düşündünüz ki?
    Belki de size yol göstermeye çalışıyorlardır..
    Saçınızdan,giyiminizden siz memnunsanız; "ben çok seviyorum böyle" deyip kestirip atın.
    Ama ben olsam mutlaka sorardım nasıl giyersem ya da saçımı ne şekil yaparsam daha güzel olurum diye.. Tabii herkesin fikrini önemsemem sadece sevdiğim ve benim güzelliğimi,iyiliğimi istediklerini bildiğim kişilerle konuşurum bunu.bayanssulusmile

4. 9 Ocak 2010
  5. zhr79

zhr79 Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    7
    Ödül Puanları:
    146
    yanlıs anlama ama arkasından gelen cumle yanlıs anlasılmayacak gibi degil bazı insanlar bunu kullanıyor bencede

6. 9 Ocak 2010
  7. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.624
    Ödül Puanları:
    463
    belkide kırılgan bi yapıya sahip olduğunu bildikleri için böyle diyorlardır, seni üzmemek için, kimi kötü niyetli oalnlarda özellikle kırılgan olduğunu bilip kırmak için diyor olabilir, bence özellikle seni kıranlar olduğunu düşünüyorsan susma tepki göster

8. 9 Ocak 2010
  9. peptyy

peptyy Popüler Üye Üye

Beğenildi:
    1
    Ödül Puanları:
    108
    arkadaşlar bu cümleleri kuran saçım ve kıyafetimle ilgili olanları , işyerindeki bir kaç bayan maddi olarak aramızda çok fark var .onlar hergün farklı giyiniyorlar ,saçlar daima yapılı ben kazandığımı ev çocuklar için sarf ediyorum aslında , hep temiz ve derli toplu giyinirim , kadınların birrirleriyle en güzel benim en iyisini ben bilirim tavrına çok kızıyorum kimse direk böyle söylemesede benim çevremde bu böyle 3 günlük dünyada insanların değerini sadece dış görünüş ve parası ile değerlendirenleri anlamakta zorlanıyorum .

10. 9 Ocak 2010
  11. scheker

scheker herseyin hayirlisi... Üye

Beğenildi:
    143
    Ödül Puanları:
    163
    canim sen kendinden memnunsan bosver ama bu kadar kafana taktigina göre sende memnun degilsin anladigim kadariyla ailende bunu söylüyorsa senin iyiligin icindir belkide biraz bakimli güzel olmanin ne zarari olabilirki

12. 9 Ocak 2010
  13. chess

chess Guru Editor

Beğenildi:
    32.624
    Ödül Puanları:
    463

valla o zaman başka, heryerde var bu tipler, bunlara en güzeli takmamak, ama diyecekleri an lafı ağızlarına tıkamak
    yada kısasa kısas yapıp onlarla sen eğlenceksin, inceden dalganı geçceksin
    canını sıktığına değmez aslında
    :hulya:

14. 9 Ocak 2010
  15. nix

nix birgül<3beliz Üye

Beğenildi:
    1.756
    Ödül Puanları:
    238
    kötü niyetli olunmadıgının kanıtıdır bence...kötü olunsa direk şöylesin böylesin denir...ve insan sedece sevdiklerine yapar bunu..bende sevdiğim insanlara kendilerinde gördüğüm yanlışları yada göze batan şeyleri yanlış anlama ama .....diye söylüyorum...
    mesela işerinde çalışan bi kadın var düşük bel pantolon giyiyor ama bu pantalonu beline kadar çekmeye çalışıyor dolayısıyla noluyo pantolon mıçının arasına giriyor ve cok dıkkat cekıyor ve iğrenç oluyor...bunu ona söyledim o da eve gıdınce aynaya bakmıs haklısın dedi bana sence burda ben kotulukmü yaptım?

16. 9 Ocak 2010
  17. you_know

you_know Ne bu neşe ? Pro Üye

Beğenildi:
    89
    Ödül Puanları:
    203
    ben cok kullanırım bu cümleyi ama karsımdakinin bişiyini begenmedigimde deil tabi çeşitli anlamı var
    ama bence sen konundaki şahıslara pek takma ben halimden memnunum de sussunlar

18. 9 Ocak 2010
  19. UfuruktenPrenses

UfuruktenPrenses twitter@UfuruktenPrnses Üye

Beğenildi:
    867
    Ödül Puanları:
    203
    Ben hiç kullanmam bu cümleyi..
    Zaten çok yakınım olmadıkça kimsenin yediğine içtiğine,giydiğine,gezdiğine karışmam.
    insanların hayatlarına müdahele edenleri de sevmem..
    yakınlarıma kırıcı birşey söylüyorsam da kırılmazlar zira iyiniyetimi bilirler..